USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

У голови ОДА - новий радник

3 Липня 2015 15:45
Нещодавно голова облдержадміністрації Володимир Гунчик своїм радником на громадських засадах призначив Олександра Степанцова. Про це йдеться на сайті Волинської ОДА.

Олександр Борисович – фаховий юрист. Чоловік 1973 року народження. Мешкає у Луцьку. Закінчив Львівський інститут Української академії внутрішніх справ за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» та Волинський державний університет імені Лесі Українки – «Правознавство».

Працював у правоохоронних органах та приватних структурах. Також свого часу обіймав посаду провідного, а згодом головного спеціаліста ВОТВ Антимонополного комітету України. З 2005-го ­- начальник юридичного управління ВАТ «Луцький автомобільний завод», а з 2009-го посів аналогічну посаду на ДП «Автоскладальний завод №1» Акціонерного товариства «Автомобільна компанія «Богдан Моторс», де й працює нині.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Анатоль Показати IP 3 Липня 2015 17:07
Я та пані Наталка Семенівна -вітаємо щиросердечно пана Олександра Степанцова!
sv Показати IP 3 Липня 2015 17:49
То тепер облдержадміністрація буде філією ЛуАЗу?
Корінний лучанин до sv Показати IP 3 Липня 2015 18:12
Саме ТАК! Свій до свого по СВОЄ!
Ана_Толь Показати IP 3 Липня 2015 19:20
А що сам Гунчик за весь час своєї каденції зробив для області окрім того що "обріс" радниками, одні наради бездієві проводить, а толку повний НОЛЬ для області! Ніхто і не помічає є той голова, немає... Щоб тільки не заважав нікому бурштин незаконно видобувати, контрабас возити, незаконні формування присікати... і все аля-улю!:) От і вся дільність-бездіяльність.
ПАТРІОТ до гУНЧИКА Показати IP 3 Липня 2015 23:27
Народився хлопчик ,тато Василь пішов до Отця Петра і просить ,отче назову сина ІСУСИКОМ,навіщо питає Отець Петро ,виросте буде ІСУСОМ,Отець Петро каже назови йолопочком виросте буде йолопом.ТОВАРІЩ гУНЧИК ! ТІЛЬКИ З НАРОДОМ БУДЕТЕ ЧОГОСЬ ЗНАЧИТИ, НЕ ВЖЕ ЖИТТЯ ВАС НЕ НАВЧИЛО.
лучанин Показати IP 4 Липня 2015 08:56
Вітаю новопризначеного!!!!!! Дякую богу що не слизького Потапенка!!!!
Антоніна Показати IP 4 Липня 2015 09:01
Бо з дурним Гуньою більше ніхто у Волинській обл. не хоче працювати, от він і підтягує своїх рабів з автозаводу.