USD 39.00 39.32
  • USD 39.00 39.32
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Відзавтра подорожчає електроенергія. ТАБЛИЦЯ ТАРИФІВ

29 Лютого 2016 10:42
З 1 березня на 25% зросте вартість електроенергії.

Про це пише ВОДТРК з посиланням на «Волиньобленерго».

Відтак, з 1 березня по 31 серпня цього року міські споживачі за перші 100 кіловат платитимуть 57 копійок за кіловат/годину, тоді як зараз платять майже по 46 копійок. Вартість електроенергії, спожитої в обсязі від 100 до 600 кВт становитиме 99 копійок за кіловат/годину. Нині — 78 копійок. Якщо ж протягом місяця ви спожили понад 600 кіловат електроенергії, то доведеться платити по гривні 56 копійок за кіловат/годину, тоді як зараз – гривня 47.

Такі ж тарифи діятимуть і для споживачів, які проживають в негазифікованих багатоквартирних будинках і де відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання (в тому числі і в сільській місцевості).

Для уразливих верств населення, зокрема, для багатодітних, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу і надалі застосовується найнижчий тариф на весь обсяг споживання.



Для сільського населення діятимуть такі ж тарифи, як і для міських жителів, але мінімальний обсяг споживання для них, як і тепер, буде на 50 кіловат більший, ніж для міських жителів, тобто, 150 кіловат на місяць.

Нагадаємо, з 1 вересня 2015-го в Україні вкотре підвищили тарифи на електроенергію для населення. Це було вже друге підвищення цін минулого року. Загалом до березня 2017-го, світло подорожчає в 3,5 разу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 64
дідо Показати IP 13 Лютого 2016 14:04
Незважаючи що є щорічна інфляція та зростання витрат, спочатку уряд Тімашєнки а даля Януковіча блокували зміну ціну для населення. З 2005 року до 2012 ціни не переглядали.
Анонім до дідо Показати IP 13 Лютого 2016 14:15
Зате за останні два роки нам відповідно до інфляції та девальвації проіндексували зарплати та пенсії. Так ?
Василь до дідо Показати IP 13 Лютого 2016 14:22
Давай, давай, мільярдер, пиши. Електроенергія і має бути дешевою, тому що наша країна має атомні електростанції. А підвищення цін на все вимагають кредитори, яким продалися ваш "уряд" з резидентом. От тільки звідки народ буде гроші брати щоб за це платити, адже субсидії лише для тих в кого грошей багато.
дідо до Василь Показати IP 13 Лютого 2016 18:33
скільки LED-лампочок у твоїй хаті ?
Анонім до дідо Показати IP 13 Лютого 2016 20:18
а LED-холодильник у тебе є ? чи може LED-праска, чи LED-мікрохвильова піч ?
дідо до Анонім Показати IP 13 Лютого 2016 20:54
холодильник A+++ жере мало електроенергії., праскою нормальні люди вже давно не користуються, мікрохвилюву використовуй за призначенням..... найбільше жеруть це лампочки освітлення.
Zarobitchanyn до дідо Показати IP 13 Лютого 2016 22:16
Holodilnika shche kupity treba!!
Анонім до дідо Показати IP 13 Лютого 2016 22:49
можеш користуватись свічкою - це ще дешевше, а в мятих штанах звичайно ж ходять лише нормальні люди. бомжі називаються
? до дідо Показати IP 13 Лютого 2016 23:21
А чим прасують нормальні люди? Чи це не модно вже прасувати?
Дядя Серьожа до дідо Показати IP 29 Лютого 2016 22:57
Користуюсь праскою.... То я - ненормальний? Хоча, так. Брєдні дідо читати і на них відповідати- дійсно """банутий.
ВАСЯ до дідо Показати IP 13 Лютого 2016 16:21
У Р А .......
Анатоль_ до дідо Показати IP 13 Лютого 2016 17:09
коли ти в БЮТі состояв то ти тоді Юлію Володимирівну прославляв аж гай шумів. Забувся вже?
дідо до Анатоль_ Показати IP 13 Лютого 2016 17:48
не наговорюй бютоголовий, жодного відношення до кремлівської секти не мала ,і не маю.
Zarobitchanyn до дідо Показати IP 13 Лютого 2016 19:24
дідо, ти не гоми*? бо ніби дідо, а пишеш "не мал"
дідо до Zarobitchanyn Показати IP 13 Лютого 2016 21:05
го*іки -це ті ,що їдуть на заробітки в країну окупант. На твої податки Путлєр робить бомби та вбиває українців.
Zarobitchanyn до дідо Показати IP 13 Лютого 2016 22:10
я ж не ти, на державній роботі народ не обкрадаю, і не агітую за "ринкові ціни" для народу, а ти певно добряче накрав раз можеш дозволити собі платити по "нових" цінах!
СЛОВ'ЯНИ до дідо Показати IP 13 Лютого 2016 21:20
Ну що краще нам стало жити. . . За що стояли . . . . За Яни . . . Ком не скучаєте . . . . Коли в країні були нормальні ціни . . . . ( НА УСЕ ) . . . Парадокс .
пенсіонер до дідо Показати IP 14 Лютого 2016 08:41
Слава нашому Президенту .Уряду, які є славними синами Землі обітованної, за черговий крок по пограбуванню українців в інтересах олігархів.
пенсіонер до дідо Показати IP 29 Лютого 2016 11:25
Знову обдирання(геноцид) в інтересах олігархів. Ганьба такій бездарній владі.
Анонім Показати IP 13 Лютого 2016 14:12
І це ще не остання "падлянка" від нашого уряду. У вересні електроенергія здорожчає ще раз. А з квітня виросте опалення. А до кінця 2017 рокку вдвічі газ. Є з чого радіти. Молодці. Тільки от вдячних громадян спільно із громадськими активістами на вулицях ви не побачите. Це, напевне, нікому не цікаво- не ті масштаби.
Іпан Показати IP 13 Лютого 2016 14:20
От сволота вже достали
ааа до Іпан Показати IP 14 Лютого 2016 10:31
Це точно...падл*ки....
дідо Показати IP 13 Лютого 2016 15:09
логіка совка-дармоїда, електрика має бути дешева але зарплата має бути велика.
Анонім до дідо Показати IP 13 Лютого 2016 20:20
в тебе логіки нема. ти звик все красти
Зайчик до Анонім Показати IP 13 Лютого 2016 21:23
Він не краде,він романюківський попихач-дописувач.то робота така.він і бізнеси пана свого письмово захищає,і партію до якоі його пан нині належить також)
Анонім до Зайчик Показати IP 13 Лютого 2016 22:52
ага, це раманюк йому кришки скидає з барського стола.
сераховичі Показати IP 13 Лютого 2016 15:37
а не полінуйтесь і пошукайте кому належать обл енерго.обл газ (мабуть всі приватизовані!!!!)??? укр.телеком і т д.....
дідо до сераховичі Показати IP 13 Лютого 2016 17:51
мерседес та адідас також приватні...
Анатоль_ до дідо Показати IP 13 Лютого 2016 18:19
шо ти знаеш про адідас ? з гуманітарки?
Анонім до дідо Показати IP 13 Лютого 2016 20:21
яке відношення мають мерседес і адідас до постачання енергоресурсів ?
рим до дідо Показати IP 14 Лютого 2016 08:55
сів ти, брехунець, по самісінькі гланди!!
Йод до сераховичі Показати IP 13 Лютого 2016 23:27
А ви хочете сказати, що якби вони були не приватні то і ціни не змінювались? Смішно.
Zarobitchanyn Показати IP 13 Лютого 2016 15:42
Xaxaxaxa! Maidan peremig, rozruhu prynis!
Ковель Показати IP 13 Лютого 2016 16:27
Шара скінчилась вчіться економити
Zarobitchanyn до Ковель Показати IP 13 Лютого 2016 19:08
дурню, населення для держави чи держава для населення? для чого нам стільки атомних?
ку Показати IP 13 Лютого 2016 18:29
Як же це задовбало "вчітся економити" до 2004 собі жили тай жили працювали заробляли про тарифи ніхтой не згадував прийшов 1 п....с все розвалив, після нього якось почали вирулювати ТАК Б...Я НІ прийшов наступний і знову ДАВАЙТЕ ЕКОНОМИТИ. Я розумію економити коли населення забезпечене але коли це не економія а тупо виживання це вибачте. Але шо нашому народу вони всеодно вухами голосують а потім платять "затягуванням поясів".
дідо до ку Показати IP 13 Лютого 2016 19:13
при Ющенку курс був 4.80₴, прийшла кремлівська аферистка Тімашєнка - 8 ₴-12'.... Янукоівіч розігнав до 25₴.
ку до дідо Показати IP 13 Лютого 2016 20:44
Дивно? Ніби в 2013 ще 8 з чимось тримався. А в 2014 вже Януковича не було. От тільки я вас прошу не треба про вивід грошей і тому подібні вислови які я вже задовбався чути по нашим змі.
Анонім до ку Показати IP 13 Лютого 2016 22:53
ти дійсно ку
Анонім до ку Показати IP 14 Лютого 2016 13:02
ці пр*д*рки що ще вірять д*білу парашенка всі так пишуть що в усьому винен овощ , а давайте пригадаемо азарова , хто був винен, вам це нічого не нагадуе, а на рахунок підняття акцизів , електроенергіі і так далі да це вимога МВФ бо вони хочуть повернути своі гроші , колись , але замість того щоб потрусити олігархів або просто багатих людей які в кожному місці е звалюють це все порошенківці та яйценюки на людей можна сказати бідних , а для підприемців навіть касові апарати не можуть ввести бо бояться знов революціі яка повинна фінансуватися , а бідні бидлолюди вони впевнені що навіть до киева не матимуть грошей щоб доіхати
Анонім Показати IP 13 Лютого 2016 18:50
Миздобули!!!
Zarobitchanyn Показати IP 13 Лютого 2016 19:20
Саме зле що ці скакуни зробили мене біднішим і заручником своїх недалеких сподівань - привіт Європа, і вітер в кишенях! НА хату на заробітхак заробив, а як жити далі з ціми цінами, хто зна. Дякую
дідо до Zarobitchanyn Показати IP 13 Лютого 2016 20:51
йди працюй на будову або в армію.
Zarobitchanyn до дідо Показати IP 13 Лютого 2016 22:11
Сам іди в окопи відстоювати свій "майдан" і "нові ціни"! Такі злодії як ти нам жити не дають!
Анонім Показати IP 13 Лютого 2016 20:23
це вже навіть не світові тарифи. про світові зарплати чомусь ніхто не заїкається. ТРЕТЬОГО МАЙДАНУ ЧЕКАЄТЕ ?
ку до Анонім Показати IP 13 Лютого 2016 20:46
От я вас прошу от тільки не треба більше тих майданів від них лише горе робиттся бо всякі студенти - недоумки наскачуть а потім хоть тринь трава.
Анонім до ку Показати IP 13 Лютого 2016 22:54
та ні, потім проблеми із-за таких ку, як ти
Корінний лучанин Показати IP 13 Лютого 2016 20:53
І що , КОЖНОГО РАЗУ ПЕРЕД ЧЕРГОВИМ ПІДВИЩЕННЯМ МИ БУДЕМО РОБИТИ КІПІЖ ТУТ НА САЙТІ? Це що новина? Ще в минулому 2015р була надана детальна інформація про ріст тарифів до 2017р через кожні півроку. Хто хотів , той собі позаписував чи роздрукував і знає наперед свої витрати. Але штука в тому, що це ТЯГНЕ РІСТ ЦІН, а зарплати та пенсії не підвищують!!!
Реаліст Показати IP 13 Лютого 2016 21:24
Дякую тобі кулявлоб, що народ стає жебраками. Цікаво. Через непідписану угоду з ЕС вийшли на майдани. А зараз усі економлять. Однак добре що Янупончик не підписував ту б...ку угоду.
дідо до Реаліст Показати IP 13 Лютого 2016 22:48
путлєровський холуй
Йод Показати IP 13 Лютого 2016 23:32
Люди які пишуть, про атомні електростанції і те, що у нас їх багато, ви взагалі хоч трішки розбираєтесь в роботі цих станції і яку сировину потрібно на їх роботу?! Нічого дивного в підвищенні ціни на електроенергію не бачу з теперішньою ситуацією.
Anonymous Показати IP 14 Лютого 2016 06:03
Нічого дивного не станеться і тоді, коли народ, зай....ний вкрай систематичними пакращеннями у вигляді нових податків, незаконної мобілізації, штучного задирання курсів валют, диких тарифів на фоні відсутності реальної індексації доходів і обмеження прав громадян з репресіями, до яких і папірєднікі не додумалися, візьме і змете купку гівна, що на вибори йшла, замаскована під шоколад... І бізнес тоді згадають, і АТО за години, і 1000 грн в день бійцю АТО, і візи, і бакс по 12.. І в Швейцарію втекти тепер ніхто не дасть. І "любим друзям" місце в петлі поруч знайдеться. Нічого дивного... Хоча,таки дивно, що піднімають на 25%, а не в декілька разів... Бо ЖОДНА влада, навіть "диктатори" Кучма і Яник, не опускала настільки нижче плінтуса рівень життя і не скджала до вязниці за пост на Фейсбуку. Золотовалютний запас вони нарощують... В КРЕДИТ, віддавати який буде не сволота, яка набрала, а ми з вами, наші діти і онуки. А далі що? Як в Греції - скорочення на 25% соцвиплат? Тільки греки від майданом зомбованого стада відрізняються - вони вийшли на вулиці, наші раби зі словами "та4 ТРЕБА" їзатягнуть пасок і будуть мугикати під носа гімн...
Zarobitchanyn до Anonymous Показати IP 14 Лютого 2016 18:54
Nichogo takogo ne bude, nihto ne proplatyt' vashi "majdany", a komu treba na litak i poletiv. I vsi vstygnut'.
Анонім Показати IP 14 Лютого 2016 21:55
Я патріот і я задоволений. Все добре.
Джулія Показати IP 14 Лютого 2016 23:05
А дайте хоч одну новину під заголовком "Подешевшало"?
Лянка Показати IP 29 Лютого 2016 10:57
Пачему табліца москальська?
ура Показати IP 29 Лютого 2016 11:15
дякую Яценюку за покращення життя і Порошенку за життя по-новому
карина Показати IP 29 Лютого 2016 11:50
а ми сидимо пишемо а жити не краще, в секонд ходимо, трусики там беруть носки деряві і колготки дівчата і жіночки аж ужас дивитись перебирають застіране барахло, отак нас довели щоб ми викарабкувались зльдії зажираються а ми гуманітарку барахло беремо хоя якясть краша за наш непортріб хімічний але не мнеться
Люся Показати IP 29 Лютого 2016 11:54
Менше ходіть в бари, не святкуйте в адріналіні і портсіті дні народження менше гостюйте, більше працюйте. А не привикли віддихати і розказувати плітки хто в чому і як
111 Показати IP 29 Лютого 2016 12:20
100 кіловат = 57 гривень = 2 долари, знайдіть ще країну з такою дешевою електроенергією. Питання в тому що нам платять низькі зарплати і людям важко заплатити таку сміхотворну суму.
Котигорошко Показати IP 29 Лютого 2016 14:18
Довкола "енергоатому" ціла купа кліщів-смоктунців(мартиненки,жванії і т.д.)...паразитів геть...ціна для українців по 1 копійці за кіловат для ведення обліку.А робити з Володимирівни постійно цапа відбувайла вже не проходить...хто не сильно бухав то ще пам"ятає хто прикрив відключення ел.енергії і схеми взаємозаліків...