USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Луцьку міську раду пропонують перенести

22 Серпня 2016 22:41
Створити єдиний управлінський хаб (зведений центр) державної влади у місті Луцьку та Волинській області пропонують у Луцьку.

Відповідну петицію зареєстрували на сайті Єдиної системи місцевих петицій.

"Створити єдиний управлінський хаб (зведений центр) державної влади у місті Луцьку та Волинській області - перенести виконком луцької міської ради, а також департаменти державної та міської влади, розташовані в окремих приміщеннях, в будівлю ОДА на Київському майдані.

Переваги рішення:

1. Покращення комунікації між органами державної влади.

2. Значна економія державних коштів за рахунок зменшення витрат на утримання апарату державної влади.

3. Зменшення навантаження руху транспорту по вул. Б. Хмельницького.

4. Покращення доступу до органів виконкому Луцької міської ради людей з особливими потребами.

5. Реалізація звільнених приміщень на відкритих торгах значно покращить стан бюджету міста", - пише автор петиції Володимир Нарушевич.

До кінця збору підписів залишилось 14 днів.

За станом на 22 серпня петицію підписали 5 осіб з 300 необхідних.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
лучанин Показати IP 22 Серпня 2016 22:50
Дайте ссилку на петицію.. буде не 5 а 50000 голосів.. бо задумка реально розумна..
уважний до лучанин Показати IP 22 Серпня 2016 23:57
Відповідну петицію зареєстрували на сайті Єдиної системи місцевих петицій. Посилання - на слові "сайті"
Юрій до лучанин Показати IP 23 Серпня 2016 09:20
Ось ссилка: http://e-dem.in.ua/lutsk/Petition/View/537 Зараз 9
Домовик Показати IP 22 Серпня 2016 23:15
Краще до свого Нар-го дому,якщо такий є, або до квартири- буде повний ХАБ....
Карпо Показати IP 22 Серпня 2016 23:18
всіх корупціонерів на київський майдан . Оце вже проблеми. А коли вода буде гаряча ??!!!! чи тіьки проблема куди перенести ту раду міську
Держслужбовець Показати IP 22 Серпня 2016 23:39
Будівля взагалі-то облРАДИ, а не ОДА, а економія.... Гм, автор уявляє собі, що будівля не гумова? Хоч один геть пустий кабінет там є? Туди і так вже переїхали управління, наприклад. екології. Що таке, в кінці кінців, комп'ютерна мережа? У скільки обійдеться перенесення комунікацій (канали Інтернету, телефонні лінії)? Ну, ще ЦНАП туди перенести лишилося (а краще ще 3 поверхи добудувати, можна вниз), а що, будівля ж велика... Рехворма заради рехворми, даруйте!
Вова до Держслужбовець Показати IP 23 Серпня 2016 07:48
Будівля таки не гумова, але навіть ящо там немає жодного вільного кабінету - то там є куча дармоїдів які за державні гроші цілими днями х*ї пинають, розігнати та звільнити!!! Компютерна мережа ???? Вау - це надзвичайна проблема перенести? При тих каналах які підведені до облради тільки деб*л може стверджувати подібне.
ВАР Показати IP 23 Серпня 2016 00:04
Це перед вами ПРОЖЕКТ. НавІть І не берІть до уваги цю МАЯЧНЮ.
Держслужбовець Показати IP 23 Серпня 2016 00:06
1) Будівля - облРАДИ, а не ОДА. 2) Вона не гумова. 3) Хто платити буде за перевиготовлення всієї документрації у "перенесених" структурах, перенесення каналів зв'язку, і повну зміну комп'ютерної мережі в будівлі? Дурня! Реформа заради реформи!
Лучанин Показати IP 23 Серпня 2016 02:25
Ідея непогана, проте дивують пункти 3 та 5. Яким чином зменшиться навантаження транспорту? Невже легковики чиновників настільки навантажують вулицю, хоч цих дармоїдів доволі багато? Чому відразу продати? Що, за будівлю можна буде прожити лучанам слідучі двісті років? А може краще перенести туди якийсь музей? Чи то створити... Гарна будівля привабить туристів - от на цьому можна буде заробити. Да, а кабінети чиновників будуть в палатках перед облрадою чи збоку (зправа, злва)?
лучанам Показати IP 23 Серпня 2016 07:38
повний маразм!!!!! як можна таку петицыъ писати, дамю це нездорова люжина
Вова Показати IP 23 Серпня 2016 07:52
А я ще переселив би управління поліції, прокуратуру, військомат, виконавчу - навіщо їм приміщення в центрі міста? всіх на Мамсурова, а приміщення здавати в оренду.
не держслужбовець Показати IP 23 Серпня 2016 08:23
Почнімо з того, що місцеві ради НЕ належать до органів державної влади. Це - самоврядне право на управління. Петиціанту варто вивчати матчастину. Зате моднє слово хаб знаємо.
луцький Показати IP 23 Серпня 2016 08:27
Шо за брєд!!! "Значна економія державних коштів за рахунок зменшення витрат на утримання апарату державної влади." У кожного апарату і у кожної "влади" свій штат!!! Міськрада це одне, а обладміністрація це зовсім інше! Розум хоч інколи включайте і читайте документи перед тим як щось писати і пропонувати!
Бе Показати IP 23 Серпня 2016 14:58
Шановні дописувачі! Скоро обл адміністрація буде в Рівному! Тому кабінетів вистачить для всіх!