USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Волинській ОДА – вакансії очільників управлінь

27 Липня 2015 10:55
Попередній підбір кадрів на низку посад у Волинській облдержадміністрації стартує незабаром.

Про це стало відомо під час оперативної наради в облдержадміністрації 27 липня.

Зі слів заступника голови облдержадміністрації Сергія Кошарука, триває робота щодо кадрових питань.

Так, готується проведення попереднього підбору кадрів на посаду начальника управління екології, містобудування та архітектури, є кадрові вакансії в управлінні житлово-комунального господарства, капітального будівництва, розпочалися роботи щодо створення управління інвестицій та розвитку міжнародного співробітництва.

Долучитися до процесу закликають громадські організації, щоб на конкурсних засадах дати можливість найкращим кадрам долучитися до роботи в структурах ОДА та гарантувати професійний рівень та виконання поставлених завдань.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Еколог Показати IP 27 Липня 2015 11:05
Хочу на еколога)
Антікорупшин до Еколог Показати IP 27 Липня 2015 11:18
Думаєш там "кандидатів" нема))). Може хтось свою дочку всуне. Бо начальник екоінспекції вже рідню взяв на роботу.
Справедливість Показати IP 27 Липня 2015 11:47
Що за дочка? Що за рідня? Прізвища в студію.
Колишній Показати IP 27 Липня 2015 12:02
От нафі... на людей наговорювати. Вмієте краще - йдіть працюйте. Сумніваюсь, що щось вийде.
До колишнього Показати IP 27 Липня 2015 12:11
тому ти й колишній..що в тебе НІФІГА не вийшло!!!!!!!
Колишній до До колишнього Показати IP 27 Липня 2015 12:21
Вийшло). Оцінили. Запропонували краще. І звідки Ви знаєте, щоб висновки робити?) І ще... Не caps lock-ом виділятись потрібно, а мізками.
Колишній до До колишнього Показати IP 27 Липня 2015 13:52
І не варто говорити про людей погане не знаючи їх. Я пропрацював в ОДА досить довго. Були хороші люди, були - не дуже. Та не варто, прикриваючись боротьбою з корупцією, гнобити всіх.
він Показати IP 27 Липня 2015 14:39
начальник управління буде мати зарплату 3 тис грв.Хто з профі піде на таку, підуть нікчемні.
еколог Показати IP 27 Липня 2015 15:05
То яка ж зарплата в простого спеціаліста?
церковна миша до еколог Показати IP 27 Липня 2015 20:06
1218 грн+ранг+вислуга, і все. Замість стимулюючих велика дуля. Всього на руки молодий спеціаліст отримуватиме в межах 1400 грн. В мене стаж держслужби 10 років - на руки отримую 1700 грн., бо платять ще індексацію, яка є обовязковою виплатою.
він до еколог Показати IP 27 Липня 2015 20:19
1300 1800
Вася Показати IP 27 Липня 2015 15:33
А на горілочно-лікйорний немає??????