USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Що врятувало луцький підшипниковий завод від краху

20 Серпня 2014 08:15
Колишній Луцький підшипниковий завод (нині - АТ «СКФ Україна») на початку 90-х років минулого сторіччя врятували від краху відповідальні службовці Фонду державного майна.

Про це міський голова Львова Андрій Садовий розповів під час брифінгу для журналістів у Луцьку 18 серпня.


Зі слів посадовця, під час візиту на завод він був приємно вражений тим, наскільки нинішній власник дбає про працівників. Разом з тим зауважив, що завод врятувала від краху після розпаду СРСР відповідальна державна політика:

«Велике щастя, що у вас в 90-х роках були відповідальні службовці у Фонді державного майна, які провели інвестиційний конкурс та знайшли інвестора, котрий купив частину акцій підприємства, і сьогодні 1300 людей мають стабільну зарплату і хороші умови праці».
Зі слів Садового, Львів свого часу «прогадав з вибором» - у ті ж 90-ті роки минулого сторіччя там відкинули пропозиції від потужних західних компаній щодо купівлі Львівського автобусного заводу, а Фонд держмайна продали братам Чуркіним з Росії, які згодом довели до руїни підприємство. Мовляв, ніякого покарання за це ділки не понесли, оскільки держава не спромоглася покасувати ці речі та повернути завод у державну власність навіть у тому вигляді, який залишився.

«Дуже важливо приймати рішення. Часто його правильність ти бачиш лише через 5-10 років», - зауважив Садовий насамкінець.

Нагадаємо, візит мера Львова Андрія Садового разом з міським головою Луцька Миколою Романюком на завод АТ «СКФ Україна» відбувся 18 серпня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 1
титушко Показати IP 20 Серпня 2014 11:05
думки шлндр, а чи тому я дала , а самим щось підняти, ні не чули.

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus