USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Волиняни вимагають звільнити двох прокурорів

27 Березня 2015 12:29
Волиняни нарікають на незаконні дії прокурора Луцького району Сергія Масалова і Ковельського міжрайонного прокурора Василя Лопохи та вимагають їх звільнення.

Про це громадські активісти, правозахисники, стурбовані громадяни заявили у четвер, 26 лютого, під час прийому в прокурора Волинської області Дмитра Чепіжака, - повідомляє «Громадське.Волинь».

Громадяни навели приклад кримінальних справ щодо Юрія Боярина. Зокрема, мова йде про незаконне зберігання боєприпасів, напади та погрози іншим людям, крадіжка та інше. Присутні зауважили, що усі порушені справи щодо згаданої особи мають ознаки злочину, але в місцевих прокуратурах не вважають Юрія Боярина порушником закону.

Громадський активіст Олексій Чайка пояснює таку ситуацію тим, що незаконні дії Боярина «покриваються»

прокурорами Сергієм Масаловим та

Василем Лопохою, які, закриваючи ці справи мають собі ті чи інші дивіденди. «Оскільки зараз іде тенденція на скорочення працівників прокуратури, то вважаю, що Лопоху та Масалова потрібно звільнити. Таким, як вони – не місце в правоохоронних органах», – заявив Чайка.

Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що у прокуратури Волині депутати вимагають пояснень щодо люстраційного процесу.

Прокурор Волинської області Дмитро Чепіжак зазначив, що вже дав доручення зібрати, вивчити усі провадження щодо Юрія Боярина.

«Думаю, що до кінця тижня я розберусь з ситуацією і буду приймати відповідні рішення» – заявив Чепіжак.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
Штефан, Луцьк Показати IP 27 Березня 2015 12:32
Хай працюють
Гоша до Штефан, Луцьк Показати IP 27 Березня 2015 20:17
Да хай працюють, цікаво спостерігати, як вони один одного з'їдають .
волинянин Показати IP 27 Березня 2015 12:38
хто чув,що за "перехват" в Гаразджі?
Штефан, Луцьк до волинянин Показати IP 27 Березня 2015 12:38
Я!
волинянин до Штефан, Луцьк Показати IP 27 Березня 2015 12:39
кого ловлять?
смерть ворогам Показати IP 27 Березня 2015 13:19
та той бандос масалов навіть з 125 ч.1 умудряється бабло стригти причому з двох сторін! цього дона корупціоне волинської прокуратури не на пенсію, а в СІЗО!!!!
вася з кічкарівки Показати IP 27 Березня 2015 13:24
лопоху не знаю, а масалов - людина дуже низької регламентації - від сімї до стосунків з людьми. А про прокурорську діяльність, то й говорити не доводиться. Він скрізь такий - і в Ковелі, і в Луцьку. Горбатого могила виправляє.
інший вася до вася з кічкарівки Показати IP 27 Березня 2015 13:46
Такого і могила не поправить!!! Давно надо ГНАТЬ! Усіх масалових.
До до інший вася Показати IP 27 Березня 2015 23:06
Да таких не виженуть. Вже 4 -й прокурор говорить , що Масалову, Лопосі і Корецькому не місто в органах прокуратури. Но жоден не може їх навіть здвинути з місця. У них все проплачено і куплене.
Петро Показати IP 27 Березня 2015 13:25
Такий прокурор як Масалов тільки позорить прокуратуру
Такі да! Показати IP 27 Березня 2015 13:28
Мосолов непотопляємий - занесе кому нада і всьо порішає. А ви лошки пишіть тут дацзибао.
Патріот Показати IP 27 Березня 2015 14:27
Та треба звільняти всіх прокуррів і набирати нових,тоді це реформа,а переведення на роботі-з однієї посади чи смісця на інше це імітація реформ.Нехай скажуть прокурори скільки працівників звільнено!!??Скажуть в принципі 15 чоловік ,але це прибиральниці водії завгоспи,вот результат реформ прокурорам зарплату 13 тис. грн. людей звільнити нехай чукають роботу.
до волинянин Показати IP 27 Березня 2015 14:38
це не перехват.це-спільні антитерористичні навчання усіх силовиків
пракурор Показати IP 27 Березня 2015 15:08
Масалов справжній патриет....
Маневич Показати IP 27 Березня 2015 15:16
Лопоха,Кучер - Це вс е учні Масалова,і по вгодованості також.Якщо їх всіх не звільнять то й новий прокурор області такий же як і вони.
не прокурор Показати IP 27 Березня 2015 16:03
Та не волиняни вимагають, а Чайка, який має сидіти на нарах.
Сергій до не прокурор Показати IP 27 Березня 2015 23:49
Якщо Чайка на нарах, то ти в пеклі, бо ти ж мудило, рило впоперек таким як ці упирі не відкриєш...)
Катя Показати IP 27 Березня 2015 18:03
А правда є така, Чайка Олексій Феофанович є бандитом і корупціонером, в жодній громадській організації він не втримався ,боючись що розкриють його шахрайські дії що до фінансових махінацій з альфа банк , отп банк і багато інших, причепився спочатку до Кравчука П.К. Тепер до Боярина Ю.І.
Сергій до Катя Показати IP 27 Березня 2015 23:52
Катя, а ти часом не Юра боярин))) бо Кравчук травить весь Луцьк і район, а справи Боярина вже на колегії МВС будуть слухати скоро, чи ти може Бояринська наложниця)))
Махно Показати IP 27 Березня 2015 19:39
А ще забули внести до цього списку Корецького. Це перший корупціонер, який прижав вже всіх підприємців. Все йому мало.
Вася до Махно Показати IP 27 Березня 2015 20:22
Корецький вже давно вийшов за межі людського і крім долара в очах більше цінностей в нього немає. І статейку він замовив бо цеж його конкуренти грошики відбирають в потенційних спонсорів-бізнесменів!!!!! Отак- от ₴₴₴₴₴₴
Да до Вася Показати IP 27 Березня 2015 23:23
100% , це портрет Корецького. На нього це схоже, його рук діло.
Олександр Показати IP 27 Березня 2015 20:07
Що всі забули хто такий Чайка і скільки людей постраждало, Працюючи в правоохоронних органах був звільнений і чудом не посадили, за корупцію, а тепер громоцький діяч? Запитайте в Людмили Цимбалюк скільки на ній боргу, який забрав Чайка, оформляючи кредити на Людмилу, а це не мало приблизно 45000000$ США. Яку в свою чергу цей ( громоцький діяч) Залякав і остання змушена втікати. Крім того заставивши Людмилу написати заповіт на Чайку О. Ф. Це сьогодні такі (діячі) . А Юрій хотів розкрити цю схему, за що і розплачується. Ось така правда . Висновки зробить розумний і правда завжди буде зверху.
Сергій до Олександр Показати IP 27 Березня 2015 23:56
Катя-Саша угомонись, всі вже зрозуміли що ти- Юра Вознюк, чи навознік, чи як там тебе ще...) будеш ти сидіти, будеш. Дай нам ще трохи часу. А Чайка- це панацея від таких піндосів, як ти і твоя криза, дуже скоро вас не буде
Олександр Показати IP 27 Березня 2015 20:10
Так хочу ще доповнити, все це жовта преса, а я наводжу приклади які легко перевірити. ВИСНОВКИ РОБІТЬ САМІ
123 Показати IP 27 Березня 2015 21:41
Що за нісенітниця. А прокуратурі ВАРТО звернути увагу на "громадського діяча"(шахрая) Чайку.
Олена Показати IP 28 Березня 2015 00:00
До 123 правий Сергій- Юра Боярин, заспокойся, зламає громада карка твоїй бандопрокупорській криші, суши сухарі і Оленці привіт, їй розраховуватись ...)
Олена Показати IP 28 Березня 2015 00:04
До речі, сам факт, що видання обізвали жовтою пресою підтверджує, що у бандосів і їх прокурорської криші істерика. І це показник. Це тільки початок)
Крас Показати IP 28 Березня 2015 10:04
СерГЕЙ, шо ти морозиш? Усі знають що Чайка шахрай.
Да уж Показати IP 28 Березня 2015 10:29
Комментарии - сплошная истерика. Люди, очнитесь, в стране война. Из выше прокомментированого видно, что это выяснение отношений. Встречайтесь и собачьтесь, на здоровья.
Анонім до Да уж Показати IP 28 Березня 2015 10:53
кому - война, а кому - мать родна
Олена Показати IP 28 Березня 2015 12:14
Крас, ти тільки думаєш що ти крас, якщо чайка шахрай, то ти взагалі пусте місце в цьому житті, якби ти досягнув хоч 1% того, зо ця людина, то тебе б навіть мама більше любила, дибіл
Олег Показати IP 28 Березня 2015 12:18
Да доречі, а боярин навіть маму пресує і не пускає чомусь до бабусі в село, мабуть ще якийсь схрон там тримає з боєприпасами . І масаловське би*ло просто попирхнеться нарешті на чайці, не все ж коту масло)))
Олександр до Олег Показати IP 15 Березня 2016 22:28
А хто занає де точно живе Боярин адресу дайте чи телефон бо я вже давно його шукаю!!!!!!!!!!!!!