USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Вибори мера Луцька: у другий тур вийшли Романюк і Товстенюк

26 Жовтня 2015 12:35
У Луцьку завершився підрахунок голосів, які віддали виборці за кандидатів у депутати до Луцької міської ради.

На виборах Луцького міського голови до другого туру виходять чинний мер, представник БПП «Солідарність» Микола Романюк та представник УКРОПу
Олександр Товстенюк.

Такі дані паралельного підрахунку голосів оприлюднила Волинська обласна регіональна парторганізація політичної партії «Українського Об’єднання Патріотів – УКРОП»

Результати підрахунку голосів:

УКРОП – Олександр Товстенюк – 31,9%;

БПП «Солідарність» – Микола Романюк – 38,7%.

ЧИТАТИ ПОПЕРЕДНІ ПІДРАХУНКИ ПО ДІЛЬНИЦЯХ В ЛУЦЬКУ

Нагадаємо, другий тур виборів мерів міст призначений ЦВК на 15 листопада.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 37
Саня Показати IP 26 Жовтня 2015 12:44
Саша успіхів тобі в боротьбі з комсомолом!
Корінний лучанин до Саня Показати IP 26 Жовтня 2015 13:42
ТРЕБА ЙОГО ПІДРИМАТИ!!! Досить цієї ШАЙКИ-ЛЄЙКИ під назвою СОЛІДАРНІСТЬ та життя по новому від брехливої влади на чолі із ПОРОШЕНКОМ!
123 Показати IP 26 Жовтня 2015 12:46
Був би Тиводар ! Виграли би упершому турі!
шеф Показати IP 26 Жовтня 2015 13:19
товстенюк виграє.формуйте команду наводити лад в ЖКГ міста.
321 Показати IP 26 Жовтня 2015 13:35
А тепер думайте, вже вибрали лапіна... Що він зробив для лучан? Мабуть ніхто нічого не згадає. Бо просто НІЧОГО... Якщо хочемо повторення "Буратін", "Водоканалів", "Луцьктепло" - вперед за комсомол! Тільки потім надають реальну допомогу зовсім інші. Переконався не я один.
Зайчик до 321 Показати IP 26 Жовтня 2015 14:00
Хто хоче повторення,той за гривні коменти на волиньпості строчить
Виктория до 321 Показати IP 26 Жовтня 2015 14:53
треба було голосувати за Костанкевич ,а не за Лапіна,самі винні,і все таки перспектив більше якщо пройде Товстенюк,Романюк -це минуле........
!!! Показати IP 26 Жовтня 2015 13:43
Хто голосує за "синяка", Лучани мені соромно за Вас
логіка Показати IP 26 Жовтня 2015 13:57
Сумно,що комсомол,як Ленін вічно живий,надіюсь цього разу виграє УКРОП
Розуміюча Показати IP 26 Жовтня 2015 14:34
Удачі, терпіння і мудрості Вам, Олександре!
123 Показати IP 26 Жовтня 2015 14:34
за Товстенюка!
Igor Показати IP 26 Жовтня 2015 14:35
Обоє рабоє... "Печаль" нема і за кого і голосувать.... Знову мером буде той хто набере 20% від загальної кількості Лучан..
*** Показати IP 26 Жовтня 2015 14:42
Один здає інтереси держави, веде і процвітає бізнес(як на Україні, так і в Росії), нагороджує, підвищує в званнях паркетних генералів, які завели і положили немало патріотів (в тому числі і наших хлопців з Волині), роздає громадянства незрозуміло кому, а тим добровольцям з інших країн, що воювали за нас....обіцянки-цяцянки, приймає "ідейних" перебіжчиків з ПР, правосуддя вибіркове, показушне і т.д В іншого також є бізнес, але в Росії його відразу забрали, команда більш-менш стабільна (вже на протязі багатьох років), допомогу надають. І що головне - втримав свою область. Цього досить
Лучанин Показати IP 26 Жовтня 2015 15:12
Люди, одумайтесь, голосуйте за молоду прогресивну людину, час Романюка вже давно минув !!! Саша людина, яка народилася і виросла в Луцьку, хоче і МОЖЕ зробити багато добра для Лучан !!! Зробіть вірний та тверезий (я наголошую на цьому слові) вибір !!!
Igor до Лучанин Показати IP 26 Жовтня 2015 15:26
А чим він кращий ? Чому до цього часу про нього ніхто нічого не чув ? Де він був під час майдану ? Де був під час розтрілів ? Може де собі відтягувався ? А тепер він такий класний..
Лучанин до Igor Показати IP 26 Жовтня 2015 16:44
А Романюк був на Майдані ??? Та він в цей час соплі жував в своєму кріслі та палив атрибутику партії Януковича, ви такого мера хочите ?
ххх до Лучанин Показати IP 26 Жовтня 2015 17:36
Порошенко з Яйценюком були і шо ?
Ірініда Показати IP 26 Жовтня 2015 15:56
А що толку з того, що майже всіх знаємо багато років? Де результат людського добробуту? - в ямковому передвиборчому ремонті доріг? Вибираймо молоду людину, даймо розумній , поміркованій молоді шанс , а не тим "латаним - перелатаним" перебіжчикам, які при всіх владах були при владі, починаючи від Комуністичної партії . Люди, голосуймо за молодь!!!
до Igor Показати IP 26 Жовтня 2015 15:57
А Романюк був на Майдані? Він тільки вміє привласнювати чужі напрацювання. Геть його з крісла мера
Х-дівчина Показати IP 26 Жовтня 2015 16:59
Лучани!!!!Давайте жити не минулим а майбутнім.Якщо хочемо щоб Луцьк отримав друге дихання-голосуймо за молодь,а не за тих хто живе радянським союзом.
КАПУТ РОМАНЮКУ Показати IP 26 Жовтня 2015 17:13
перепрошую, але пан Романюк по суті і два слова звязати не може, пикає, микає, якийсь постійно задутий то його підтрушує, а щодо його діяльності я взапалі мовчу, чому, а тому що її впринципі немає. Н І Ч О Г О, абсолютно крім своїх інтересів та інтересів місцевіх бізнесюків він не вирішує. Тупо просиджує і отримує за це зарплату, от кому і треба було стати перед на коліна , так це йому.
Кнв Показати IP 26 Жовтня 2015 17:43
Романюку ганьба!!!
Небайдужа Показати IP 26 Жовтня 2015 17:46
Укроп, вперед!!! Олександр Товстенюк - достойний посади мера..
Олександр Показати IP 26 Жовтня 2015 17:47
А що, хто був на Майдані, то це лапочка автоматично? Та нє Боже мой... Порошенко, Яценюк, Кличко, Тягнибок - красота, блін.
Маша до Олександр Показати IP 26 Жовтня 2015 18:59
Лапіна забули, теж перемогу зубами вигризав, аж Парубія притащили з Києва. Шкода, що Палиця не призупинив роботу фонду, от тодіб побачили і стадіон, і дитячі майданчики і міні футбольні поля....
Світлана Показати IP 26 Жовтня 2015 20:52
Мене дивують люди які віддаючи голос за Романюка казали що він же нічого поганого не зробив.Допоки люди будуть таким чином мислити нічого в нашому житті на краще не зміниться.Я практично одного віку з Романюком і на мое глибоке переконання люди з радянськоі епохи не можуть змінити краіну на краще.Дайте дорогу молодим .Можливо вони своіми прогресивними поглядами змінять нашу Украіну адже ім далі жити і народжувати.Я щиро бажаюТовстенюку перемоги.
1+1 Показати IP 26 Жовтня 2015 21:30
дорівнюе 1+1
Оксана Показати IP 26 Жовтня 2015 21:33
Ми за нового феодалала...ну-ну
Анонім Показати IP 26 Жовтня 2015 21:37
недокомсомольці продалися лавочкам
Наташа Показати IP 26 Жовтня 2015 22:07
Всі так за Товстенюка -" За", що аж хочеться й собі коментар залишити, але на користь Романюка, тому що я буваю в місті нажаль рідко, але за цей час його "меруваня" побачила багато змін! І це було головне, що він дійсно щось та зробив, відновив, поремонтував! Можливо він і "старий" не як молодий Саша, але Т.С. Свого розуму не має і права голосу в команді вважаю теж, за нього завжди все будуть вирішувати на користь компаній яким це потрібно.. Так що обирайте молодого, і далі плачте люди!
лучани до Наташа Показати IP 26 Жовтня 2015 23:22
Мер ОСОБИСТО НІЧОГО НЕ ЗРОБИВ!!! ВІН НЕ РЕМОНТУЄ, НЕ ВІДНОВДЮЄ! ЦЕ ВСЕ КОШТИ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ!!! В ДАНОМУ ВИПАДКУ... ОДИН КРАЩИЙ ІНШОГО...
Логіка підказує Показати IP 27 Жовтня 2015 08:04
Итересно девки пляшут !Але розкинемо карти. Добрих чи поганих маємо два претенденти. Різниця- вісім відсотків. Чи достатньо ?Запас міцності недостатній. Для Романюка -майже ресурс вичерпаний. Які додаткові резерви можна задіяти? Це залучення за рахунок перемовин з іншими учасниками перегонів додаткових ресурсів. Це ж саме буде робити і Товстенюк. З тих сил, що пройшли у раду, можливості отримати більше шансів має Товстенюк. Келейні переговори розпочалисяю З табору союзників золоту акцію мають, якщо не одноосібно, то у союзі швидше потенційні коаліціянти Укропу. Ну, як приклад, портфель першого зама- Кудрявцеву, секретаря Пустовіту, зама Данилюку, управління майном, землею, ЖКГ - учасникам коаліції плюс реальне переформатування виконкому і розподілу квот у раді. Це один із сценаріїв. Доля управлінських правників - незавидна .
Катерина Показати IP 27 Жовтня 2015 08:51
Я не згідна з жодним з коментарів! Луцьк зараз має багато міст-побратимів! Це сталось за Романюка! Парк почистили! Стир також почистили! Дороги і мости ремонтуються! Зоопарк чудово облагородили! ЦНАП чи не найперша така структура в Україні - з'явилась саме в Луцьку! Місто це здалось в такі скрутні часи, а справді процвітає. Просто не всі цікавляться і не всі знають деталі. Наприклад як наші спортсмени-легкоатлети їздять на змагання представляти наше місто, за сприяння міськради, діють програми з громадських ініціатив. Просто риба гниє з голови, раніше місцева влада не мала багато волі для своїх дій! Зараз прийняли закон - регіонам розв'язали руки для змін - побачимо як буде надалі! Щира подяка Ігорю Палиці - за реконструкцію стадіону! Та за підтримку молоді і спорту.
Саша до Катерина Показати IP 27 Жовтня 2015 15:06
Товстенюк- Палиця- Коломойський останій все рішає а ці це пєшкі а може ферзі)
віталій Показати IP 28 Жовтня 2015 12:42
Хто був на приемі у романюка кому він допоміг ? Обіцяе і нічого не робить посилае своїх тупих помічників на місця розібратись і на тому вся його допомога закінчуеться. Людей по вулицях брюлова верещагіна як затоплювало так і продовжуе затоплювати а пан романюк обіцяв все вирішити мер там не живе і йому це до лампочки
Оля Показати IP 28 Жовтня 2015 20:55
Лучани все у ваших руках, якщо ви хочете щоб було краще жити вашим дітям, внукам - голосуйте за Товстенюка.
Оля Показати IP 28 Жовтня 2015 22:07
Романюк тільки тоді щось робить,коли йому вигідно - мости перед виборами, а опалення підключити вчасно немає грошей. Мер міста - це господар, який не тільки повинен лєнточки перерізати і фотографуватись де він асфальт поклав... Олександр Товстенюк достойний посади мера.