USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Путін серед ночі звернувся до терористів

21 Липня 2014 08:58
Президент Російської Федерації Володимир Путін, якому раніше західні політики дали "три дні на роздуми", вночі звернувся до бойовиків "ДНР" і "ЛНР". Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на офsційний сайт Кремля.

Він закликав терористів допустити міжнародних експертів до розслідування, а також слідчу групу ІКАО.

"Потрібно зробити все для забезпечення її повної, абсолютної безпеки, забезпечити необхідні для її роботи гуманітарні коридори", - заявив Путін.

Раніше Німеччина, Великобританія і Франція офіційно зажадали від Путіна, щоб він вплинув на терористів Донбасу, що б ті дозволили міжнародним експертам розібратися в деталях авіакатастрофи з малазійським авіалайнером, і забезпечили доступ до уламків літака.

Про це йдеться у спільній заяві канцлера Німеччини Ангели Меркель, прем'єр-міністра Великобританії Девіда Кемерона і президента Франції Франсуа Олланда, яка була опублікована після спільного телефонної розмови.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Анонім Показати IP 21 Липня 2014 09:14
23.01 мск Правительство Великобритании продолжает настаивать на отсутствии обеспечения доступа к месту крушения Boeing, несмотря на обратные заявления ОБСЕ.
1221 Показати IP 21 Липня 2014 09:28
Кінець вам собаки
Українець Показати IP 21 Липня 2014 09:49
Прочитала паскуда з суфлера і далі свою лінію гнути. Останньою фазою стане закатруплення ботоксного. Слава Україні!
ревизор Показати IP 21 Липня 2014 10:03
1.20 "и представители Донбаса, Донецка и представители МЧС Украины". От падлюка!
Лучанин Показати IP 21 Липня 2014 15:51
Путіну, як верховному головнокомандувачу ЗС РФ, слід відізвати своїх підлеглих з України і в Донбасі відновиться мир
СЛАВА УКРАЇНІ !!! Показати IP 21 Липня 2014 19:52
щоб скоріше ти здох дурнуватий путін
Анонім до СЛАВА УКРАЇНІ !!! Показати IP 20 Серпня 2014 09:01
коментар було видалено
око до СЛАВА УКРАЇНІ !!! Показати IP 28 Серпня 2014 19:41
століттями здихають і неможуть здохнути.
Україна Показати IP 18 Серпня 2014 22:11
Путлер - циничная лживая скотина...
око до Україна Показати IP 28 Серпня 2014 19:35
москаль завжди таким був
Анатолий Показати IP 21 Серпня 2014 08:34
коментар було видалено
Рационализатор Показати IP 21 Серпня 2014 17:17
Конфликт на востоке Украины начался из за событий в Крыму, как продолжение.. Как то об этом Путин умалчивает. Не было бы Крыма, не было бы и кровопролития на востоке Украины.
Крымчанин до Рационализатор Показати IP 26 Серпня 2014 18:47
Вначале было бы в Крыму ,а потом и на востоке.Псы-это диагноз.
Реалист. Показати IP 26 Серпня 2014 18:28
коментар було видалено
Дядя ТОля Показати IP 27 Серпня 2014 12:17
коментар було видалено
Для Путина Показати IP 4 Вересня 2014 23:00
Так правильно, - люди объединились вокруг этой трагедии.. Против твоего террора Вован.. Жаль только, както вяло запад реагирует на твои подляны.. Вот ты и беснуешся чувствуя безнаказанность..
Зизи Показати IP 11 Вересня 2014 13:23
Здохни путлер!!!
Андрей Показати IP 17 Вересня 2014 20:14