USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Волинські активісти «взялися» за вибори

15 Квітня 2014 16:40
На Волині громадські активісти ОПОРИ проводять спостереження за позачерговими виборами Президента України. Це - довго- та короткострокове спостереження.

Під час прес-конференції у «Волинь Медіа» сьогодні, 15-го квітня, про роботу громадських активістів на Волині розповів координатор Громадської мережі ОПОРА в області Михайло Шелеп.

«Зараз завдання номер один – успішне проведення виборів. На Волині працюють 6 довгострокових спостерігачів. У день виборів залучимо додатково ще більше півсотні людей», - розповідає Михайло Шелеп.

Загалом, в Україні працює 190 «довгострокових» спостерігачів в усіх регіонах держави, окрім Криму. У день голосування, впродовж двох турів, ОПОРА залучить ще дві тисячі спостерігачів.

Аналізуючи дані, громадські активісти будуть періодично звітувати про роботу передвиборчих комісій, висування кандидатів, агітації, використання адмінресурсу тощо. В день голосування будуть працювати на дільницях, фіксувати явку виборців, робити попередній підрахунок голосів, виявляти та фіксувати порушення.

Громадські активісти запевняють, що, окрім виявлення порушень й повідомлення про них правоохоронним органам, вони будуть вимагати результатів розслідування за цими фактами.

Також ОПОРА забезпечить роботу 2-х унікальних веб-ресурсів: дистанційний курс навчання для громадських активістів, журналістів й спостерігачів, а також підготують мапу порушень як форму візуалізації перебігу виборів.
Зауважимо, що під час заходу були два представники від організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ), які слідкують за виборчим процесом в Україні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Михайло Показати IP 15 Квітня 2014 16:43
коментар було видалено
НаходШелепу до Михайло Показати IP 15 Квітня 2014 16:50
Бажано в армію!!!
йося моргенштерн Показати IP 15 Квітня 2014 16:49
а шоколадний це також волинський активіст??????????
Всезнайко до йося моргенштерн Показати IP 15 Квітня 2014 17:32
Авжеж не москаль...
Лучанин до йося моргенштерн Показати IP 15 Квітня 2014 19:52
Це спостерігач у виборах від правого сектору.
Mосквіч Показати IP 15 Квітня 2014 16:58
Шелепу тільки б не робити.....Ото ледащо і язик як помело....
жид до Mосквіч Показати IP 15 Квітня 2014 17:09
жид працює мізками і язиком.В них побутує приказка,а вони цю приказку втілюють в життя, що розумний живе з дурня,а дурень з роботи.
Михайло Показати IP 15 Квітня 2014 17:31
Закривайте свій "Центр політичного онані.му" і йдіть працювати або захищати нашу державу, а ми вже тут якось без Вас справимось...
я Показати IP 15 Квітня 2014 17:47
ми чо в африцы скоро негров буде більше ніж білих
Ірина Показати IP 15 Квітня 2014 19:06
Які ще вибори - в мене чоловіка забрали в армію.. Я вам цю урну перекину... І нічого мені не зробите... БРЕХУНИ!
Я Показати IP 15 Квітня 2014 19:32
До Ірини, як бузити то ми перші, як служити то урни перекидаєте. Валіть захищати свій долбаний уряд.
Лучанин Показати IP 15 Квітня 2014 19:56
Дивіться реально "правді в очі". НІ яких виборів у травні не буде. Просто "нова" влада (правильніше не нова, а стара - добре забута) це від простих громадян ганебно та цинічно приховує та сама з позорищем визнати боїться.
Анонім до Лучанин Показати IP 15 Квітня 2014 20:17
Згідно Конституції України влада не може змінюватись шляхом збройного захоплення чи протистояння. Для зміни влади є лише один законодавчий механізм - це вибори. Як би я не відносився до Путіна чи Яника, і як би мені це не подобалось, я не можу ігнорувати той факт, яким шляхом наша колишня опозиція прийшла до влади.
Igorock до Анонім Показати IP 15 Квітня 2014 21:51
+ 100. І взагалі приймати участь у цій фальсифікації під назвою "вибори", це визнати бандитську хунту законною.