USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку офіцери поліції йдуть у відставку через низьку зарплатню

26 Серпня 2016 15:58
У поліції міста Луцька – вакантні місця. Це зумовлено тим, що офіцери із великим досвідом роботи на відповідних посадах дедалі частіше пишуть рапорти на звільнення. Причина – низька, на їхню думку, заробітна платня.

Про це під час засідання постійної комісії міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією, депутатської діяльності, етики та регламенту сьогодні, 26 серпня, повідомив очільник Луцького відділу поліції ГУНП у Волинській області Олег Кічук.

З його слів, лише у луцькому відділку поліції троє досвідчених слідчих, які працюють на відповідних посадах понад п’ять років, написали заяви на звільнення за власним бажанням. Офіцери мотивують такий вчинок низькою заробітною платнею.

«На жаль, оклад в 4 тисячі гривень не влаштовує профільних фахівці, тому й пишуть рапорти. А тим часом нам шкода втрачати таких працівників. Оскільки для того, аби освоїти професію, до прикладу, слідчого чи дільничного, потрібно не менше року», - зазначив очільник міськвідділу.

Він пояснив, що саме через недобір або ж втрату існуючих кадрів у міськвідділі поліції міста Луцька триває набір на заміщення посад слідчих та дільничних.

Окрім цього, головний поліцейський міста наголосив, що через реформу поліції, що відбулась у листопаді минулого року, а саме у період переходу «з міліції на поліцію», була повністю паралізована робота правоохоронних органів міста.

«Старих працівників позвільняли, а нові – лише навчалися. Через те значно збільшився рівень злочинності», - підсумував правоохоронець.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЧИ МОЖУТЬ ВЕТЕРАНИ АТО ЙТИ В ЛУЦЬКИЙ МІСЬКВІДДІЛ СЕРЖАНТАМИ

Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло про те, що реформа міліції, зміни до КПК, куца матеріальна база – низка проблем, на які нарікають в Луцькому міськвідділі. Констатуючи ріст злочинності в обласному центрі, правоохоронці мимоволі порівнюють нинішню криміногенну ситуацію з «лихими 90-ми».

Також у Луцьку цього року правоохоронці міста фіксують значне підвищення рівня злочинності у порівнянні з 2015-им.

«Злочинність у місті зросла на 38%», - повідомив Олег Кічук сьогодні, 26 серпня, під час «правової» комісії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
лучани Показати IP 26 Серпня 2016 16:04
Раніше зарплата влаштовувала. А тепер коли почали садити за міліцейський рекет, то вже не влаштовує.
Просто до лучани Показати IP 26 Серпня 2016 16:21
Не мели х&рні. Зара студенти не хочуть працювати на такі гроші даже, які окрім татово-маминих подачок не мають нічого. А людям треба чимось сім'ї кормити. Народ думайте, що ви робите.... З вашою люстраціює і іншою х@йньою скоро на вулиці малолєткі застрелити зможуть, а Їх даже не найдуть, бо будуть штрафи виписувати на проспекті Волі.
АС до Просто Показати IP 26 Серпня 2016 22:47
Якщо і вся поліція звільниться, то що життя зупиниться? Не хочуть нехай не працюють,а малолеткі застрелити не зможуть бо сили пістолета підняти не хватить,а кримінальний авторитет в наш час це раритет,так що все добре
ск до лучани Показати IP 26 Серпня 2016 16:35
Раніше Доллар був 8 а зараз 25 ціни як по 25 а зарплата як коли був по 8 то номально?
778 Показати IP 26 Серпня 2016 16:11
Патріоти кон**ні думають що слідчі, опера будуть сутками за 4тисачі працювати в той час коли хатія і зарплату має 90тис. квартиру отримала більше 120 кв м а поиім кажуть поліція не ефективна.
Анонім до 778 Показати IP 26 Серпня 2016 17:02
А про українську мову Деканоїдзе і Авакова всі мовчать.Так само як про їх статки,зарплати,житло і т.д.
До лучани Показати IP 26 Серпня 2016 16:12
Ти там не працював.і по одній собі всіх в один ряд не став.знаток х*ров новин надивився і тут поченаєш.
333 ака Показати IP 26 Серпня 2016 16:16
Раніше курс долара був 8 долар зара 26 а зп та сама штат скоротили а роботи то прибавилось
Лучанин Показати IP 26 Серпня 2016 16:24
"Старих працівників позвільняли, а нові – лише навчалися".В нас як завжди все робиться через заднє місце,а не як в цивілізованих країнах!А чому?А тому що ОСОБЛИВІ!
мент до лучанина Показати IP 26 Серпня 2016 16:25
Ти необізнаний раніше набагато більше звільнялись просто про це мовчали а зарплати дійсно як і було раніше повне г-но платять тільки патрульним показуха галіма але ж вони справ не ведуть ??
!!!! Показати IP 26 Серпня 2016 16:34
Перш ніж щось коментувати, уважно подивись що читаєш. В слові х...й пять помилок.
лучани Показати IP 26 Серпня 2016 16:44
Чомусь слідчі не рвуть у патрульні на більшу зарплату з автомобілем.
12345 до лучани Показати IP 26 Серпня 2016 17:35
Бо зрозуміли відразу, що цей проект невдалий.
до 12345 до 12345 Показати IP 26 Серпня 2016 21:29
Чим не вдалий? Тим, що виховані, дійсно бажають допомогти і хабарем вже не відмажешся-штрафують тепер за порушення??? Весело спостерігати, як після старту були пробні пару тижнів, і всі ЗАХОПЛЮВАЛИСЬ, покі були попередження, а як штрафувати стали, то сразу зненаведіли, ну шо тут ще сказати крім як посміхнутись:)
хахахахха до 12345 Показати IP 26 Серпня 2016 21:33
ЗВИЧАЙНО НЕВДАЛИЙ! БАБЛО ВЖЕ НЕ ПОСШИБАЄШ, ДЄЛА НЕ ПОШ'ЄШ, а обов'язків навпаки більше-людям допомагати.
кєк до лучани Показати IP 26 Серпня 2016 17:43
а хто їм дасть?) рвались певне, був же конкурсний відбір, але навєрно такі кандідати, той добре, що патрульні нові, різницю навіть при спілкуванні помітно
кєк до лучани Показати IP 26 Серпня 2016 17:46
а як би і вирвались, то було б як в рашці, старим форму поміняли, і то на всьому, а в нас хоч патрульну частину поміняли, вже добре, бо в основному контакт саме з ними. А би по такому ж принципу поступово замінили слідчих, гідних залишити, але в більшості набрати нових
Хех Показати IP 26 Серпня 2016 16:51
Мусара як завжди,самі афігєвші
Патріот до Хех Показати IP 26 Серпня 2016 22:34
А ти сам іди і побуть в іх шкурі я тоді побачу як ти офігєєш.....баран ти а не хех....
Водовоз Показати IP 26 Серпня 2016 16:53
Если кто не знал,средняя зарплата 2000-2500гривен!Пускай пойдут метлой махать,там много заработают!!!
Водовоз у*бан до Водовоз Показати IP 26 Серпня 2016 17:56
Ти д*біл.Ти розумієш яка відповідальність у слідчого у якого з/п 3500 грн і продавця який отримує 4000 грн перекладаючи пакуночки? Слідчі не працюють як продавці з 09:00 до 18:00, і т.д
Анонім до Водовоз Показати IP 26 Серпня 2016 18:08
Метлой махать - не мозком працювати...
А Показати IP 26 Серпня 2016 17:18
чого ви хотіли? з захватом обливаєте брудом ту поліцію - то верещали, що бач посміли зупиняти малолітніх відморозків, які гасали по місту з шаленою швидкістю в результаті чого один з них загинув, то його ледь не канонізували тут, зараз нова істерика відносно звірств поліції і нового невинного "мученика", а те що він п"яний відгамселив таксиста, побив йому машину, "виховував" вдома жону, кидався з лопатою на поліцію, яку жона і викликала, чомусь старанно обходять увагою і преподносять, як троє поліцейських приїхали на виклик, а потім з доброго дива викликали на підмогу ще трьох і все для того що б вшістьох садистськи вбити людину, яка собі мирно спала. З таким відношенням скоро доживаетесь до того, що вбиватимете, калічитимете, давитимете одне одного, а поліція фіг їздитиме на виклики і правильнео робитиме.
Мужик Показати IP 26 Серпня 2016 17:51
коментар було видалено
Кічук Показати IP 26 Серпня 2016 19:24
Хто не колеться і не продає наркотиків а всіх інших недоумків запрошую на роботу шукати хто,вбиває гвалтує ,грабує, краде, ловити бикоту, психопатів, наркосанів оскільки в кого є хоть трішкі розуму звільняються через малу зарплату, розуміння того що олігархічні мас медіа зазомбували народ так що у всіх бідах винуваті поліцейські.Прошу приходьте.
полисмен Показати IP 26 Серпня 2016 22:47
До докричалися на майдани? И шо? Ну зато януковича вигнали! Вин крав але давав можливисть звробити а не долар по 26 -
Бог до полисмен Показати IP 26 Серпня 2016 22:49
Хлопець ти хоть сам зрозумів що написав?
ІВАНКО ТУСЬ Показати IP 26 Серпня 2016 23:04
МЕНІ І МОЇМ ПРИХФОСТНЯМ ЗАРПЛАТА НЕ ПОТРІБНА ,МИ ВКРАЛИ УСЕ, ЩО НАМ ПОТРІБНО А ВИ ОСТАЛЬНІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ПРАЦЮЙТЕ ЗА 2000-3000 ГР ,І НЕ ДАЙ БОГ ЗДАСТЕ НАС АВЯКОВУ.
перебранці в намордн Показати IP 27 Серпня 2016 09:09
у 2014 показали що місто може існувати без міліціі.то чому зараз скилите