USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Представили голову СБУ на Волині

16 Квітня 2015 21:00
Заступник голови СБУ Юрій Артюхов представив особовому складу УСБУ у Волинській області нового начальника - полковника Фелонюка Юрія Васильовича. Представлення відбулося сьогодня, 16 квітня, - інформують у прес-службі управління СБУ у Волинській області.

Хвилиною мовчання особовий склад Управління та запрошені гості вшанували пам'ять колеги Віктора Мандзика, який трагічно загинув у Волновасі, виконуючи професійний обов’язок.

Юрій Артюхов наголосив, що спільно з громадою Управління СБ України у Волинській області вживає заходів із збереження стабільності у регіоні та боротьби з корупцією.

Володимир Гунчик зазначив, що волинська громада підтримує Службу безпеки України як правоохоронний орган, що працює для людей та забезпечує їхні права і свободи, побажав і надалі зберігати таку довіру.

Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що Петро Порошенко призначив голову СБУ у Волинській області.

Фелонюк Юрій Васильович народився 9 квітня 1979 року на Хмельниччині. Закінчив Національну Академію СБУ у 2001 році. Починав свою діяльність з посади оперуповноваженого УСБУ в Хмельницькій області. До свого призначення Юрій Фелонюк виконував обов'язки начальника Управління СБУ у Чернівецькій області.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Анонім Показати IP 16 Квітня 2015 21:05
Надыэмся йей візьметься за Кононовича
Штефан, Луцьк до Анонім Показати IP 17 Квітня 2015 10:03
Візьметься за отримання квартири у Луцьку. А потім за її приватизацію. Гунчик і Романюк із великою корупційною радістю це зроблять. Вітаю із майбутнім нововсіллям, пане голово СБУ Волині Ю. Фелонюку!
Анонім Показати IP 16 Квітня 2015 21:17
Кононовича,і Мельника, що в ОДА працював
вася до Анонім Показати IP 16 Квітня 2015 21:23
а до чого тут мельник? не несіть фігню. за вас вони візьмуться
Анонім до вася Показати IP 16 Квітня 2015 21:25
Мельника за фальсифікацію виборів на користь ПР в 2012 році
тролям Показати IP 16 Квітня 2015 21:18
ото вже грамотійі! то краще російською пишіть,ніж оцим-не-зрозуміло-чим!
7788 Показати IP 16 Квітня 2015 21:38
а може краще хай скаже чи була волинська альфа в тій групі альфавців А ЦЕ ДОРЕЧІ біля 200 чоловік які штурмували будинок профспілок у КИЄВІ і спалили його разом з людьми ЦЕ ДОРЕЧІ ОФІЦІЙНО ВІЗНАНО НАВІТЬ СБУ ??? Може це буде найкращий початок для нового керівника -- почати з своїх !!! Але ні вони тепер герої... Так гріх володі непарвати таку націю яка убивць своїх дітей мало що непокарала так ще і героями робить ...
стопроцентно до 7788 Показати IP 16 Квітня 2015 21:48
побачать міліцейську або сбушну форму і кричать *ерої.ідіть всі на мітинг і вимагайте оприлюднити дані хто в людей стріляв.
Анонім до 7788 Показати IP 16 Квітня 2015 21:52
Мне больше всего понравилось "ЦЕ ДОРЕЧІ ОФІЦІЙНО ВІЗНАНО НАВІТЬ СБУ", возглавляемая Наливайченко. Вот одна цитата: С Валентином Наливайченко мы знакомы несколько лет… У нас дружеские отношения. Более того, он был на свадьбе у моей дочери. Мы поддерживаем отношения. Я был и остаюсь его помощником на общественных началах… Мы постоянно проводим консультации, мы стараемся обмениваться информацией с СБУ и поддерживаем на данный момент хорошие отношения. - Ярош. Как лично ты считаешь, Наливайченко сделает ли все возможное, чтобы обелить Яроша, например, в затронутом тобою вопросе? Ведь недаром его же коллеги называют Наливайченко Заливайченком.
0501 до 7788 Показати IP 17 Квітня 2015 09:12
коментар було видалено
впали з неба? до 7788 Показати IP 17 Квітня 2015 14:18
Луцька Альфа уКиєві під час Майдану ЖОДНОГО дня не була!!! до чого це пустослівя?таке враження що з Вашого дивану все на світі видно!збийтеся уже!!дістали...
СПРАВЕДЛИВИЙ Показати IP 16 Квітня 2015 23:00
ХОТІЛОСЬ БИ ВІРИТИ,ПОБАЧИМ ПО ДІЯМ .
КОТ Показати IP 17 Квітня 2015 00:58
коментар було видалено
пастух Показати IP 17 Квітня 2015 08:52
як баранів з однієї області в іншу водять і народ за козлів мають. Мене вже аж тіпає від гасел про люстрацію і ротацію цих служак. Що казати якщо колишнього прокурора із 10-ти літнім стажем призначили головою антикорупційного бюро України.
Доярка до пастух Показати IP 17 Квітня 2015 09:01
Той колишній прокурор будучи адвокатом лише 1900 грн. в місяць заробляв! Що це за адвокат такий бідовий?що не може себе навіть прогодувати!! А може його таланти не відповідають сучасним вимогам суспільства? А чому тоді він по конкурсу пройшов? А може він всеж таки "розумний", був адвокатом невдахою, чи є особою, яка приховала справжні свої доходи???
Лєна Показати IP 17 Квітня 2015 09:41
А костюм який синій, як служити зібрався! Ну побачимо, побачимо
не пацик Показати IP 17 Квітня 2015 09:52
ну і шо ?
8888 Показати IP 17 Квітня 2015 12:57
НОВА МІТЛА по новому ПОМІТЕ, МОЖЕ ТЕПЕР ТАРИФНУ СІТКУ ПО ВІДКАТАМ ПОМІНЯЮТЬ ЧИ ТО ЗА СІМОМА ЗАМКАМИ, А МОЖЕ ЛЮСТРАЦІЇ ЗЛЯКАЄТЬСЯ І СБ КРИШУВАТИ ПЕРЕСТАНЕ ОТО ЛАФА ПОЧНЕТЬСЯ ЕКОНОМІКА ОБЛАСТІ ВІДРАЗУ НА 200 % ВИРОСТЕ ЧИ НЕ ТАК ДРУЗІ ? ЩО ТАМ НОВОГО НА КАНТОРІ КОГО ВЖЕ КУДИ ПРИЗНАЧИЛИ?
стен Показати IP 17 Квітня 2015 19:40
хай розбереться з призначенями гунчика