USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Порошенко призначив голову Рожищенської РДА

6 Березня 2015 22:57
Президент призначив голову Рожищенської районної державної адміністрації Волинської області.

Про це йдеться у відповідному розпорядженні Президента України№ 235/2015-рп, розміщеному на офіційному сайті глави держави.

Так, сьогодні, 6 березня президент призначив головою Рожищенської РДА Гайворонську Інну Михайлівну.

Зауважимо, сьогодні Президент України Петро Порошенко підписав низку розпоряджень, відповідно до яких призначив сім голів РДА у Волинській, Кіровоградській, Луганській та Сумській областях.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 144
петі Показати IP 6 Березня 2015 23:13
дурень,це ж екстра корумпована родина!!!!
Тарас до петі Показати IP 7 Березня 2015 07:51
Кадрова політика Президента це вибудова клану вірних йому і аж ніяк не професіоналів. Для прикладу призначення 23 літнього сина Пашинського свого мененжера який під час війни на протязф 2014 року рекламував "Рошен" в Москві 25 літноьго Вовка головою комісії з енергоконтролю, яка дала добро на підняття цін на газ електрику та івнші призначення, це не, що інше як корупція. І люди праві- поміняли жопи на унітазі. Олігарх, якшо він ше і жлоб добра для людей не зробить. Ворог напав на країну, а він дальше торгує і щось просить в заходу
пенсіонер до петі Показати IP 7 Березня 2015 08:00
Гань ба таким призначенням. Кубів, Мохницький,Парубій, Ярема, Галетей, Муженко, Терещук, Гонтарева, 23 літ. Пашинський. 25 літ. Вовк ..........-це чергова зрада ідеалів Майдану, від цього всі проблеми. Просрали Крим, просираємо Донбас, нависла загроза над Україною
Рожище Показати IP 6 Березня 2015 23:28
Молодець Інна Михайлівна так тримати. Район хворий його треба лікувати чим швидше.
Вовнянка до Рожище Показати IP 7 Березня 2015 09:47
Не зовсім так, не лікувати треба, тут треба хірургічне втручання з видаленням усього гнилого... такого як ти!
Рожище до Рожище Показати IP 7 Березня 2015 11:20
Хворий район регіоналами ,які ще залишаються на своіх посадах .Новосад вже перша на лікування вишикувалась ту "штуку" вже розчепірила і тримає напоготові .Тук-тук у район прийшов Савчук.Таких "подружок " треба подалі тримати.
ВІА "Вишеньки" до Рожище Показати IP 7 Березня 2015 11:22
Тонька і тут своє приду*вати єство показує!
Бандура Показати IP 6 Березня 2015 23:47
Супер. "Вітаю" рожищан з призначенням Савчука О.А. головою РДА. ))))))
1 до Бандура Показати IP 7 Березня 2015 10:52
коментар було видалено
пропрок Показати IP 6 Березня 2015 23:59
коліївщина не за горами.
Гус ван Бутаїм Показати IP 7 Березня 2015 07:19
Все вірно: в попередню "каденцію" одного із членів цієї сімї звели дім на Підлісках, тепер час його закінчити. До речі, там отримав ділянку Богдан Шиба, х*єров патріот!, і ряд інших одіозних людей, які майстри слова і аж ніяк не діла... Тепер слід чекати прихід у владу людей, які до цього ніде не працювали (по прикладу Дениски Деркача), словом наїзники знову у районі... Невже немає достойних, місцевих, порядних, мусово обовязково або брехунів-Дулюків або таких ось баб, які розбивають чужі сімї? Словом, рожищани, за що боролись - на те і напоролись! Історія повторюється, причому з ще більшим цинізмом...
знаю Показати IP 7 Березня 2015 08:45
Особливо слід привітати усіляких рожищенських "активістів": самооборонівців і ін. Хочу в них запитати. Як вам кандидатурка? Доіздились до Гунчика, незадоволені. Поки деякі показували свою значимість в районі, надували щоки, Сава " по-тихому" все "порішав".
рожище до знаю Показати IP 7 Березня 2015 10:30
А що в нашому мисти е активисти? Це всяки дулюки та шварцкоп активисти? хахаха смишно
Рожище до рожище Показати IP 7 Березня 2015 11:36
Це вже не смішно - це вже треба з ними щось робити.
активіст до знаю Показати IP 8 Березня 2015 00:04
дурік,ми з Сави 15 зелених взяли і ще по10 відсотків за кожен рік буде нам кашляти.от і до дупи нам твоє привітання...бізнес і нічого особистого
знаю до активіст Показати IP 9 Березня 2015 20:06
від дуріка чую... взагалі-то суть коменту полягала у 3-ох наступник реченнях. Чи з гумором зовсім не склалось...
громадянин Показати IP 7 Березня 2015 11:07
А чому биографии немае?
Службовці Показати IP 7 Березня 2015 11:32
Всі ждали порядного і чесного голову РДА і ті дві кандидатури,які були запропоновані Гунчиком достойно сприймалися у районі.Так ж ні знову закулісні ігри перемогли.Бондар кажуть допоміг в цьому призначенні дуже суттево. "Вітаю" Рожищенський район з монголо-татарською навалою. І навіщо потрібні ті революції,коли наслідки однакові.
васілій Показати IP 7 Березня 2015 11:42
коментар було видалено
Дулюк до рожищ Показати IP 7 Березня 2015 12:11
Майте сміливість писати під своїм іменем .Кожен з вас має можливість прийти і сказати все в очі якщо маєте сміливість.А на рахунок активістів кожен з вас ним може бути.
тарас до Дулюк до рожищ Показати IP 7 Березня 2015 12:18
А скажи но, Дулюче, якщо ти такий чесний: тебе призначали на посаду голови РДА тоді, коли ти ще був приватним підприємцем?
петрович до Дулюк до рожищ Показати IP 7 Березня 2015 12:24
а де ж ті крила які появилися після трьох місячної роботи на посаді ?
АТО до Дулюк до рожищ Показати IP 7 Березня 2015 12:35
О прокинувся таварищь Дулюк. Довго спиш. Чуеш смиливий а чому ти не в ато? Дай видповидь на питання. Даю видповидь за себе явже приихав.
знаю до Дулюк до рожищ Показати IP 7 Березня 2015 15:20
Побачимо які ви сміливі під час представлення головою РДА даної особи.
Олександр до тараса Показати IP 7 Березня 2015 12:31
Я головою РДА ніколи не був.
Тарас до Олександр до тараса Показати IP 7 Березня 2015 12:35
А за брата відповідь можеш дати? Скажеш чи був твій братик приватним підприємцем на момент призначення його головою РДА
Анонім до Тарас Показати IP 7 Березня 2015 12:37
Прийди і задай йому це питання .
АТО до Анонім Показати IP 7 Березня 2015 12:39
Тоби слова нихто недавав.
Тарас до Анонім Показати IP 7 Березня 2015 12:55
Все дуже просто. Я зараз розкладу вас по поличках. Перше: Дулюк малий в самооборону вже не ходить - там пройшов шкандаль, його випудили відтіля. Друге: На момент призначення головою РДА Дулюк Вадим Валентинович був приватним підприємцем /відповідні записи можна побачити в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та осіб-підприємців/ і знятий з обліку був лише 15 липня 2014 року, тобто був призначений на державну службу з порушенням вимогу Закону. Третє (із електронних ЗМІ, тобто фактично дані із поданої Дулюком декларації): """Найбіднішим волинським можновладцем виявився новий очільник Рожищенської райдержадміністрації Вадим Дулюк. Він разом із дружиною протягом 2013 року не спромоглися заробити ані копійки. Із нерухомості у Дулюка – 7 соток землі, а в його дружини – крихітна квартира на 23 квадратних метри. А от автопарк подружжя – чималий. На Дулюка записані три легковики: Фольксваген Т (2004 р.в.), Деу Ланос (2005 р.в.) та Фіат Добло (2010 р.в.). Також у нього є ще вантажівка КАМАЗ. У дружини голови Рожищенської РДА - Рено Лагуна (2008 року випуску).""" Питання - чи уплачено за це все майно податки в необхідній кількості? Навряд чи, бо... бо з контрабанди ніхто і ніколи нічого в державу не платив... Четверте: малий Дулюк очолював партію Наталії Королевської, тобто був поплічником регіоналів. Пяте: який з нього господарник і державний муж (так він себе нарікає у фейсбуці), якщо не спроможний за подану електричну енергію вчасно проплачувати і влітку 2014 року був момент, коли заледве його садибу на Сметанковій не відключили від електропостачання за неоплату. Шосте: На одній із колегій він ще будучи в іпостасі голови РДА так усіх переконував у власному патріотизмі і на запитання із залу чому він не в АТО, дав відповідь, що заброньований. Зараз броні у нього немає, але і в АТО його немає... Катається містом... Отакі у нас горе-патріоти... Там вони усі такі, шайка!
АТО до Тарас Показати IP 7 Березня 2015 15:18
Красавчик
про хвойду до Олександр до тараса Показати IP 7 Березня 2015 14:12
коментар було видалено
учителі Показати IP 7 Березня 2015 12:32
інна- ти молодець доказала всім на що здатні савчуки. хай тремтять усі особливо в освіті. головне проведи реформи
вихователі до учителі Показати IP 7 Березня 2015 12:36
Які реформи вона зможе провести одноосібно? У нас що, район має автономію чи вільну економічну зону? БРЄД!!! Тонька, перестань писати, вже задовбала всіх своєю тупістю!!!
Директор Показати IP 7 Березня 2015 12:39
А що в освіті поганого Працюемо, ще б усі так.
Вчителі до Директор Показати IP 7 Березня 2015 12:53
Оце знайшли работнічків Оце знайшли работнічків. Там одне районо треба розганяти давно. Корупціонери.До речі,в районо таке саме кодло сидить як і в культурі - творять, а потім ділять... .
Переспа Показати IP 7 Березня 2015 13:02
коментар було видалено
Петрик Показати IP 7 Березня 2015 13:26
Це добре, що молодь буде втілювати реформи на місцях. Може й стара рожищенська комсомольська банда врешті здохне!
Активіст Показати IP 7 Березня 2015 13:33
ХлопцІ, ХІБА ЗА ТЕ МИ БОРОЛИСЬ, щоб Савчук із бандою знов керував районом. Керуватиме він , а не Інна і буде корупція небачена. Гунчик ти нічого не знаеш в кадрах. Толку в РАЙОНІ НЕ БУДЕ. Піднімаймось проти цих злодіів.
АТО до Активіст Показати IP 7 Березня 2015 15:20
А що в нас коли небудь був в райони порядок?
Польські котрабандис Показати IP 7 Березня 2015 14:25
Віпровім словами відомого чоловіка : " То всьо має бути стріляно і пиз*жено!" Бий лахмандєїв спасай район!
Шеф до Польські котрабандис Показати IP 11 Березня 2015 12:29
Чорний-то ти?
АТО Показати IP 7 Березня 2015 15:22
Повнистю пидтримую стриляно и пиз***ено. Коли починаемо?
до-сі-ля-соль.. Показати IP 7 Березня 2015 15:34
ех.. развелі как катят (Чечетов) бачу, чоловік не має нічого святого.. і лізе далі в гречку.. все йому по-життю попускається.. і свавілля на пості голови РДА і зелене господарство.. поки не навчиш саву жостко - не уйметься.. ей, анатолійович, по чом опіум для народа? а? бачу, хочете тут тему перевести на самооборону, дулюків.. да вони хоть по-чесному волонтерять, звичайно, де є процес - там і є місце непоняткам.. людський фактор все-таки ніхто не відміняв.. ТОВАРіЩІ! відійшли від теми! А чому тут не згадують тут земельні ділянки Деркачам, Гнєтньовим, Солодухам і ко. на Підлісках? де коменти апарату РДА 2005-06 років про тисячі, які списувалися на круглі столи, а фактично були проплачені за пянки-гулянки в Мальованках і т.д., чому не пишуть про ВЕЛИКІ ГРАНТИ, відмивання коштів і лобіювання власних інтересів? про цукерки і коньяки в кабінеті, про блядство і общєство мєча і орала?? да православний офіцер був в рази чесніший за цього вєлікага камбінатора! шкода мало часу.. ввечері більше напишу.. з фактами, фаміліями, сумами і ставками! писи.. а кажуть двічі в одну річку не ввійдеш.. неправда, комради, сплошна брехня і провокація писиси.. звертаюся до відомого автора шикарної поезії про таньку: напишіть про цього персонажа щось схоже.. є ж про шо.. ехх!!! шоу маст говон!
Апарат РДА Показати IP 7 Березня 2015 16:22
Не пишуть тому, що з апарату РДА тих часів зараз в тому ж таки апараті зовсім мало лишилось: Музичко, Петручка, Фенюк, Кузава, Рая худая, Валя, Маньчиха... Практично усім вище переліченим це все по цимбалах - вони і цю голову "переживуть", один лиш Кузава має мєньжуватись... Прихистив і виростив його Войтович, лизав Савчуку, підлизував Горбачу, вилизував Масалову, зализував Дулюку... Єгорка, може хватить? Тобі точно треба вже на вихід... а достеменно про всі діяння Олєжика знати може... тодішній керівник апарату... побачимо...
Депутат Показати IP 7 Березня 2015 16:34
Оце Гунчик втнув.Як можна призначати людину , яка поносила Президента.
бан Показати IP 7 Березня 2015 16:38
Да-а-а-а. Цирк поїхав клоуни залишились. Під час минулорічних подій коли райрада висловлювала недовіру тодішньому голові РДА В. Масалову, Савчуку намагались пояснити щоб він свою масну пику в Рожище не потикав, але чи-то погано пояснили, чи-то він не зрозумів або не захотів зрозуміти, та проте сам не ризикнув - але підставив свою жінку. Ай-ай-ай недобре за жінчиною спідницею ховатись...
Малочисельні управлі Показати IP 7 Березня 2015 17:56
А чого так схвилювались??? То ж вона не надовго, тільки до жовтня - листопада, коли вибори до місцевих рад пройдуть)))!!!
місцевий Показати IP 7 Березня 2015 17:59
Скажіть а яким районом керувати, за 23 рокі незалежності розікрали все,фермаш завод розікрали до болтіка,льон завод розікрали,ртп розікрали,хімію розікрали ,мебельну фабрику, комбікормовий, топлевний розікрали,заготкантора теж,сирзавод банкрут,нефте база буряни ростуть, колгоспи розібрали до цеглини,люди добрі чим керувати,веробництва нуль, шо ждем
Рожище місто весни в Показати IP 7 Березня 2015 19:08
А Танька вже мабуть в Підлісках вітає з призначенням.Тільки недавно з Хомівною ходила під ручки по центру .
Хомівна Показати IP 7 Березня 2015 19:47
Ну то ми якраз тут, на Підлісках, ввіітаємоо, поки Іна не бачить
Жога до Гаврука Показати IP 7 Березня 2015 20:10
Нас кинули...
321 до Жога до Гаврука Показати IP 8 Березня 2015 00:27
Андрій-тебе кидати не треба.лишній стаканчик і сам впадеш
Лікар Показати IP 7 Березня 2015 20:56
Г у н ч и к --______ Д А * Н!!!!!!!!!!!!
активіст Показати IP 8 Березня 2015 00:22
для тупих третій раз повторювати не буду))взяли з Сави касу і про відсотки на майбутнє добазарились.А будуть в ничку крисячити-підставимо!
уВАГА Показати IP 8 Березня 2015 00:30
коментар було видалено
Корінний Показати IP 8 Березня 2015 09:46
Треба було Жогу призначити хороша людина і з регіоналами не звязаний
Валька до Корінний Показати IP 8 Березня 2015 21:32
Жогу головою??? Згідний! А Кожана і Максімова заступниками!!!
Толково до Валька Показати IP 25 Березня 2015 16:39
А Гаврука першим заступником!
Микола Показати IP 8 Березня 2015 09:58
Скільки вже їх було і буде. Накрав Сірко 100 рублів і втік. Ось і новий, а в черзі ще 50 стоїть. Ура полішуки!!!!
СЕРГІЙ Показати IP 8 Березня 2015 12:16
ПОРОШЕНКО ПЕТРО ОЛЕСІЙОВИЧ ПРАВИЛЬНО ЗРОБИВ ЩО ПРИЗНАЧИВ ГОЛОВОЮ РОЖИЩЕНСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ГАЙВОРОНСЬКУ ІННУ МИХАЙЛІВНУ БО ВОНА ЧЕСНА ПОРЯДНА РОЗУМНА ВІРУЮЧА ЛЮДИНА ПАТРІОТ САМЕ ВОНА ВИВЕДЕ РОЖИЩЕНСЬКИЙ РАЙОН НА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ РІВЕНЬ ЖИТТЯ.
нема слів до СЕРГІЙ Показати IP 8 Березня 2015 12:47
Ти хоч сам зрозумів що сказав, всі перечислені тобою епітети цієї особи не стосуються хоча б з етичних міркувань. "ЧЕСНА ПОРЯДНА РОЗУМНА ВІРУЮЧА ЛЮДИНА" а як же на рахунок перелюбу?
Антоніна до нема слів Показати IP 8 Березня 2015 21:52
Ви маєте на увазі, що Гайворонська бл...? Яка ганьба. І
чікі чіки до Антоніна Показати IP 13 Березня 2015 16:28
ви скажіть а хто з жінок не бл... помоєму ми всі....
2345 до СЕРГІЙ Показати IP 8 Березня 2015 20:32
Капслок виключи ди**іл
Олежик до СЕРГІЙ Показати IP 25 Березня 2015 16:44
Ну да, європейський рівень - в Підлісках, для себе рідної.
активіст Показати IP 8 Березня 2015 13:46
підтверджую-чесна! пообіцяли 15 зелених за посаду і не обманули,вчора привезли
до-сі-ля-соль.. Показати IP 8 Березня 2015 20:09
УВАГА!!! почали працювати савині коментатори! прохання всякої х**№ні не читати! от наприклад, коменти на волиньПост.. якийсь *ибіл пише: фактум Сьогодні, 17:42 взагалі в період АТО в тилу повинні керувати жінки . Всі нормальні чоловіки повинні бути на війні , а якщо вони " хворі", то ненає чого їм бути при владі. яка *** війна, якщо АТО? і яке АТО якщо війна? і до чого тут хворі?.. ти про шо говориш, чмо? Савчук після 10 років вигнання повертається в район.. це плювок усім в очі! не розумію як можна так чудити?? як казав классік: оценітє красоту ігри!(отображается как удаленный)
до речі до до-сі-ля-соль.. Показати IP 8 Березня 2015 20:14
Люди, які знають і чули на власні вуха, коли Саву поперли з району він обіцяв повернутись і наказати "рожищенське бидло"...
Антоніна Показати IP 8 Березня 2015 20:28
коментар було видалено
2345 Показати IP 8 Березня 2015 20:30
коментар було видалено
петрович Показати IP 8 Березня 2015 20:45
ну що б*** повертається! і де самооборона, де вадімка дулюк ? ми знову в кущах- ганьба!
2345 Показати IP 8 Березня 2015 21:26
А що ВН здивувало, що новий голова РДА шалава?
Тарас Показати IP 8 Березня 2015 21:37
Скоро ця сРамооборона самоліквідується і Сашик Дулюк буде носити звіти здавати за неіснуючу і ніколи ефективно не діючу ГО. Те, що вони роблять для АТО - це добре, але є й інша сторона медалі - скільки вони з людських пожертв собі дерибанять - це ЖАХ! Більше того, вони вже там пересрались між собою і частина так званих активістів туди не ходить. Прийде час і їм інкримінують захоплення чужого приміщення. Такий собі типу діяч Зінгель В.Я. - це вовк в овечій шкурі. Набралося, стерво, наглоти і пише в районку статті про здешевлення життя простих українців, про життя за 40 американських долларів. Скажи-но, Вадімчику, паскудо, а хто в цьому винен? Погано було коли курс був 8 гривень за одного мертвого американського президента? Ти забув, скільки державних грошей тобі при допомозі твого кума-собутильника Тараса Войтовича було проплачено за вікна при злочинній владі, скільки ви там заробили і відбили? В тебе один Бог - гроші! Немає вам, уроди моральні, прощення і розплата за це вам теж буде. З часом.
Вадімчик до Тарас Показати IP 9 Березня 2015 18:17
дуже відчувається почерк Ігоря Шкільного...по тому як залиті очі заздренністю та ненавистю прикритою зухвалим лукавством !!!
Музикант до Вадімчик Показати IP 9 Березня 2015 18:24
Та при чому тут Шкільний - це ж Музика як завжди під чужим ніком валить
Та ні до Музикант Показати IP 11 Березня 2015 20:13
То Нікончук, бо його з самооборони погнали.
2345 Показати IP 8 Березня 2015 21:48
А я за Гайворонську, якщо вона підняла у Савчука у якого колір могили на лиці , то і район підніме, чи заведе в п...
жах до 2345 Показати IP 10 Березня 2015 11:18
Так Новосад також підняла в Савчука і систематично піднімає. Навіть стала подругою сім'ї
Про любофф до жах Показати IP 10 Березня 2015 22:49
Таньку не трогайте в неї медовий місяць, її бандурист грає
Антоніна Показати IP 8 Березня 2015 22:00
Це все одно, пробувати вилікувати трипер заразившись гонореєю
анонім Показати IP 9 Березня 2015 10:41
хвора влада, народ на діагноз , який ще скоро не встановлять.призначити на посаду людину , яка в недалекому минулому надавала в робочому кабінеті інтимпослуги свому босу, а тепер буде в цьому кабінеті здійснювати керівництво районом?Треба належне віддати за проведену "велику" роботу босу Савчуку, колишньому губернатору Бондару , його другу Луценку. Президент , на якого ми покладали великі надії,безмежно вірить псевдопатріотам. які заради свого збагачення продають душу дияволу і вводять в оману його і народ.
Про любофф Показати IP 9 Березня 2015 13:10
коментар було видалено
Про любофф Показати IP 9 Березня 2015 19:00
Про надання Рожищенською РДА адміністративних послуг працівниками та інтимних послуг язиком голови
анонім Показати IP 9 Березня 2015 20:06
Якщо не помилячуюсь , Ющенко своїм указом звільнив Савчука і підставою звільнення -неналежне виконання службових обов"язків.Шкода , боролись , боролись і знов на лайно напоролись.....
до-сі-ля-соль.. Показати IP 9 Березня 2015 22:16
о, анонім.. гарна у Вас пам"ять )) http://president.gov.ua/documents/7423.html
Спостерігачі Показати IP 10 Березня 2015 10:09
Дуже логічно призначити головою рда людину,яка буде їздити на роботу з Луцька за державний кошт двічі на день. Чи може вона сяде на велосипед,як Кличко наказав головавм адміністрацій Києва??????
Наблюдателі до Спостерігачі Показати IP 10 Березня 2015 11:04
Тепер з Луцька до Рожищ на роботу буде їздити не одна людина, а дві: Гайворонська і Музика. Музика їздить вже десять років на роботу в Рожище за державний кошт. Самооборона, АЛЬО, ви де? Хоча, про що мова... з цим питанням по Музиці звертались до Пирожика, до Гузя - все без толку, як з гуся вода... банда! Музика як їздив службовою машиною до дому у Луцьк так і їздить, як їздив в робочий час до Шкільного в спортзал, так і їздить. Ну які це демократи? Хапуги!!!
Спостерігачі до Наблюдателі Показати IP 10 Березня 2015 11:22
Музику вибрали люди а Гайворонську хто вибрав?????????????????????
Пєрєнаблюдатєлі до Спостерігачі Показати IP 10 Березня 2015 17:46
Які люди його вибрали? Які люди??? ЯКІ??? Швидше нелюди, такі як Тонька!!! Музика брехун, скільком він обіцяв посаду заступника голови ради??? Всіх намахав, ВСІХ!!!
Цікаво до Пєрєнаблюдатєлі Показати IP 11 Березня 2015 20:04
А що заступники голови районної ради вже не обираються на сесії? Що за маразм?
Пєрєнаблюдатєлі до Цікаво Показати IP 11 Березня 2015 20:56
Так, звісно, обираються, і Музика на цьому спекулював, обіцяв пропхнути.
Депутат до Пєрєнаблюдатєлі Показати IP 25 Березня 2015 16:10
Кого - тебе? Що, не вигоріло? Імена претендентів в студію!
Антоніна до Спостерігачі Показати IP 10 Березня 2015 21:31
Музику пропіхував Савчук, тому, що той у Луцьку лікував йому собаку, крута кар'єрна драбина для такого уєба.а яе Музика
Спостерігач2 до Антоніна Показати IP 11 Березня 2015 19:58
А що у Савчука колись був собака? Бредятина!
2345 до Наблюдателі Показати IP 10 Березня 2015 22:44
О вже банда а були ангелами недавно, піпєц як пріорітети змінюються
Шкільний до Наблюдателі Показати IP 25 Березня 2015 16:20
А спортзалу то нема вже давно ... А на рахунок "хапуги" - попрошу поточніше і з фактами.
Громада Показати IP 10 Березня 2015 10:16
Багато людей в районі підтримували Президента .А тепер після цього призначення побачите ,який буде результат на виборах до місцевих органів влади. Івся відповідальність лежить на Бондару,який нечесними методати діяв .Коли він був у Рожищі на зустрічі з виборцями з Луценком йому нагадували ,що під час свого губурнаторства він запам'ятався громаді лише Савчуком
Жаль Показати IP 10 Березня 2015 10:32
Підставили Президента і призначили корумповану родину.Громаді слід боротися з таким явищем не чекаючи виборів. Потрібно донести свою позицію у Києві. Президент України Петро Порошенко декларував, що ми будемо жити по-новому. А нове можуть творити тільки люди, які тримають руку на пульсі громадської думки, користуються авторитетом у суспільстві і сповідують ідеали Революції гідності. Дуже жаль,що дуже скоро стало це" призначення" Знайдіть нове фото Гайворонської у фейсбуці і подивіться оригінал з усіма акторами у фейсбуці - Удар Рожищенська районна організація
мвс рожище до Жаль Показати IP 10 Березня 2015 13:51
запрошує запрошує всіх незгідних і невдоволених в четвер на 12.00 до адміністрації на представлення голови РДА. Побачимо скільки вас прийде НЕБАЙДУЖИХ, бо писати під різними ніками одне, а прийти і сказати в очі це інше. СЛАВА УКРАЇНІ !!!
Див до мвс рожище Показати IP 10 Березня 2015 14:46
"Побачимо скільки вас прийде НЕБАЙДУЖИХ,", а хто дивитись буде?
журналіст до Жаль Показати IP 10 Березня 2015 15:28
Я дивився фото Гайворонська,Шкільний,Бондар.Під гучними лозунгами жити-по новому. Тільки стара гвардія вилізла з-під кущів,яка втратила довіру після помаранчевої революції. Президента підставили!!! А сторінка у фейсбуці Удар Рожищенська районна організація має 7 відміток нравітся от вам і рейтинг горе-голови РДА
до-сі-ля-соль.. до Показати IP 10 Березня 2015 14:46
підтримую +200% до речі, буде Гунчик і ко ))
Анонім Показати IP 10 Березня 2015 16:24
Вставайте, кому не байдуже. За кого проливалася кров, за кого проливається кров?Хіба цього чекали ? Ганьба. Ганьба.Банду геть! Банду геть!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Прокурор Показати IP 10 Березня 2015 17:39
Люди добрі коли у нас у країні буде розум!!! Це простоо жах!!! Шкодую по рідному краю...Куда ми приїхали і де вкінці кінців буде та вже зупинка?А це призначення І.Гайворонської просто ТОРБА!!!Слава Україні!!!!
2345 Показати IP 10 Березня 2015 21:52
А Дуля дружить з Савоном і поєбех..ю його гайворонською, політика грязніша справа ніж болото
Антоніна Показати IP 10 Березня 2015 22:00
Та і Зінгель там в дружбанах в Савчука, і в кумах в Тараса, одним словом неубіваєма глиста в любій жопі гніздо зів'є.
999 до Антоніна Показати IP 10 Березня 2015 22:43
я тебе чекаю на представленні . ти він чи воно?
Схоже до Антоніна Показати IP 10 Березня 2015 23:15
Схоже тут одна і та ж особа намагається всіх обгадити час від часу вкидаючи бруд на різних людей.
Одначе Показати IP 10 Березня 2015 22:01
Очкова змія так точніше
громада Показати IP 11 Березня 2015 01:09
Скільки громада дозволятиме, стільки її "нагинатимуть" ці мізерні людці, що торгують совістю. А боротися потрібно. Не чекати, не опускати рук, не плакатися на нещасну долю, не шукати постійно винуватих, не стукатися до сумління втрачених осіб - це марна справа, потрібно йти вперед, змітаючи їх як непотріб. За нас цього ніхто не зробить.
Слава Україні Показати IP 11 Березня 2015 09:26
Районна рада повинна скликати позачергову сесію і виявити недовіру Гайворонській І.М. Депутати також мають сказати своє слово. А далі до Києва .Всі разом переможемо монголо-татарську навалу!!!!!!!!!!!!!
Рожищанин Показати IP 11 Березня 2015 21:58
Жінка керуватиме районом це добре. Добре коли берегиня-мати старатиметься та наводитиме лад в своєму рідному домі-районі. Проте мої мудрі земляки почуйте та поміркуйте. Кажуть по пладах їх судіть Лише по плодах!!! .А плоди які ж: розбита одна сім я, розбита інша, чи вболівати за наш край чужинка!? плоди Савчука теж відомі... Так нам потрібна жінка- керівник- плоди якої серцю приємні, яка спільно з нашим мером повела би район до стабільності, впевненості та гордості за наш край, наших громадян... Дай нам Боже мудрості робити вірні рішення та сили духу бути повноправними господарями в рідному краї на своїй рідні землі!!!
Жалобово до Рожищанин Показати IP 12 Березня 2015 09:37
З яким нах мером??? Яке відношення мер має до району? І хто такий мер - взагалі є міський голова і ніякий не мер, понапридумували тут казна-що...Щодо міського голови, то Славіку ще рости і рости до цього, він фахівець у лісовій галузі, а тут інше... тут каналізація, вода, газ, сміття, дороги, ПОДАТКИ треба збирати, наводити та підтримувати в належному стані благоустрій... багато в нього роботи і район йому не чіпляйте, він аби це видихав! Щодо жінок на посаду голови РДА, то так, є такі жінки в районі як могли б "цього воза тягти"..., але аж ніяк не Гайворонська. Основними критеріями мають бути в першу чергу фаховість, територіальна приналежність і сприйняття суспільством. Якщо вже говорити більш змістовно, то у нас було лише два місцевих голови РДА - Кривовязюк і Дулюк. Дулюк - це просто помилка, а от Кривовязюк міг би багато корисного зробити, толковий чоловік, правда прокрався останнім часом багато, дім побудував двоповерховий, авто придбав нове - за зарплатню держрслужбовця такого не зробиш... Всі решта голів - або наїзники або варяги.
??? до Жалобово Показати IP 13 Березня 2015 01:26
І якіж це жінки ...... хоч пару прізвищ???
Жолобово до ??? Показати IP 13 Березня 2015 10:53
Каленик Марія Іванівна, Клімович Сніжана Сергіївна, Вишневська Лариса Павлівна, Війтик Валентина Леонідівна - це професійні, фахові, нічим не запятнані люди, РОЖИЩАНИ, МІСЦЕВІ!!!
??? до Жолобово Показати IP 13 Березня 2015 16:52
КАЛЕНИК в нинішній ситуації бачила вас десь з вашим кріслом рда їй на пенсії добре Клімовиж І вишневська і так добре пристроєні і міняти крісла їм смисла немає....хоча вони всі фацівці не спорю... правда Війтик це хто і де вона прац????7
Жолобово до ??? Показати IP 14 Березня 2015 09:23
Війтик Валентина Леонідівна керуюча ВОД ВАТ Райфайзен Банк Аваль. Але погодься, що ці усі жінки могли би бути на цій посаді і цілком успішно виконувати функціональні обовязки і саме основне - їх би сприйняла громада.
БББ до Жолобово Показати IP 21 Березня 2015 11:30
Це що самореклама незаплямованих? Де таких святих набрали? Смішно читати.
Жалобово до БББ Показати IP 21 Березня 2015 14:55
Поржав, дибіл БББ? Ну так от, таким скунсам як ти мабуть усе смішно, бо весь час на приколі... Щодо цих людей - вони дійсно незаплямовані.
Рожищанин до Жалобов Показати IP 12 Березня 2015 14:02
Сердечно дякую за роз яснення по міському голові. Войтович В.І. - хіба ж не місцевий? Приймаю та згідний з усім!... Радію що є мудрі люди. Думаю що на правильному шляху Вкай потрібні такі обєднання думкою ....
Жолобово до Рожищанин до Жалобов Показати IP 12 Березня 2015 17:14
Територіальна приналежність за місцем народження: Літвінчук В.А., Войтович В.І. - Ковельський район; Савчук О.А. - Луцький район; Горбач С.В. - Маневицький район; Кривовязюк А.В., Масалов В.М., Дулюк В.В. - Рожищенський район, АЛЕ Масалов В.М. - з 57 років свого життя лише перші 17 проживав у Рожищах - тобто корінні, місцеві - Кривовязюк і Дулюк. Гайворонська взагалі з-за меж області. Стосовно Інни можна однозначно сказати монголо-татарська навала... як ззовні по вигляду так і по нутру, по єству...
вап до Жолобово Показати IP 13 Березня 2015 16:56
половина міністрів із інших країн , а тут за 100 км проблема!!!!!!!!!
апарат до вап Показати IP 14 Березня 2015 08:11
Олежику, ти не рівняй уй з пальцем
Юридика Показати IP 12 Березня 2015 21:33
Нарешті Рожище прокинулось. По більше б таких дебатів.
тонька Показати IP 14 Березня 2015 08:09
Інна з села Цигани Тернопільськоі обл. а схожа, ні?
Жити по -новому Показати IP 17 Березня 2015 13:38
Для нової голови рда буде велика спокуса чи жити по- новому,чи разом з партією регіонів
циган Показати IP 18 Березня 2015 13:23
Село Цигани завойовує Рожище з циганським напором.
123 Показати IP 20 Березня 2015 06:17
Іна якщо ти патріот то розберись з Тоньками ,Таньками.Карнатовськими,Цюшками ,а потім приступиш до мужиків ОГЕРІВ.
Знаю до 123 Показати IP 22 Березня 2015 00:49
Якщо і треба з кимось розбиратись то з Кузавою, який не знав як Дулюку дякувати,що регіонала лишив на посаді. А як той пішов то рішив і собі покерувати.....
125 до Знаю Показати IP 22 Березня 2015 16:32
Між регіоналів були й порядні, фахові, достойні люди. Так само як є наволоч серед нинішніх демократів. Подискутуємо?
до 125 до 125 Показати IP 23 Березня 2015 15:56
Хто порядний, той протекторату у ригіналів не шукав. Не тіште себе ілюзіями. Фахівці просто працюють, не пруть по головах, втрачаючи всі людські якості, до "теплого місця".
7 до до 125 Показати IP 23 Березня 2015 19:28
Так чим такі неугодні були місцеві регіонали? Переконання і все? Та про нинішню так звану демократичну свору можна антології хабарництва, двуликості, жадібності, підлості писати!..
124 Показати IP 21 Березня 2015 00:09
Для циганського табору з села Цигани Тонька, Танька, Карнатовський, Цюшко, Шкільний, Жанка......самі підходящі кандидатури. Для Інни кращого шукати нічого не треба, сама такого пошиву з такими їй добре.
123 Показати IP 23 Березня 2015 06:56
Мабудь в район потрібно керуючого виписати з ГРУЗІІ ,якого розшукує поліція.
до 123 до 123 Показати IP 23 Березня 2015 15:46
Було б непогано, бо тут за деякими, (яких "не розшукує міліція", питання тільки чому не розшукує????????) такий шлейф. В Грузії справились, а тут наволоч зубами чіпляється.
7 до до 123 Показати IP 23 Березня 2015 19:29
Ну і за ким що тягнеться? Язиком звіздіти - це ти мастак, а по суті...як і всі ви, так звані демократи-патріоти...
до7 до 7 Показати IP 23 Березня 2015 20:40
А ти який?? Ти інший?? Чому так ненавидиш всіх? Бо патріот???? Сумнівний, очевидно, з присмаком поживитися.
7 до до7 Показати IP 23 Березня 2015 20:59
Так за ким шлейф тягнеться? Розкажи, а то спригуєш...
до 7 до 7 Показати IP 24 Березня 2015 15:23
Всі просто впевнені, що твої "руки нічого не крали", почепи собі, будь ласка, німб на лобі, святоша ти наш.
7 до до 7 Показати IP 24 Березня 2015 16:05
Одне слово - мандюк. Це про тебе.
до 7 до 7 Показати IP 24 Березня 2015 19:45
Дуже красномовно свідчить про "виховану", горлохватську особину.
АНОНІМ Показати IP 23 Березня 2015 17:48
Поясніть мені недалекому - ЗА ЩО ЗАГИНУЛИ і ГИНУТЬ НАШІ ХЛОПЦІ на Сході України? За оцих псевдопатріотів "Ударівців"?
123 Показати IP 23 Березня 2015 20:28
СААКАШВІЛІ навів би порядок в районі,а САВЧУК би з іною ЙОМУ допоміг.