USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Правий сектор - Швидкому: Буде так само, як з Башкаленком.ОНОВЛЕНО

12 Березня 2014 15:35
Правий сектор Волині, Автомайдан Волині, Самооборона Волині, Волинська обласна організація «Спілка ветеранів Афганістану», ГО «Ніхто крім нас»(Спілка десантників) звернулися до Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова з приводу призначення Віктора Швидкого на посаду начальника УМВС України у Волинській області.

Окрім цього, Віктора Швидкого Правий сектор Волині, Автомайдан Волині, Самооборона Волині просять власноруч написати рапорт на звільнення.

За станом на 15.41 Віктор Швидкий зайшов до кабінету і пообіцяв вийти через 5 хвилин. Двері до кабінету закриті, його охороняють бійці Самооборони на Правий сектор. До кабінету нікого не впускають.

За станом на 15.39 Віктор Швидкий погодився написати рапорт на звільнення, але на самоті, у своєму кабінеті, без присутності представників преси, громадських організацій чи будь-кого.


За станом на 15.26 в кабінеті Швидкого тривають перемовини. Віктора Швидкого просять написати заяву на звільнення, однак той категорично відмовляється. "Не ви мене призначали, не вам мене і звільняти", - сказав він громаді. Лідер волинського "Правого сектору" Павло Данильчук пригрозив Швидкому, що у разі відмови люди готові його вивести на Майдан, і "буде те саме, що з Башкаленком".

За станом на 15.22 на запитання, кого він хоче бачити на посаді начальника волинської міліції, Швидкий відповів, що у жодному разі не Павла Алєксєєва.

За станом на 15.00 люди вирушають в кабінет Віктора Швидкого, де вимагатимуть, щоб він написав заяву на звільнення.

Лідер волинського "Правого сектору" Павло Данильчук підписав звернення до Арсена Авакова у присутності декількох сотень людей під стінами УМВС Волині.


Текст листа до Арсена Авакова опублікований на сторінці «Правого сектора» у Фейсбуці.

ТЕКСТ ЗВЕРЕНЕННЯ

Міністру внутрішніх справ України

Авакову А.Б.

Шановний Арсене Борисовичу!

07.03.2014 року наказом Міністра внутрішніх справ України на посаду начальника УМВС України у Волинській області було призначено п. Швидкого В.В. Звертаємо Вашу увагу на те, що дане кадрове рішення є помилковим з наступних причин:

1. Швидкий В.В. вже займаючи дану посаду зарекомендував себе в якості людини, яка допустила функціонування певних схем злочинного характеру. Зокрема:

А) земельних – компенсація за неучасть в розслідуванні зловживань в сфері лісомисливського господарства (бл. 3 га в с. Гаразджа Луцького району);

Б) нерухомості – сумнівна оборудка з земельною ділянкою, виділеною для будівництва 9-поверхового будинку для працівників МВС. В результаті правоохоронцям дісталось лише декілька квартир;

2. Під час керівництва Швидкого В.В. була налагоджена і функціонувала система поборів за кадрові призначення правоохоронців середньої ланки (від 2-3 тис. у.о.) за безпосереднім керівництвом В.Остаповича(відповідав за кадрову роботу в УМВС,часів керівництва Швидкого В.В.).

3. Відсутність розкриття резонансних злочинів при попередніх і неодноразових обіцянках Швидкого В.В. (наприклад -- вбивство колишнього начальника Луцького МВ Швачки).

4. Отримання певними представниками УМВС в області щомісячної компенсації в розмірі 80-100 тисяч у. о. за невтручання в справи Волинської митниці.

5. Особистий водій тодішнього начальника УМВС (Швидкого В.В.) Шапірко М. в 2008-2009 супроводжував контрабанду автомобілів і спирту через митні переходи Піща і Пулемець (Шацький р-н, Волинська область).

Окрім того, Швидкий В.В. в спілкуванні з громадським і політичним активом області зарекомендував себе як конфліктна і не зовсім адекватна особа. Замість того, щоб налагоджувати нормальну співпрацю, новопризначений керівник УМВС обіцяє «начать войну», «прижать к ногтю», використовує іншу термінологію, яка викликає сумніви в його психічній адекватності.

Доводимо до Вашого відома, що перебування Швидкого В.В. на посаді начальника УМВС у Волинській області змусить нас розпочати безстрокову акцію громадського несприйняття. Глибоко переконані, що очолювати волинських правоохоронців мають незаплямовані, достойні та розумово адекватні керівники.

Також нами проводився моніторинг з приводу ставлення до призначення Швидкого В.В. на посаду очільника УМВС України у Волинській області серед діючих працівників та ветеранів ОВС області. Результати показали несприйняття п. Швидкого більшою частиною особового складу працівників УМВС .

Звертаємось до Вас з вимогою відкликати призначення Швидкого В.В., як такого, що не володіє достатнім рівнем кваліфікації і не користується авторитетом, необхідним для виконання своїх обов’язків у сучасних умовах.

12.03.2014р.

Правий сектор Волині

Автомайдан Волині

Самооборона Волині

Волинська обласна організація

«Спілка ветеранів Афганістану»

ГО «Ніхто крім нас»(Спілка десантників)
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 41
МВС Показати IP 12 Березня 2014 14:59
А треба відразу на в.о. Президента писати, щоб відразу і Авакова відсторонив!
Сектору Показати IP 12 Березня 2014 15:07
Хлопці ви б краще розібралися з так званими луцькими антифашистами тролями.
Знаючий до Сектору Показати IP 12 Березня 2014 15:14
Та що там розбиратись .Всі вони сидять в ОДА нічого не роблять і через інтернет поливають брудом тих хто відірвав їх від корита.Вихід один: відключити в ОДА інтернет.
Анонім Показати IP 12 Березня 2014 15:18
Ой.йййййй, щось воші зачесалися....)))
Михайло Показати IP 12 Березня 2014 15:19
От тільки цікаво а кого це ви ОПИТУВАЛИ???????????????????? я як діючий працівник УМВС ЗАПЕВНЯЮ всіх, що ні мене, ні моїх друзів (запитав біля 20 працівників) ніхто НЕ ОПИТУВАВ про ставлення до Швидкого.....
Ййй Показати IP 12 Березня 2014 15:22
Міліцію потрібно практично потрібно всю міняти
Колишній до Ййй Показати IP 12 Березня 2014 15:28
Особливо тих синків що приймали при Янику.
Ррр до Колишній Показати IP 12 Березня 2014 16:30
Мабуть тебе приймали?
Ай до Ййй Показати IP 12 Березня 2014 17:39
Вже були без міліції два дні, обіс**лись . Мародери почали красти, грабувати, а де в той час був правий сектор? Голосно написано. Сила в правді!!! Слава Україні.
м Показати IP 12 Березня 2014 15:46
А візьміть мене на посаду начальника Волинської міліції!!!!!
совесть до м Показати IP 12 Березня 2014 17:35
представся, а ми розглянемо Вашу кандидатуру на майданы
МВС до совесть Показати IP 12 Березня 2014 18:07
коментар було видалено
Правий сектант до м Показати IP 27 Березня 2014 11:01
А мене!!! І я! І я!
Ууу Показати IP 12 Березня 2014 15:54
В шоке! Сделайте как с Башкаленко,пусть Путин в Луцк войска еще вышлет!
тт Показати IP 12 Березня 2014 15:59
Це лише означає одне нова влада не керує ситуацією не лише у Криму та на Сході країни а і на Заході. За що ж боролись?
олег Показати IP 12 Березня 2014 16:14
правий сектор скоро буде сам у воді
Нестор Шуфрич до олег Показати IP 27 Березня 2014 11:02
Передбачаєтться повінь? Заявляю, повені в Україні не буде!
ірина Показати IP 12 Березня 2014 16:15
хлопці вже зовсім розуму не мають. не дарма донецьк і луганськ і так далі не хочуть з такими мати справу. вони нічого не хочуть робити а тільки всіх строїти
Я так думаю Показати IP 12 Березня 2014 16:22
Пора і з данильчуком певно вчинити як з башкаленком, щоб не повадно було - цей придурок, здається, не в собі трошки
Дідзьо Показати IP 12 Березня 2014 16:35
Що ви приципились до Башкаленка.Його водичкою просто отрезвили.Він ж готовий був.
Адвокат до Дідзьо Показати IP 12 Березня 2014 23:37
100 відсотків правда
дідзі Показати IP 12 Березня 2014 16:52
Перед усім ми повинні бути людьми, не зважаючи на політичні переконання. А окремі представники роду людського в образі "діячів "правого сектора втратили людське обличчя, і наївно думають, що громадськість Волині і Європа захоплюється ними. Переважна більшість мешканців області бачить в них напівкримінальне угруповання колишніх хуліганів і наркоманів, які жодного дня не працювали, невідомо за які кошти існують і тероризують населення.
Луцьк Показати IP 12 Березня 2014 17:12
Була банда, а прийшла шайка!
хех Показати IP 12 Березня 2014 17:21
мусарню усю на нари!
Анонім до хех Показати IP 12 Березня 2014 22:18
Тебе в клiтку треба, бандюган!
Александр Показати IP 12 Березня 2014 17:22
Як керівник Швидкий В.В.має дуже великий досвід. Треба залишати його на посаді в цей важкий для країни час.
Любомль Показати IP 12 Березня 2014 17:24
Класні хлопці з Правого Сектора - тільки вони наведуть порядок в країні , тільки їх, ці падлюки ригіналівські та комуняцьки бояться, Данильчук - так тримати !!! Слава Україні !
Луцьк до Любомль Показати IP 12 Березня 2014 17:30
О, кнури обізвалися! Ти р**ло вимий, а потім гванди!
Любомль до Луцьк Показати IP 12 Березня 2014 17:35
коментар було видалено
Адвокат до Луцьк Показати IP 12 Березня 2014 23:39
судячи з лексики видно хто і звідки виліз
Луцьк до Адвокат Показати IP 13 Березня 2014 09:53
В кнурів також адвокати є?
Любомль Показати IP 12 Березня 2014 17:40
коментар було видалено
Луцьк до Любомль Показати IP 12 Березня 2014 17:44
Судячи по мові, ти з тих нар не злазив!!!!!!!!!!!
Правий сектор Показати IP 12 Березня 2014 17:47
Коли рветься до влади та місцеві органи "старі кадри" , на допомогу приходить Правий Сектор - ми очистимо наше майбутнє життя від старого "мотлоху" - регіоналів та комуністів
Андрій Показати IP 12 Березня 2014 18:02
Дійсно Сектор молодці.
ЛУЧАНКА Показати IP 12 Березня 2014 18:22
ШВИДКИЙ ВЧИ КРАЩЕ УКРАІНСЬКУ МОВУ НАВІЩО ТОБІ ТА МІЛІЦІЯ.
Правому сектору Показати IP 22 Березня 2014 23:46
Очистіть своі голови від мотлоху! Брехун Данильчук рветься до корита. Вигнали Януковича і його банду, а тепер лізуть нові янекі
Дзяд Показати IP 27 Березня 2014 10:34
Ну що? допогрожувались? Тепер самим ховатися треба!
Корона Показати IP 27 Березня 2014 10:44
Данильчук ніяк не заспокоїться)
ЦАР до Корона Показати IP 27 Березня 2014 10:51
Просто він всюдисущий=))))Так би мовити, третє око)