USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

В облраду повернувся Борис Клімчук

25 Квітня 2014 10:15
Екс-голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук, якого з часів революційних подій не було видно у сесійній залі, візьме участь у 25-й сесії облради.
Про це стало відомо сьогодні, 25 квітня, перед початком засідання.

Було помітно, що екс-губернатор перебуває у доброму настрої, жартує з колегами та з іронією ставиться до своєї відставки.

Так, він процитував поезію Лесі Українки «щоб не плакать, я сміялась». А обійнявши колишнього голову облради Володимира Войтовича, пожартував «Служили два товарища – ага, вот пуля пролетела – и ага».

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
маха Показати IP 25 Квітня 2014 10:24
нехай землі поверне волині.
Лучанин до маха Показати IP 25 Квітня 2014 14:04
Був один господар а зараз одні шматалайники як на рівні держави так і в області. Перші прос*али Крим, просир*ють схід, своїми затяжними бездарними рішеннями і голими заявами, а також вгроблять залишки економіки, Це ми вже будемо спостерігати в цьому році. Кого цікаво тоді будемо люструвати. Це щось подібне як відповідальність за Крим бездарного міністра оборониТенюха.
Аля Показати IP 25 Квітня 2014 10:29
Ви його пролюстрували-це що накрав, хай віддасть. Пенсію йому в 1000 грн,як нам простим людям.Ми нічого не крали.Де ви правий сектор-цирк та й годі.Клоунада.Його і всіх вас тільки народ може пролюструвати викинути і побити,до цього дійте.А народна месть страшна
Маля до Аля Показати IP 25 Квітня 2014 10:32
Пропрацюй спочатку стільки, а потім на чужі пенсії зазіхай! Хочеш більшу - всі питання до Яценюка!!!:)
краля до Аля Показати IP 25 Квітня 2014 10:37
Кого люструвати?:) Він якусь посаду обіймає?:) Він просто депутат!!! Чули дзвін...о то справжня клоунка!:)))
Мишко Показати IP 25 Квітня 2014 10:30
А Никитюк уже в крісло не влазить, так бідує. Регоче, бо оставили одних злодюг, а нормальних повиганяли.
павло Показати IP 25 Квітня 2014 10:33
Волинські новини на фото не Войтович а Горбенко Юрій Мифодійович!
він Показати IP 25 Квітня 2014 10:35
никитюк завжнів - член колегіі ОДА. Міг би і підняти дупу.
спостережливий Показати IP 25 Квітня 2014 10:39
климчук-стратегія-сьогодні в штабі порошенко -після перемоги-голова ради -гунчик губернатор-і всі ворони -регіонали розсядуться на гілках влади- і будуть покладати квіти до стели памяті ГЕРОЯМ МАЙДАНУ.----И ВСЕ ХОРОШО ПРЕКРАСНАЯ МАРКИЗА-а всі кака билі кака єсть.
Войтович енд Клімчук Показати IP 25 Квітня 2014 10:55
Два друга: один )(ЕР, другий попруга.
Іван Показати IP 25 Квітня 2014 11:02
Клімчук ще недавно бив себе у груди, виголошуючи "мій президент Янукович", а тепер став радником виборчого штабу Януковича. Регіонали не збираються відступати, вони загарбають владу під керівництвом нового "лідера" - оліграха, який так само продався Росії, як і Яник.
джерело до Іван Показати IP 25 Квітня 2014 11:14
А цього "лідера" Юля просуває, щоб потім отримати прем'єра і у неї будуть майже всі повноваження і далі буде країну грабувати! Так що договарюйте всю правду, а якщо не знаєте - то я вам сказав як буде!!!
він до Іван Показати IP 25 Квітня 2014 11:43
якого виборчого штабу яника - шо криша поіхала?
Аля Показати IP 25 Квітня 2014 12:04
Ти Краля, як кого люструвати.Він займав посади раніше і депутат-ворюга таких як він давно було пора гнати зразу після Майдану. За що вмирали наші діти,за таких Климчуків,щоб вони далі крали,не віддавши попереднього.Я не клоунка і працювала багато років,але пенсії такої як у нього віл, дач, машин земельки десятки гектарів мені ніхто не дав, бо я не крала клоунка ти, а працювала.А рядовим працівникам до корита зась.Що це за влада-це пекло,одну і тіж шуліки рвуться знову до корита. Нічого скоро бахне і буде вам всім :"Чотири дошки і землі трошки". А може і цього не буде,бо не буде кому поховати
краля до Аля Показати IP 25 Квітня 2014 13:52
Висновок - погано працювала, йди ще попрацюй! Йди на посаду, зараз повно вільних, покеруй, зроби щось корисне для суспільства, а потім про пенсію співай, а то так і будеш зелену українську Жабу згадувати, а це НІЧОГО не змінить, випустиш піну і йди спати!:)
Юрій Показати IP 25 Квітня 2014 12:34
Г*ида клімчук повернувся . Коли народ буде судити ворогів ?
Валерій до Юрій Показати IP 25 Квітня 2014 17:53
Ти подивись як "-" ставлять....! Грошенята вже платять....!
правдолюб Показати IP 25 Квітня 2014 12:58
Шановні панове ви як ті спрвжні "ворони каркаете" да Він не золото ,але порахуйте при якому губернатору робились дороги ,лікарні та ще багато іншого хорошого. А якщо повернеться то це правильно перестануть хоч призначати бездарів по партійним спискам. Ще хочу сказати "за одного битого двох не битих дають", а він ядумаю мав час подумати хто е хто.
ДЖО до правдолюб Показати IP 25 Квітня 2014 14:07
Повністю згідна Клімчук губернатор Волині він ним і залишиться назавжди дуже хочеться щоб всі такі були віддані своїй землі.
Валерій до правдолюб Показати IP 25 Квітня 2014 17:48