USD 39.00 39.32
  • USD 39.00 39.32
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку хочуть зробити онлайн-трансляцію з нічних клубів

27 Січня 2015 14:10
Онлайн-трансляцію з нічних розважальних закладів обласного центру пропонують зробити представники ГО «Самооборона Волині». На думку активістів, встановлення власниками нічних клубів відеокамер в приміщенні та на прилеглій території дасть можливість запобігти скоєнню багатьох злочинів.

З такою пропозицією під час круглого столу щодо обговорення регуляторного акта - проекту рішення Луцької міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради «Про затвердження Правил додержання тиші в громадських місцях на території міста Луцька» сьогодні, 27 січня, повідомив волинський самооборонівець Олександр Ніколайчук.

На його думку, більшість злочинів у нічний час на території Луцька відбуваються саме у стані алкогольного сп’яніння. А з тих пір, коли міська влада ухвалила заборону продажу спиртного у нічний час, кількість таких правопорушень суттєво зменшилась. Однак продовжують свою роботу нічні клуби міста, тож для того, аби попередити збільшення злочинності саме біля таких закладів, він запропонував власникам клубів встановити відеокамери спостереження на прилеглій території, а також гарно освітлювати її.

Натомість, начальник Луцького міськвідділу МВС Ігор Муковоз наголосив, мовляв, особисто в нього немає проблем із зняттям відеоматеріалів з камер, облаштованих на підприємствах.

«Ми не один злочин так розкрили. А щодо онлайн-трансляцій, то це - європейська практика, ми повинні бачити, які події відбуваються в місті. Однак можливості виставити перед кожним нічним клубом чи закладом громадського харчування працівника міліції немає. У міліції є й інша робота», - відрізав він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
дiдо Показати IP 27 Січня 2015 14:14
Не надо то робить
Анонім до дiдо Показати IP 27 Січня 2015 15:34
в україні війна, а вони розважаються.
Ярик Показати IP 27 Січня 2015 14:18
Круто і правильно! Тоді молодь і старші будуть вести себе порядніше і культурніше. І щоб усі в інтернеті могли побачити і ввоїх дітей онуків чоловіків жінок
луцкий Показати IP 27 Січня 2015 14:39
та фигня это... давайте в туалетах ещё поставим, чтоб там никто никого не мочил...
добряк Показати IP 27 Січня 2015 14:49
навколо бара можно а в середині ні я проти .спершо камери потім мікрофони а деж приватність?
тьома Показати IP 27 Січня 2015 14:56
Я теж за те щоб це реалізувалося. Тоді може буде якийсь порядок в місті.
До Луцького Показати IP 27 Січня 2015 15:16
а ти чого так злякався?? що жінка побачить як ти з коханками тусиш???
Анонім Показати IP 27 Січня 2015 15:33
давно пора. і наведіть порядок із торгівлею спиртним в нічний час. бо деякі точки всерівно продають і навкого цих притонів збираються табуни п'яниць по ночах - заважають людям спати.
123 Показати IP 27 Січня 2015 16:00
будуть мордяки бити в туалетах!! а там камери не поставлять точно
Андрій76 Показати IP 27 Січня 2015 16:47
Гарна ідея...Це для того, щоб виловлювати особливо" буйних" героїв, які люблять помахати кулаками на мобілізацію і в АТО, удосконалювати свої"боксерські" навички. Зробити пару таких нічних мобілізаційних рейдів, повкидати ще"теплими" у машини, не дивлячись на те хто чий син, бізнесмена,депутата чи чиновника і прямо на Схід. Порядок тоді буде 100% :)
дiдо до Андрій76 Показати IP 27 Січня 2015 17:02
Помовчав би
Андрій76 до дiдо Показати IP 27 Січня 2015 17:06
Дідо ти ще також на нічні дискотеки ходиш?..Чи за внука переживаєш,щоб не забрали таким"макаром"?.. :)
Так то воно так, але Показати IP 27 Січня 2015 18:06
Поставим камери, зробим освітлення. І все це гроші і не малі. Все рівно найдуться ті, хто "нечайно" розіб"є, зламає, переріже.... Ще не настільки ми живем в європейській країні, де рівень культури це дозволяє.
а ще краще Показати IP 27 Січня 2015 19:55
біля кожного такого закладу розмістити табличкі що тут розважаются неповносправні лобурякі які відкосили від війська а також безкоштовного фотографа якщо дівчина захоче фото зі своім захісником на фоні табличкі
0001 Показати IP 27 Січня 2015 20:40
Забороніть бари в спальних районах міста. Магазин бар _"Домашній" вул. Тарасова 29, продає пиво неповнолітнім, дозволяють грати карти. Щовечора після 22.00 на вулиці шум, матюки, музика гучна.