USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Україна відмовилася від канадських винищувачів

23 Листопада 2014 09:39
Україна відмовилася від кількох десятків винищувачів F-18 для участі в АТО, які пропонувала Канада. Про це інформує пише Еспресо.TV з посиланням на УНН.

Про це заявив колишній заступник міністра оборони Леонід Поляков.

З його слів, Міністерство оборони відмовилось від літаків через дорогу експлуатацію і неможливість швидко перевчити пілотів.

Нагадаємо, раніше Канада відправила шість винищувачів F-18 для участі в міжнародній операції проти бойовиків угруповання "Ісламська держава".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Анонім Показати IP 23 Листопада 2014 10:22
ну і погано що відмовилися. а навчити можна і мавпу.
Хлоп до Анонім Показати IP 23 Листопада 2014 10:44
Мавп можна навчити скакати, пiдносити шини та бити в кастрюлi. Вiзмiть це на озброення. На жаль, винищувачи ще iм недоступнi...але лапу до серця можна спробувати....
Анонім до Хлоп Показати IP 23 Листопада 2014 11:34
Так! Мавпи- це не москалi!
Анонім до Анонім Показати IP 23 Листопада 2014 11:52
А москалі - не мавпи. І білоруси теж не мавпи. І багато інших - не мавпи.
Дончанин до Хлоп Показати IP 23 Листопада 2014 13:21
коментар було видалено
Бо до Анонім Показати IP 23 Листопада 2014 10:51
Харант України не зацікавлений мати зброю, йому плювати на нас, чим більше людей загине на війні, тим йому краще. Тому і відмовився, гроші трильйонами вивозить за кордон, на всякий випадок, якщо доведеться дременути, як янику.Тепер дивіться, який у вас Харант ті, що голосували за олігарха.
аня до Бо Показати IP 23 Листопада 2014 11:42
Ми й атомну зброю віддали,бо не було кому обслуговувати.Розвалили армію-це все сплановане.А це ажн смішно стає.Хлопці наші гинуть кожен день,бо не мають чим бити терристів, а вони відмовляються.Ну там же не їх діти.А Господи допомоги нам,щоб не вмирали ні за що, наші діточки.За яку Україну? За олігархів і їх багатсво.
тактак до Бо Показати IP 23 Листопада 2014 12:05
А ті гроші є???!!! Що ви мелете?! Люди голі, босі но зі зброєю?! Тьфу!!!
Бо до тактак Показати IP 23 Листопада 2014 20:50
Саме так, є в Києві гроші, в олігархів є, в бюджеті є, тільки нам кажуть що нема. А з якою це люди зброєю, з пукалками, чи з чим.Журналістка одного з укр. телека налів виявила укриття (зробивши репортаж і показавши це на всю країну -але відать не всі бачили цей сюжет), в якому стоять танки, якими до речі, можна воювати, і не такі вже вони, як виявилося, технічно непридатні. ПРОСТО НЕ ХОЧУТЬ ДАВАТИ ЗБРОЮ! НУ БОЇТЬСЯ ШОКОЛАДНИЙ ЗАЄЦЬ ЛЮДЕЙ І ВСЕ! І МАБУТЬ НЕДАРМА БОЇТЬСЯ, БО ЙОГО ЧЕКАЄ ДОЛЯ ЯНУКОВИЧА! СКОРО ЛЮДИ ЙОМУ ЦЕ ДОВЕДУТЬ! А про яку зброю говорите ви, я не знаю, мабуть про ту, що вам приснилася вночі.
екскурсовод до Бо Показати IP 23 Листопада 2014 16:38
Стояли на майдані проти олігархів - президента вибрали олігарха - абсурд, мавпи і ті мабуть розумніші! "Страна дураков!"
Кубрат до Анонім Показати IP 23 Листопада 2014 12:08
коментар було видалено
mісцевий Показати IP 23 Листопада 2014 12:03
Всякий непотріб Україні пропонують!:) Політали у США, потім у Канаді, а тепер нате вам...! От така вона "допомога"... Для того їм ця війна і потрібна, щоб зброєю торгувати як і скрізь у світі, тільки ніколи ніхто не думав, що це і України торкнеться!:(
Анонім до mісцевий Показати IP 23 Листопада 2014 15:29
НЕПОТРІБ ПРОПОНУВАЛИ БЕЗПЛАТНО.АЛЕ ТАКІ ВИНИЩУВАЧІ ПРОПОНУВАЛИ ЩЕ ВЕСНОЮ, А ВІДМОВИЛИСЬ ЧЕРЕЗ ТЕ, ЩО ДУЖЕ ДОРОГІ В ЕКСПЛУАТАЦІЇ. ЗА ТОЙ ЧАС МОЖНА БУЛО І НАВЧИТИ НАШИХ ПІЛОТІВ ЛІТАТИ. Я НЕ ДУМАЮ, ЩО КАНАДСЬКИХ ВИНИЩУВАЧІВ МОЖНА ТАК ПРОСТО ЗБИТИ...
Дончанин до Анонім Показати IP 23 Листопада 2014 16:31
коментар було видалено
Кубрат Показати IP 23 Листопада 2014 13:48
Миліардер залежна особистість,бо гроші ідуть через світові установи ,що давно підпорядковані масонам. А мисляча людина знає хто править масонами. Тому масон презікдент робить те, що йому нав'зують керівники. Вибирать у президенти треба було ворога всіх українських олігархів були б тоді у вас літаки і Будапештський меморандум працював би на повну. У 2010 вибрали шапкокрада-гвалтівника-бандита,а у 2014 масона на свою голову . От и маєте бо дурні,тому і будні . Все жалієтесь, а треба битися як наші синочки зараз з москальською наволоччу. Безжально і зараз, а не колись.Якось не буде ,панове українці.
Дончанин до Кубрат Показати IP 23 Листопада 2014 13:56
При чем здесь "масонам"? Ведь в реальности ЛЮБЫЕ транзакции, оплачиваемые в баксах, проходят через финансовые службы США.
бо Показати IP 23 Листопада 2014 15:04
правильно що відмовились- усе одно сепари би позбивали той секон-хенд!
Бо до бо Показати IP 24 Листопада 2014 01:13
коментар було видалено
Бо до бо Показати IP 24 Листопада 2014 10:33
Сам ти секонд -хенд. і мозок теж секонд-хендівський по-хохляцькі.
Організація "ОВАЛ✈" Показати IP 26 Листопада 2014 20:14
А тепер відключимо емоції і подумаємо тверезо. Це дуже складний авіаційний комплекс іноземного виробництва. Він заточений під їхні аеродроми, їхні радіолокаційні засоби, їхню наземну спеціальну техніку. Взагалі, він повністю заточений під ЗАХІДНІ військові авіаційні стандарти. Щоб перевчити наших пілотів на таку техніку їх треба відправляти в спеціальні військові авіаційні виші на Заході, де є інструктори, які б могли перевчити наших. Англомовну кабіну потрібно повністю русифікувати, або дуже добре підтягнути словниковий запас спеціальної технічної англійської наших пілотів. Також треба повністю реорганізувати наземну інфраструктуру наших аеродромів, закупити спеціальну автомобільну техніку, радіолокаційні засоби, засоби зв"язку, західне авіаційне озброєння і т. д. і т. п. Всі уявили грошові затрати на це все? Є такі кошти в бюджеті України? Думаю, далі можна не продовжувати.
Організація "ОВАЛ✈" Показати IP 26 Листопада 2014 20:20
А, зовсім забув. Ще ж треба перевчити наземний технічний персонал на ці літаки. Адже наші технарі звикли до нашої лампової електроніки 40-річної давності. А в західних літаках, вибачте, електроніка сучасна. І не тільки електроніка.