USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У заступника міністра фінансів студенти кинули тортом. ФОТО. ВІДЕО

30 Серпня 2016 18:18
У заступника міністра фінансів Сергія Марченка під час прес-конференції кинули тортом. Такий свій крок активісти пояснили незгодою з пропозицію Мінфіну позбавити студентів стипендій з наступного року.

Згідно з даними низки ЗМІ, Марченко брав участь у публічній дискусії щодо зміни підходів до виплати стипендій.

Як передає Інтерфакс-Україна, під час круглого столу щодо реформи стипендій, коли слово надали Марченкові, один з невідомих встав зі свого місця і з вигуком “Таких, як ти, судити потрібно” кинув у міністра тортом.



Після цього близько 10-ти осіб піднялися зі своїх місць і почали скандувати: “Гроші не на війну, а на стипендії” та “Міністрів їж, якщо немає стипендії”.

"Вони пропонують залишити стипендії лише обмеженій кількості людей, привілейованій, фактично", - пояснили вони.



Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, Міністерство фінансів відправило до Міністерства освіти і науки пропозицію – позбавити студентів стипендій з наступного року.

У відомстві пояснили, що Мінфін направив головним розпорядникам бюджетних коштів інструктивний лист щодо підготовки запитів до проекту державного бюджету на 2017 рік та проекту прогнозу державного бюджету на 2018 – 2019 роки.

У рекомендаціях, які супроводжують лист, сказано про скорочення видатків на стипендії. У разі, якщо рекомендації Мінфіну будуть враховані в бюджеті на наступний рік, вже з 1 січня 2017 року багато бакалаврів і магістрів не будуть отримувати стипендію.

Незабаром у відомстві заявили, що Мінфін не скасовував стипендії, але хоче передбачити новий механізм їх виплати.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
дідо Показати IP 30 Серпня 2016 18:27
Молоді дармоїди вимагають подачок від держави, бо на пиво і сигарети не вистачає.
Мама до дідо Показати IP 30 Серпня 2016 22:01
Не всі можуть собі дозволити бути дармоїдами ,тому не узагальнюйте....
Алекс до дідо Показати IP 30 Серпня 2016 22:38
а шо державу представляють цих три жлоба на заднем фоне ?
ага Показати IP 30 Серпня 2016 18:31
отим шлеперам не зарплату а стипендію...
Наталі до ага Показати IP 30 Серпня 2016 19:55
Що ти ліпиш? Дармоїд ти хр*нов. Є діти які дійсно вчаться і отримують ту стипендію, є діти які за стипендію виживають. І забрати її в них? Нехай свої зарплати поскорочують. А ті кому як ти кажеш на "сигарети і пиво" не вистачає, вони стипендії не отримують.
полюх Показати IP 30 Серпня 2016 18:37
та не тортом уже треба кидати! в табачника кидали і що ...а ми в дупі
Вчений до полюх Показати IP 30 Серпня 2016 21:28
А не треба було в Табачника кидати, а слухати розумну людину, тоді б і в тому місці не були б. Думали й думаєте що розумні без знань, ну то й їжте друг друга! Смачного!
віра до Вчений Показати IP 31 Серпня 2016 07:33
Який ти вчений, холую прокацапський! Коли тобі табачник такий розумний, то........
студент Показати IP 30 Серпня 2016 18:55
нехай мінфін оприлюднить своі зарплати з різними доплатами виплатами.. авто.оіфси!!!. скільки можна терпіти свавілля оцих зажравшихся жирних котів ???
Анонім Показати IP 30 Серпня 2016 19:07
так ви ж першi пiшли проти Януковича, скiльки можна скакати- треба працювати!!!
фу-фу Показати IP 30 Серпня 2016 19:42
молоде сучасне бидло
Не до фу-фу Показати IP 30 Серпня 2016 21:29
Та ні, якраз в цих таки розум почав появлятися.
Мама до фу-фу Показати IP 30 Серпня 2016 22:00
А ,Ви, вибачте хто ,що так називаєте людей? Серед всіх категорій громадян є різні .... тут хочеться сказати,,кожен судить по-собі,, І серед студентів також єдууууууже багато старанних іноземних людей ,які дійсно хочуть вчились і вчаться посправжньому бо їм це потрібно інша справи -чи вони(студенти із своїми знаннями)потрібні державі?!
До ВІРИ Показати IP 31 Серпня 2016 11:19
Табачник в порівнянніз ось цими гандо.....ми був фахівцем і людиною і приньому стипендії були в порівнянні до долара по 8