USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.55 39.80
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку ловили порушників паркування

30 Вересня 2016 13:43
Луцькі муніципали провели рейд проти порушників паркування.

У ході реагування на численні усні та письмові звернення мешканців міста провели рейд щодо постійного паркування автомобілів на прибудинкових територіях та на газонах, - повідомляє прес-служба муніципалів.

Порушників шукали по проспекту Соборності, 37б, на вулицях Гулака-Артемовського, 13 та Щусєва, 18.

Інспектори склали 5 протоколів згідно статті 152 КУпАП щодо порушення Правил благоустрою міста Луцька, зокрема здійснення паркування автотранспорту на зелених насадженнях на прибудинкових територіях, та передано на розгляд адміністративної комісії при виконавчому комітеті Луцької міської ради та за місцями проживання порушників.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
прохожий Показати IP 30 Вересня 2016 13:58
Щож їх шукати. Вони на кожному кроці. Б*дло водійське!
водій до прохожий Показати IP 30 Вересня 2016 15:24
Ти сам б*дло ходяче.що якщо ти на машину не заробив то водіїв можна обзиватиобзивати?
Теж водій до водій Показати IP 1 Жовтня 2016 12:40
Що ж виходить, якщо заробив на машину то можна і ставити її де заманеться,створюючи незручності іншим?Ось у дворі автомобілями заставили весь дитячий майданчик, зробили з газону болотяне місиво. Купуючи авто водій вже наперед знає що буде створювати дискомфорт іншим. Авто можна ставити і на стоянці або в гаражному коперативі. Але ні то не зручно і платити потрібно. Зручніше наплювати на таких же ж жителів і ще права качати.
555 Показати IP 30 Вересня 2016 14:03
оштрафували власників "елітних" іномарок...
Любі свині Показати IP 30 Вересня 2016 14:12
Мда... Гігантська робота муніципалів.Тепер щасливо заживемо...
ВОВК Показати IP 30 Вересня 2016 16:45
якби пішохід сів би відпочити на проїзжій частині то сказали б що не сповна розуму то якого хр*на паркуєтесь на пішоході ? Чого діти мають обминати мотлох зібраний з всієї Європи по дорозі.?
kruk Показати IP 30 Вересня 2016 17:57
Шукали... на проспекті Волі відкрийте очі.
Prosto do vsix Показати IP 30 Вересня 2016 23:10
А чи в кожному дворі є місце для парковки??? Штрафували вони... Потрібно штрафувати там де паркуються і заважають виїзду чи пересуванню пішоходів. Що з тих зелених насаджень, в сусідньому дворі від мене двір зарізший травою весь асфальту нема і за це також штрафувати будуть, як за парковку на газоні.