USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Прокурор Волині позбувся заступників

23 Квітня 2014 15:02
Прокурор Волинської області Анатолій Коцура уже позбувся трьох заступників, які дісталися йому у спадок від попередника Андрія Параки.

Про це він заявив 23 квітня під час спілкування з активістами та журналістами, – інформує IA ZIK.

За словами Коцури, із п’яти заступників, що дісталися йому у спадок, вдалося позбутися уже трьох. Зокрема, Андрій Гіль та Валерій Невірець звільнені за власним бажанням, а Степан Чігур переведений в апарат Генпрокуратури. Окрім того, із займаних посад звільнено прокурора Ківерцівського району Лебедюка та нововолинського прокурора Олексія Решетника.

Зараз же на посаду заступника прокурора області призначений Геннадій Парфелюк. Ця кандидатура не викликала застережень з боку активістів.

Також Коцура пообіцяв позбутися іще двох заступників – Володимира Троца та Вадима Веніславського.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Лучанин Показати IP 23 Квітня 2014 15:18
Да, хороший початок. А коли звільнять Ревуху та Заплотинського?. Це також корупціонери.
лучанин до Лучанин Показати IP 23 Квітня 2014 15:29
коментар було видалено
123 до лучанин Показати IP 23 Квітня 2014 15:36
коментар було видалено
123 до 123 Показати IP 23 Квітня 2014 16:02
ДТП по проспекту Соборності 22.04.2014 був водій Лизун А.
Цікавість до Лучанин Показати IP 23 Квітня 2014 18:40
Лучанин, а що Ревуха зробила корупційного, чи в тебе до неї особисті питання?
123 до Лучанин Показати IP 23 Квітня 2014 21:13
І тепер можуть керувати прокурорами самооборона і позбутися треба всіх щоб вже хаос взяв верх, а пащенки, никитюки деребанили земельку і ніхто їм не мішав!!!
Штефан, Луцьк Показати IP 23 Квітня 2014 15:35
Пане А. Коцура! Мене повідомили, що ви реабілітовуєте із пенсійного забуття колишнього нововолинського прокурора Олександра Сліпчука. Його довголітнє прокурорське правління назване у Нововолинську ерою "сліпчукізму". А ось 20-ти річна епопея міського голови В. Сапожнікова, що названа "сапогізмом", продовжується. О.Сліпчук відбілював його від регулярних корупційних скандалів. "Сліпчукізм" розповсюдиться вашими ж стараннями, на всю Волинь, без сумніву. Вас про це попереджували ваші ж співробітники. Видається, що ви обидвоє покинете свої посади одночасно - у результаті люстраційних процесів, якщо вище написане мною є правдою. І ніякий Махніцький вам не допоможе - самому б втриматись. Прошу не видаляти коментар - він правдивий.
Волинь Показати IP 23 Квітня 2014 19:49
Дуже добре , що нарешті Волинь позбулася гілів, данілів, параш і чмирів. Але ще багато гнид сидить в прокурорському кожусі. Христос Воскрес !
333 Показати IP 23 Квітня 2014 20:29
А юрченко що направляв в суди все проти майдану вин був рука параки
До 333 до 333 Показати IP 23 Квітня 2014 21:19
А він поки тебе не вжарить то й не йде на підвищення !!!
Prokurorchiki Показати IP 23 Квітня 2014 22:02
Вадим Веніславський обнаглівший "до ручки" злодій і хапуга. Приєднуйтеся хто що знає про цього...
123 до Prokurorchiki Показати IP 24 Квітня 2014 21:08
Зубну щьотку вам і масажируйте десна
333 Показати IP 24 Квітня 2014 07:16
Дуже інтересно піднесена інформація - позбувся, звільнив, звільнилися за власним бажанням. Та ніхто з них не рішов з роботи, а повлаштовувався на більш вигідні посади. Навіщо людей обманювати.
читач Показати IP 24 Квітня 2014 10:40
позбувся, а тепер наберу своїх, криштально чистих
цікаво Показати IP 24 Квітня 2014 10:49
а тойота200,яка також досталась прокурору у спадок від попередника він позбутиться
Ковельчани Показати IP 24 Квітня 2014 13:17
І нашого Лопоху звільніть корупціонера бо вже дістав разом начальником міліції..
333 Показати IP 25 Квітня 2014 07:04
Нехай напишуть куди вони пішли, отоді буде повна картина того що відбулося. А так це все журналістська писанина.