USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Верховна Рада проголосувала за відновлення призову в армію

17 Квітня 2014 13:00
Верховна Рада ухвалила проект постанови "Про додаткові заходи щодо зміцнення обороноздатності України у зв'язку з агресією Російської Федерації" щодо доцільності відновлення призову до Збройних сил України, інформує ТСН.

За цю постанову проголосував 231 народний депутат. Як повідомляється, у постанові міститься звернення до виконувача обов’язків президента Олександра Турчинова з проханням вивчити доцільність відновлення призову до Збройних сил України, відновлення початкової військової підготовки в школах і військових кафедр у вишах, а також розгортання навчально-тренувальних центрів для резервістів.

Як повідомлялося раніше, 14 жовтня 2013 року Янукович підписав указ про перехід армії на контрактну основу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Юрій Показати IP 17 Квітня 2014 13:08
А депутатські діти будуть служити в армії ?
Всезнайко до Юрій Показати IP 17 Квітня 2014 15:59
А Гузь і Паша Данильчук?
Свобода Показати IP 17 Квітня 2014 13:53
Янукович вернеться все відмінить не переживайте.Все повернеться як було і долар по 8 і не підніматимуть цін бо Яник не буде брати кредит МВФ І Т.Д
ой горенько до Свобода Показати IP 17 Квітня 2014 19:10
Що ти плетеш? Ехххх, бідолаха!
дада Показати IP 17 Квітня 2014 13:54
буде саме так як ви сказали) йдіть помоліться іконам яника і путлера щоб справдилось
Анонім Показати IP 17 Квітня 2014 14:28
На виборах їм, а особливо БЮТу, треба показати що таке люди України!!! Вони вже дістали!!!
Анонім до Анонім Показати IP 17 Квітня 2014 15:31
Раніше треба було думати а не майданити. А тепер - отримуйте задоволення. Ваша влада.
до Свобода Показати IP 17 Квітня 2014 15:32
коментар було видалено
до "Анонім до Анонім Показати IP 17 Квітня 2014 15:34
Треба було тягнути ярмо поки золотий батон країну знищував?
Анонім до до "Анонім до Анонім Показати IP 17 Квітня 2014 15:40
сам то поняв шо сказав?
дід Показати IP 28 Січня 2015 19:55
Проср*ли армію а тепер кусають лікті думають за пару місяців оновлять а з зьки.