USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Автівки у Луцьку палили за борги, а не політику, - Муковоз

28 Січня 2015 13:00
Підпали автомобілів в місті – результати економічної діяльності постраждалих, вважають в міськвідділі.

Про це заявив начальник міського відділу МВС Ігор Муковоз, звітуючись про свою роботу, під час 69 чергової сесії міськради сьогодні, 28 січня.

Відповідаючи на запитання щодо розслідувань випадків підпалів автомобілів, він зазначив, що правоохоронці розробляють версії про зв’язок таких випадків із бізнесовою діяльністю.

«За всіма підпалами автівок стоять економічні борги особи. Це не політика», - заявив Ігор Муковоз.

Так, лише у 2014 році у Луцьку підпалили авто депутату Луцької міськради Роману Бондаруку. Зі слів власника згорілого авто, підпалу передували погрози.

Влітку двоє невідомих осіб спалили автомобіль «Lexus», який належить Олені Леоновій, дружині Володимира Пащенка, який називає себе громадським діячем.

«Toyota Camry» згорів у Луцьку вранці 16 вересня на вулиці Кравчука.

А 30 жовтня лучанка Юлія Вусенко звернулася у Луцький міський відділ УМВС України у Волинській області із повідомленням про те, що поблизу будинку, де вона мешкає, виникла пожежа в її автомобілі «БМВ».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Віктор Показати IP 28 Січня 2015 13:23
А авто Григоренка хто і за що палив, цікаво?
знаєм Показати IP 28 Січня 2015 14:11
Згідний сто процентів
лучанка Показати IP 28 Січня 2015 14:46
Якщо машини застраховані були та ще, можливо, набридли, можна багато причин найти, і в самий тонкий момент не дивно , що така доля у них була...
Анонім Показати IP 28 Січня 2015 14:57
Як правильно підмітили про Пащенка, сам себе називає.... Сміх та й годі , хоча - хіба машини винні??? Пащенко грає у великого переговорника , а сам нікчема з нікчем....
поха Показати IP 28 Січня 2015 15:27
я вот не розумію яку машину Никитюку (пошкодили) так як кожного дня бачу його лексус під вікнами!??
Пащенко Показати IP 28 Січня 2015 15:28
Ви всі мені просто заздрите.а в очі таке сказати слабо?
Лорен Показати IP 28 Січня 2015 15:46
Муковоз...а тобі квартиру не спалять за БОРГИ? Ти ж за комуналку скот*на не платиш!!!!!!! ПЕРЕВІРЕНО!!!!!
хв хв хв до Лорен Показати IP 28 Січня 2015 15:47
ага...вішали на стеллі боржників його квартиру.....вул. Кравчука 42 кв 71.... БОРГ 2441,13 грн за послуги з утримання будинку і прибудинкової території!!!!!
ГІСТЬ до хв хв хв Показати IP 28 Січня 2015 17:12
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=256745057725568&set=pb.100001702272718.-2207520000.1422457381.&type=3&theater
8888 Показати IP 28 Січня 2015 17:48
Треба просто садити бандитів в тюрми ,а не отримувати від них хабарі і не робити вигляд працюючої міліції! вже давно пора запроторити за грати злочинців які підпали авто квартирні крадіхки вимагання і т.д ПРАВДА Ж пане МУКОВОЗ чи вам не вигідно знищувати ручних злодіїв!
Анонім Показати IP 28 Січня 2015 20:30
До Пащенко. Хлопче , це з тебе заздрість випирає, жити тобі не дає. Певно для походу в народ в тебе прикид червлена куртячка та шапка- вусянка ...та нове біленьке авто Лексус називається... Не сміши народ пристосуванець