USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Жителі села Угринів хочуть свою територіальну громаду

2 Липня 2015 09:46
Щойно розпочалися більш-менш конкретні обговорення адміністративної реформи, що передбачає децентралізацію громад, жителі села Угринова висловили твердий намір — ні до кого не приєднуватися, а бути самим собі центром. Бути разом із сусідами хочуть і михлинці.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, згідно з перспективним планом формування територій громад на Волині, прийнятим депутатами обласної ради 25 червня, у Горохівськомі районі має сформуватися 3 громади з цетрами у Горохові, Шклині та Берестечку.

Згодом на сайті Horohiv.com.ua йшлося про те, що в Горохівському районі хочуть 7 територіальних громад із центрами в Берестечку, Горохові, Мар’янівці, Мирному , Підбереззі, Сенкевичівці та Шклині. Про це повідомляє «Горохів – моє місто».

Думку селян і їх лідерів районна влада вислуховувала, але серед чи то трьох, чи сімох «запланованих» громад, які мають бути натомість 40, угринівської досі не було.

Ставили «крапку» у вирішенні цього питання сьогодні керівництво району і керівник ПОСП імені Шевченка Андрій Турак. Як відомо, це потужне успішне сільгосппідприємство — то і є нинішній Угринів і Михлин.

Той аргумент, що нове самостійне об’єднання може залишитися «з порожніми кишенями»,тобто без фінансування держави, Андрія Турака не переконав. Він, Угринівський і Михлинський сільський голови залишилися при власній думці — дбатимуть самостійно і про наповнення бюджету, і про утримання всієї соціальної інфраструктури.

Раніше повідомлялося, що сільські ради Волині не надто вдоволені пропонованим об’єднанням.

Переспективний план формування територій громад на Волині. Натисніть на карту для збільшення:



ЧИТАТИ БІЛЬШЕ НОВИН ПРО АДМІНРЕФОРМУ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
опа Показати IP 2 Липня 2015 09:53
Якщо громада здатна саме себе забезпечувати та фінансувати, то в чому проблема!? Хіба, що Горохів проти ласого шматка.
небайдужа Показати IP 2 Липня 2015 10:20
Нічого дивного, Турак не хоче утримувати навколишні села. Він - сам собі господар, і, без сумніву, зробить із Угринова європейське село, як захоче.
))) до небайдужа Показати IP 2 Липня 2015 21:46
Андрію Антоновичу, і давно ви підписуєтесь жіночим псєвдо?
до цієї до небайдужа Показати IP 2 Липня 2015 22:42
дупа не запріла сидячи за компомі строчити коменти на всіх сайтах.хтось приносить поїсти,щоб бува з голоду не схудла.
ага до небайдужа Показати IP 2 Липня 2015 22:46
Турак просто калхознік,з родини де не було належного виховання- у яку Європу він заведе,можливо у .....опу.
волинянин Показати IP 2 Липня 2015 13:40
побільше,таких господарів як Турак,він і гроші вміє заробляти і про людей дбає!
шпиль до волинянин Показати IP 2 Липня 2015 21:47
чувак розікрав колгосп-мільйонер і казиться зараз, бо кишенькова сільрада упливає на багатші села :-)
Угринів до волинянин Показати IP 2 Липня 2015 22:24
Таких господарів,як Турак треба в три шиї гнати-досить гнобити простих українців!
Іриніда Показати IP 2 Липня 2015 15:58
Модеруйте матюки. Після Вашої модерації коменти за 2 хв зникають. Адже не скажеш, що не було: був, але нема!
Ніна Показати IP 2 Липня 2015 16:01
Не думайте, що і всі угринівці так його вже обожнюють! Це ще ого-го...
шпиль Показати IP 2 Липня 2015 21:11
останется без работы, а турак - без карманного головы-алкаша :-)
житель Показати IP 2 Липня 2015 22:28
Турак боїться втратити черговий впливовий тил-от і біснується! Хай тобі грець,а не центр в Угринові!
правда Показати IP 2 Липня 2015 22:37
Турак звик чужими руками жар загребати,а тут дуполиза Шпиля боїться втратити.Що вони для села доброго зробили!?Дорогу,яку розбили його трактори,засипав непотрібом,яким ще більше зіпсував іі.Люди добрі,яку Європу Турак зробить в селі?!Чому досі не робив?
заспокойтесь Показати IP 2 Липня 2015 23:07
Ви, шановні за Турака не переживайте. Він собі раду давав до сьогодні і дасть,і ще Вам біля нього щось перепаде .
шпиль до заспокойтесь Показати IP 2 Липня 2015 23:34
дякую, вже перепало.
до заспокойтеся до заспокойтесь Показати IP 3 Липня 2015 23:14
До сьогодні він собі раду давав,а завтра може дочекати щ...Стареньким дідусям треба сидіти дома.Дорогу молодим!!!!!
до людей Показати IP 3 Липня 2015 10:53
Люди,як ви не розумієте: Турко хоче ще більше мільйонів накосити з вас,бо має внуків,яких також треба мільйонерами зробити,як він збагатив своїх діток.ЗРОЗУМІЙТЕ ЦЕ.
007 Показати IP 3 Липня 2015 23:10
Про яке "європейське" село Угринів ви ведете мову, якщо по дорозі яка веде до села немає господаря аби пообрізав гілки дерев!!! Скоро заросте вона чагарниками та дряпачами і Шпиль з Тураком створять свою "УгРН". Уже за стільки років накрав із людських паїв добряче, та видно ще МАЛО!!!!!!!
угриновці Показати IP 3 Липня 2015 23:18
А чому це так Турак собі зад зачесав???Мало з угриновців здерає,так щей з держави хоче здерти гроші?????Хапуго,коли ти наїсишся ?????
угринівська думка Показати IP 3 Липня 2015 23:20
Геть сільську раду з угринова,а за нею й Турака.Може інші державні службовці будуть діяти в рамках закону.
факт Показати IP 4 Липня 2015 09:18
Люди! Ще те село і тримається, що є сільськогосподарське підприємство. Які ви злі і не вмієте цінити того, що маєте.
до факту до факт Показати IP 4 Липня 2015 10:19
Ми при повному розумі й свідомості,а ти не пхай носа.
Де дружно там і хліб Показати IP 4 Липня 2015 11:34
Людина людині- дзеркало. Злагоди , миру і мудрості Вам, жителі Угринова. Спіть спокійно, солодких снів. Розум злість перемагає.