USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Президент призначив голову Шацької РДА

31 Березня 2015 16:04
Президент України Петро Порошенко сьогодні, 31 березня, призначив голову Шацької райдержадміністрації.

Про це йдеться на сайті Глави держави.

Згідно з розпорядженням № 335/2015-рп Петра Порошенка, новим очільником Шацької районної державної адміністрації став Корольчук Ігор Адамович.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Знаю Показати IP 31 Березня 2015 16:22
Призначили КОРОЛЬЧУКА Ігоря Адамовича головою Шацької районної державної адміністрації Волинської області. Писаки, будьте уважні!
Анатоль_ Показати IP 31 Березня 2015 16:24
Нарешті!
Лара Показати IP 31 Березня 2015 16:26
Щось ВН явно пишуть не те... ви перед тим як писати хоч нормативні документи читайте!
Світязь Показати IP 31 Березня 2015 16:26
http://www.president.gov.ua/documents/19190.html
Доброзичливець Показати IP 31 Березня 2015 16:39
Сушіть весла шацьківчани і прийміть співчуття
Просто до Доброзичливець Показати IP 31 Березня 2015 19:04
В плані має бути розбудова Шацька до урочища "Ведмедики" (нагріє там руки), далі на місці "кірпічного" (там же) має бути готель (чи не його?), в селі Світязь дадуть 3 га. землі під забудову ( хто буде кришувати?). От так і живемо. Ех Петя, Петя.
123 Показати IP 31 Березня 2015 17:18
Писаки ! Корольчук Віктор! А не Ігор!
ВН до 123 Показати IP 31 Березня 2015 17:41
Редакція Волинських Новин опирається на інформацію, розміщену на сайті президента: КОРОЛЬЧУК ІГОР АДАМОВИЧ. Якщо вам достеменно відомо, що його звати Віктор, дайте посилання на надійне джерело. Будемо вдячні.
123 до ВН Показати IP 31 Березня 2015 17:56
На сайті президента стоїть І .Корольчук про Адамовича там нічого не написано!
321 до 123 Показати IP 31 Березня 2015 22:37
Писака ..... Ігор Адамович, пепевіряй пять раз а тоді пиши..
Анонім Показати IP 31 Березня 2015 17:35
ащо він з рогами що ми маєм сушити весла
суддя до Анонім Показати IP 31 Березня 2015 18:38
я фігею! цеж бандит з 90-х! Порошенко! ти що? кого ти призначив???????????
Анонім до суддя Показати IP 1 Квітня 2015 00:56
В народе заяц. Слава Украине!
СЕНТА Показати IP 31 Березня 2015 20:37
гунчик взяв бабло
скай Показати IP 31 Березня 2015 20:38
шацьку труба
Жителька Шацька до скай Показати IP 18 Березня 2016 07:11
Побільше таких відзивчивих і відповідальних людей !
волинь Показати IP 31 Березня 2015 20:53
слипа влада щей продажна
Оля і Галя Показати IP 1 Квітня 2015 13:37
А ми такі раді, такі раді!
123 Показати IP 1 Квітня 2015 18:59
З 16 тисяч населення району не знайшлося достайника який міг би очолити районну владу???. В район приїздить заробітчанин з Луцька. Шацьк Вас круто кинули.
45698 до 123 Показати IP 1 Квітня 2015 19:22
ага просто в населення району бабла не вистачило.
Вася Показати IP 2 Квітня 2015 22:08
Корольчука знаютеж з 90-х знаю що займався серйозно спортом навчався в інституті займався бізнесом працював на керівних посадах в серцозних компаніях і в державних теж людина відповідальна і чесна я думаю що шацьку пОвезло а мешканцям шацька потрібно придивмтись до нового очільника району навсе потрібен час і давайте оцінівати людине за іі вчинки
дядько Показати IP 2 Серпня 2015 19:51
Жах! Зайця на державну посаду? Це ж бандюга, рекетир, Шацьку хана.