USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

В облраді звинуватили Шпигу в неповазі до депутатів

21 Листопада 2014 16:45
Неповагою назвали депутати Волиньради те, що начальник УМВС України у Волинській області Петро Шпига не з’явився на пленарне засідання особисто.

Про це йшлося під час 31 сесії облради 21 листопада.

Під час розгляду питання про стан протидії злочинності, охорони громадського порядку на території області повинен був доповідати Петро Шпига, однак у сесійну залу прийшов його заступник Олександр Поліщук.

Депутат Борис Загрева одразу ж попросив голову облради Валентина Вітра проінформувати, з яких підстав інформацію надаватиме заступник. Він запропонував колегам, у зв’язку із відсутністю доповідача, який координує діяльність усіх підрозділів Управління, перенести розгляд питання.

Валентин Вітер відповів, що йому невідома причина відсутності Петра Шпиги.

Депутат Святослав Кравчук назвав це неповагою до депутатського корпусу та також пропонував перенести розгляд питання, не заслуховуючи його сьогодні. Цю пропозицію поставили на голосування та підтримали депутати.

Таким чином, розгляд питання перенесли на наступну чергову сесію облради. А заступника попросили передати Петру Шпизі, що депутати чекають його особисто.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Анонім Показати IP 21 Листопада 2014 16:50
Бардак...
ветеран до Анонім Показати IP 21 Листопада 2014 18:15
Відчув себе царьком, з підвалу випригнув на сам верх, треба себе віддавати роботі, щоб виправдати довіру правого сектора.Нажаль зрушень - 0 все іде самоплином.
Андрій Показати IP 21 Листопада 2014 17:31
Забухав
Дьодік до Андрій Показати IP 21 Листопада 2014 17:42
Може чувак на війну поїхав?
Анонім до Андрій Показати IP 21 Листопада 2014 18:21
любитель
ментярчук Показати IP 21 Листопада 2014 17:33
Мент є мент. Це внутрішя культура людини. Поясніть тупорилому менту, що засідання обласної сесії - це від імені громади області. Засідають ті люди, яких вибрала громада. Мало їх били і палили.
лучанин до ментярчук Показати IP 21 Листопада 2014 18:20
А Вітер хіба керівник. хто він є він показав себе під час погромів в Луцьку. Шпига поспілкувався і напевно прийшов до висновку, що там немає з ким говорити всерівно це як з пустого в порожнє.
Шпига до ментярчук Показати IP 21 Листопада 2014 17:39
коментар було видалено
Зеник Показати IP 21 Листопада 2014 17:48
На фото чітко видно, що Вітер намагається знайти Шибу у залі, можливо ще не все втрачено?
Степан Бандера Показати IP 21 Листопада 2014 18:13
Хочуть готувати його відставку, може?
опа Показати IP 21 Листопада 2014 22:24
А за що вас поважати???
Анонім до опа Показати IP 22 Листопада 2014 13:09
це точно. повагу хочуть. люди помирають а вони кишеньку набивають.
луцьк Показати IP 22 Листопада 2014 14:27
Шпига був у Польщi на конференцii тому й не прийшов.
Волинь Показати IP 22 Листопада 2014 16:00
Що там робить Загрева? Вітер забрав до себе "дружбана", мало накрав!!! Шпига молодець, він обраний народом, а Загрева і Вітер?!!!