USD 39.65 39.95
  • USD 39.65 39.95
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.76 9.95

Рейтинг Путіна і Порошенка на Донбасі. СТАТИСТИКА

7 Липня 2014 15:26
Президент РФ Володимир Путін за рік втратив майже 30% довіри серед жителів Донбасу.

Про це свідчать результати дослідження Київського інституту соціології, - повідомляють Подробности.

Їх в ефірі телеканалу "Інтер" озвучив президент КМІСу Валерій Хмелько.

Зараз рейтинг довіри господаря Кремля серед жителів Донбасу становить 36,5%, тоді як рік тому був на рівні 67%.

При цьому рейтинг довіри президента Петра Порошенка становить всього на дві соті відсотка більше - 36,7%.

У Луганській області довіряють Порошенку більше, ніж у Донецькій.



Так званому керівництву "ДНР" і "ЛНР" ДОВІРЯЮТЬ відповідно - 34,8 і 26,2%, донецькому губернатору Сергію Таруті - 28,0%, Віктору Медведчуку - 14,8%.

Арсенію Яценюку довіряють - 28,8% і не довіряють більше, ніж президенту - 58,1%.

Петру Порошенко не довіряють 44,8%.

Путіну не довіряють - 39,6%.

Керівництву "ДНР" і "ЛНР" НЕ ДОВІРЯЮТЬ 37,2 і 45,8%, Сергію Таруті - 30,8%, Віктору Медведчуку - 46,9%.

Дослідження було проведено на минулому тижні на замовлення програми "Подробиці тижня" шляхом телефонного опитування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Sieger Показати IP 7 Липня 2014 15:39
Короче кажучи, донбасівці молодці. Перестають вірити ВСІМ політикам, бо всі вони однакові що в Росії, що на Україні. Прості люди України і Росії завжди були братами і як казав мій друг, якщо росіян з українцями пошлють воювати один проти одного, то треба буде встати на кордоні спина до спини і стріляти в тих, хто послав. Респект донбасівцям!
лучанин до Sieger Показати IP 7 Липня 2014 16:39
А за що респект? За те , що зрадили Україну в тяжкий час? За ходіння на лугандоновський рехферендум? За прорашистські мітінги з криками путінпамагірасеярасея? За та, що знищували українські прапори? За те, що вбивали за українську мову? За підтримку колорадів і рашистських найманців? Так що не респект, а ганьба їм!
Схід до лучанин Показати IP 7 Липня 2014 17:10
Зрадили, кажете... Як сидячи на дивані легко звинувачувати. Слухати тільки Кисільова й потім розповідати всім як він бреше та які дурні його слухають. А ви послухали б своїх Ляшків, Фаріон, Мирошниченків, Філатових, Ярошев - що вони хотіли зробити із мешканцями сходу. Вчити їх українській мові, а тих хто не хоче - депортувати, або позбавляти волі. Тих, хто хтів вішати незгодних з політикою Києва, хто валив пам'ятники Леніну, хто намагався скасувати відповідальність за справдання злочинів фашизму, хто висловлюється за обмеження свободи слова, за цензуру - то може б у вас очі трохи розплющились?
лучанин до Схід Показати IP 7 Липня 2014 17:46
Ти хоч сам віриш в той бред,який написав? Мова,депортувати,вішати....І свободи слова у вас ніколи не було, бо вами завжди керували бандюки, яких ви боялися і яких ви ж самі і вибирали за гречку. Ніколи не задумувався,чого в Україні тільки дві області, яким весь час щось не так? Бо ви так і не стали справжніми українцями і патріотами. Не всі звичайно, але більшисть при нагоді знову зрадить
Схід до лучанин Показати IP 7 Липня 2014 18:08
Добре, наприклад: https://www.youtube.com/watch?v=xiKaO3X5tEI - слова Мірошниченка про те, що потрібно вирізати з ефіру все, що не вигідно чути владі а давати тільки те, що потрібно для створення необхідної картини у людей. Це раз. Другий: https://www.facebook.com/borys.filatov/posts/603173516431216 - зам героя патриотів Коломойського Філатов про те, що у процесі домовлення можна давати будь-які обіцянки, а потім вішати. Прошу звернути увагу, це не посилання на сайти новин. Перша - запис відео інтерв'ю, друга - сторінка фейсбука самого Філатова. З вашого боку поки що тільки бла-бла.
лучани до Схід Показати IP 7 Липня 2014 19:45
Здаеться ви на лугандоні вже 'доблаблакались'. І на останок - якщо б на початку 90х зробили би насильну українозацію( з першого класу одночасно по всій Україні-викладання тільки українською, дорослим-або вчиш мову, або уйобен зі мір бітте на рашу, як у прибалтиці) такого сепаратизму зараз не було. Хоча справа не в мові, а в головах і вихованні.
Анонім до лучани Показати IP 7 Липня 2014 20:12
Переведи на украинский два предложения: 1)"Окружность - это ..." 2)"Круг - это ..." И это только цветочки.
лучанин до Анонім Показати IP 7 Липня 2014 20:45
Таке враження, що ти без 'окружності' і 'круга' жити не можеш і кожен день у побуті з цим стикаешся. Ти ще про руцкі матюки згадай і їхню кількість,на рахунок цього інші мови 'відпочивають'.
Схід до лучани Показати IP 7 Липня 2014 22:10
Уйобен - це все, що ви можете відповісти?
Анонім до Схід Показати IP 7 Липня 2014 17:59
я проживав не водній країні і розумів, що мушу вивчити мову цієї країни.сьогодні живу в Україні івивчив мову українську. за традиції. культуру мова не йде. я росіянин і бачу та чую як в Росії українці розмовляють на російській мові. і не кричать дайте другу укр. мову. А що хотіли вищеперечисленні з вами з вас зробити я так і не зрозумів. а от що зробив з вами ДНР я побачив. поставили вас не скажу далі..а за депортацію і позбавлення волі ви насмішили. моїй би дочці розповіли, щоб посміялась. щодо фашизму тут звичайно вже казати немає що. видно що ви не з України. бо я росіянин хотів побачити і ніяк не можу.а от що очі вам засліпило то це факт і нажаль ви їх вже не розплющите бо така у вас гнила натура. СЛАВА УКРАЇНІ,
Анонім до Анонім Показати IP 7 Липня 2014 19:59
коментар було видалено
Міла -АНОНІМУ до Анонім Показати IP 7 Липня 2014 20:47
Рашиський дебіл. Здрисни в Росію і розводь свою філософію. там і притерайся там в тій " среде". Українознавець засраний, їдь в Росію і служи вірою і правдою своєму ліліпуту. Запроданець чортовий. І хлєбай свої "пісні щі", якщо тобі сало в горті стоїть, бачу закормила тебе Україна.
міла до Sieger Показати IP 7 Липня 2014 17:28
ці донбасівці - привели нам на Україну війну, які вони молодці. вся біда від них є, і ще буде.
Анонім до міла Показати IP 7 Липня 2014 20:01
коментар було видалено
доместос до Анонім Показати IP 7 Липня 2014 20:51
дончанін, ти што ли?
Бред Показати IP 7 Липня 2014 15:49
коментар було видалено
Схід Показати IP 7 Липня 2014 15:50
Рейтинг довіри Порошенку є. А рейтинг НЕдовіри йому? Щось не побачив. Можливо тому, що не довіряють йому більше, ніж Путіну.
Ковель до Схід Показати IP 7 Липня 2014 16:02
А можливо тому що читати треба не лише заголовок?
Схід до Ковель Показати IP 7 Липня 2014 16:10
Статтю відредаговано. Я читав всю не одноразово, помітив би.
Анонім до Схід Показати IP 7 Липня 2014 20:05
коментар було видалено
Схід до Анонім Показати IP 7 Липня 2014 21:33
коментар було видалено
Андрій76 Показати IP 7 Липня 2014 16:31
коментар було видалено
Александр Показати IP 8 Липня 2014 20:53
Специально зашел на оф. сайт института. Вышеуказанных данных не нашел. Может, плохо смотрел?