USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

В Управлінні патрульної поліції Луцька - кадрові зміни

15 Квітня 2016 20:42
В Управлінні патрульної поліції Луцька - кадрові зміни.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Сьогодні, 15 квітня, під час зборів колективу патрульної поліції оголосили, що начальника Управління патрульної поліції Луцька Антона Цюцюру на посаді змінить київський ставленик, лейтенант поліції Вовченко Олександр Анатолійович.

Натомість Антон Цюцюра працюватиме у Кіровоградській області.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Анонім Показати IP 15 Квітня 2016 22:09
Лейтенант поліції?? Не ранувато?
Мент Показати IP 15 Квітня 2016 22:58
Поліщук з маневич? В Сокиричах вчився?
Мент Показати IP 15 Квітня 2016 23:01
Полішук з Маневич?? В Сокиричах навчився на копа???
Мент Показати IP 15 Квітня 2016 23:55
Спєц ще той, вигнали з міліцї, якимось чином попав в поліцію, навів громадський порядок та поборов злочинність на Волині , тепер "професіонала" запрошують в Кіровоградську область. Забери з собою с*аколизів з бивших наших.
николай Показати IP 16 Квітня 2016 00:14
и шо поменяется..воровать не будут..бурштынову мафию поборят....чи може людям служить будут..а по моему нам на волынь на тоби боже шо нам не гоже.....только гинути на войни наши дити можуть.. а так. може в нас якийсь завод открылиили производство....
кент Показати IP 16 Квітня 2016 02:07
коментар було видалено
Йопт Показати IP 16 Квітня 2016 06:48
Віталік! що робитиме, як контрабас тебер совати?
не бе Показати IP 16 Квітня 2016 09:39
Цюцюра! з таким " поганялом" він і там на довго не затримається!
Йопт Показати IP 17 Квітня 2016 09:04
Нічого шеремета щей цього приютить на місяць і все ок. Контробанда далі піде)))
Анонім Показати IP 17 Квітня 2016 12:51
Шеремета дизайну крепку зробив цікаво Антон такій маленькій Шеремета великий а як в очк* вліз точно вазі ліг використовував