USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У губернатора Волині - новий радник

13 Жовтня 2014 10:28
Новим радником голови Волинської облдержадміністрації Володимира Гунчика став Андрій Линдюк. Він працюватиме на громадських засадах.

Про це йшлося під час оперативної наради у голови облдержадміністрації Володимира Гунчика сьогодні, 13-го жовтня.

«Згідно із розпорядженням голови ОДА, радником призначено Андрія Линдюка», - доповів губернатор.

Так, новопризначений діяч – уродженець Маневицького району, йому 34 роки. Андрій Линдюк є кандидатом економічних наук, доцент, працював викладачем у Львівському національному аграрному університеті на економічнму факультеті.


Нагадаємо, саме Андрія Линдюка громада селища Маневичі просила призначити на посаду голови райдержадміністрації ще 16 березня, 2014 року. Для цього навіть підготували Резолюцію.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Саша Показати IP 13 Жовтня 2014 10:52
а де це у нас є аграрна академія? просвітіть будь-ласка
Петро до Саша Показати IP 13 Жовтня 2014 12:50
Є така: ось її почесні члени: ВАЩУК Катерина Тимофіївна, ЮЩЕНКО Віктор Андрійович і т.д, а це АКАДЕМІКИ: ГЛАДІЙ Михайло Васильович, бувший міністр сільського господарства, КАЛЕТНІК Григорій Миколайович, цього думаю знаєте добре і т.д. сайт http://www.uaan.gov.ua/academi/1/
Андрій Показати IP 13 Жовтня 2014 11:31
Це той, що всіх блатних маневичан через колишнього голРДА Кричкевича заманював у Житомирський "сільхоз", мотивуючи наявність військової кафедри
З.Радник до Андрій Показати IP 13 Жовтня 2014 12:22
Буде тепер "рішати вапроси"..."на громадських засадах")))
Ольга Показати IP 13 Жовтня 2014 12:36
Що ж це за радники? Хто його проштовхує? Невже немає на Волині толкових економістів,відомих людей ,які щось можуть дійсно порадити.Скільки Г. треба радників?1,2-5 , а сам він що не може нічого видати на гору? Академія в Києві.Відділень тьма. Він кандидат по вирощуванню буряків, корів, свиней чи зерна. Сайт академії його не знаходить через пошук.
Анонім Показати IP 13 Жовтня 2014 16:24
Про яку Резолюцію Ви пишете, це про ту про яку самий правильний коментар написав "знаючий проффесор до Колківчанин 18 Березня 2014 20:19від 18 березня 2014 року " ...А бабла скільки відмив Миронюк за той кусок дороги!А Андрушу наперли за хабарі з Дублян то милиться в Маневичі в адміністраціі.Петрику Сергійчуку за голодовку вділив должность Мисака /заст.селищного голови/,Регещуку дав заступника.Зібрав на віче сотню градищуків і розписуються за всіх.
ЦензоР Показати IP 13 Жовтня 2014 22:47
Саранча заметушилась))) збирачі пліток та брехливих дописів недоумкуватих прихильників ЮВТ.... Перш чим ганити людину- погляньте на себе, чого ВИ варті в цьому житті, а потім спробуйте викласти свою думку, якщо зможете звичайно... Ця людина гідна своєї посади, а час покаже і розсудить хто був правий.