USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Загиблого волинського добровольця не визнають військовим

25 Січня 2015 08:00
Доброволець з Волині, боєць батальйону «Айдар» Микола Королько поклав життя за Батьківщину. Втім, держава не визнає його подвигу – сім’я досі без допомоги.

Про це йшлося під час позачергової 32-ї сесії обласної ради 23 січня.

Як повідомив депутат обласної ради Михайло Корінчук, 21-го липня 2014-го року доброволець Королько Микола загинув під Луганськом, а його сім’я досі не може оформити документи на допомогу.

«Він був на Майдані й одразу пішов у добровольчий батальйон «Айдар». Воюючи за Батьківщину – поклав свою голову. Без батька залишилися неповнолітні діти, яким 3 роки і один рік. Його дружина вже усі інстанції об’їздила, втім, досі не може отримати компенсацію за втрату годувальника. Прошу допомогти цій сім’ї», - озвучив депутатський запит Корінчук.

Більшість підтримали його ініціативу, й тепер голова Волинської облради повинен знайти шлях вирішення проблемного питання й повідомити письмово депутата.

Інформаційне агентство Волинські Новини ще в серпні 2014 року повідомляло, що вдова волинського воїна не може отримати допомогу. Тоді жінка розповіла, що чоловік поїхав від неї на війну тихцем.

Микола Королько 1988-го року народження. Його поховали у селі Тоболи Камінь-Каширського району.

Нагадаємо, з вдовою загиблого «айдарівця» Валентиною Королько трапився прикрий інцидент: її висадили з маршрутки, бо водій не захотів врахувати пільгу на безоплатний проїзд.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Валя Показати IP 25 Січня 2015 08:41
27.01. она с детьми едет на отдых в Америку ,на 2 недели.Спасибо киевским волонтерам.
дідо до Валя Показати IP 25 Січня 2015 08:53
шо б ти так їздила.
Валя до дідо Показати IP 25 Січня 2015 09:02
Что тут плохого? А чего ты взбесилась?
MMM до Валя Показати IP 25 Січня 2015 09:39
Я дуже радий що ця поїздка відбулася
MMM до Валя Показати IP 25 Січня 2015 09:46
Валентина ,щасливо вам подорожувати!!!!
Анонім Показати IP 25 Січня 2015 09:07
Жаба попереду мізків...
У-ух! Показати IP 25 Січня 2015 09:07
Таких водіїв маршруток,таки треба потрошку давити.....
вільний до У-ух! Показати IP 25 Січня 2015 19:03
Таких водіїв-жлобів треба відправляти в АТО. Інакше в такого бидла ніколи не буде співчуття.
Анонім до вільний Показати IP 25 Січня 2015 19:39
...а якже- "вони там як герої"
I.M Показати IP 25 Січня 2015 09:20
В статі помилка Дітям Валентини Королько ,3роки(Соломія )і 1рік (Настя )
MMM Показати IP 25 Січня 2015 09:23
В статі помилка Дітям Валентини Королько ,3роки(Соломія )і 1рік (Настя )
пту до MMM Показати IP 25 Січня 2015 17:37
А помилка ж де, грамотєй?
порох Показати IP 25 Січня 2015 09:28
От вам і вся правда про відношення держави до своіх захисників. За кого там іти воювати - за олігархів? чи за ту нечисть яка ненавидить все що пов'язано з Украіною? чи за державу яка навіть пальцем не ворухне щоб допомогти твоій сім'і вразі якщо годувальник загине? Треба спочатку завершити революцію як в Києві так і на місцях, випалити цей жидо-шоколадо-олігархічний клан позаяк він перший хто зацікавленний у постійній війні.
Такі да до порох Показати IP 25 Січня 2015 10:18
згоден 100%. А ще перевіряти транспот перед відїздом за бугор щоб сукі в чемоданах зелень не вивозили.
пан Показати IP 25 Січня 2015 10:02
коментар було видалено
Оксана Показати IP 25 Січня 2015 10:45
А от є ще одна ситуація. 5 - го вересня 2014 року біля Щастя попав в засідку боєць Айдару Олег Вишневський позивний Вишня. Але саме цікаве що він не був записаний як боєць Айдару, просто забули. Ні Лапін ні Рицко чомусь не можуть допомогти вдові та сину які в звязку з цим залишаються залишаються без допомоги держави. А перед виборами так обіцяли так обіцяли. До речі, а Ви не хочете написати про це статтю.
пан до оксани Показати IP 25 Січня 2015 11:02
лапін - той, шо з Ковеля? Новоспечений базіка-нардеп? Вже був губернатором один палітработнік....
Анонім Показати IP 25 Січня 2015 12:47
Вчора в Піщі, Мельниках і Затишші Шацького району жінки, в кожному групи по 50-60, набили представників комісій, що розвозили повістки, а самі повістки ( близько 300) порвали і попередили, щоб більше не появлялись.
нік до Анонім Показати IP 25 Січня 2015 17:39
Бабороту в АТО в роботу. Дадуть прос...тись не тільки сепарастам, а й самому пуйлу.
911 Показати IP 25 Січня 2015 19:14