USD 39.65 39.95
  • USD 39.65 39.95
  • EUR 39.83 40.20
  • PLN 9.76 9.95

Депутат Кіндер спричинив ДТП

16 Березня 2015 12:04
У Ковелі трапилася дорожньо-транспортна пригода за участю депутата Ковельської міської ради Геннадія Кіндера вчора, 15 березня. Свідки стверджують, що винуватець ДТП був п’яним.

Відео з місця подій у мережі опублікував Alexander Hech.

Факт автопригоди підтвердили у прес-службі обласного УДАІ.

Так, 15 березня о 19.20 в управління Державтоінспекції надійшло повідомлення про ДТП на вулиці Луцькій у Ковелі.

Як розповів старший інспектор УДАІ у Волинській області Ілля Яциняк, водій авто «Шевроле Нива», ковельчанин 1958 року народження, рухаючись у напрямку Луцька, здійснив виїзд на смугу зустрічного руху. Внаслідок цього, водій «Ниви» допустив зіткнення з ВАЗом, який їхав назустріч по своїй смузі руху. За кермом ВАЗу був мешканець села Білашів Ковельського району 1993 року народження.

Свідки автопригоди стверджують, що водій «Ниви», - це Геннадій Кіндер, депутат Ковельської міської ради, брат міського голови – Олега Кіндера.

Зі слів очевидців, інспектори ДАІ, які прибули на місце автопригоди, виміряли вміст алкоголю у горе-водія. Так, на алкотестері показало 2,08 проміле.

Обідві автівки зазнали мехіначних ушкоджень, постраждалих немає.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Анонім Показати IP 16 Березня 2015 12:43
Викрутиться. Вже сьогодні невинний буде.
народ Показати IP 16 Березня 2015 13:53
ковельське б*дло, кіндери злодії
водій Показати IP 16 Березня 2015 15:21
Подивився відео, саме дико: Геннадій Кіндер сприймав все як кіно. Совість, сумління??? Агов - де ви?? Це людина - депутут міської ради. Шановна міліція - зробіть показивий виступ: заберіть права на 3 роки, штраф. головне, щоб інші почали хоч трішки боятися. І знали - "порішать не получиться". Для всіх людей -випив - замов таксі.
постраждалі Показати IP 16 Березня 2015 20:56
подібна аварія трапилась у вересні 2013 - пяний Богдан Олександр виїхав на зустрічну і протараний автомобіль уже на обочині. Четверо постраждалих середньої тяжкості, двоє лишились інвалідами, зате великий суддя Бондар так побудував справу, що постраждалі самі винні, що опинились в мажора на дорозі і навіть не позбавив п'янюгу водійських прав! А в історії хвороби - це вже Ковельська міськрайонна лікарня, хірургія, так підробили епікріз, що постраждала, яка залишилась інвалідом і на сьогодні, була у них через два тижні здорова і навіть приступила до роботи! так що в Ковелі не чекайте справедливості! бідний чоловік із жигулів - як він посмів появитись на дорозі в той момент, коли їдуть "хазяї жизни"?
Лісничий Показати IP 17 Березня 2015 08:50
коментар було видалено
НОНА Показати IP 17 Березня 2015 20:06
коментар було видалено
Lord Показати IP 18 Березня 2015 19:28
Кіндер все "переоформить" по іншому
Ковельчанин Показати IP 19 Березня 2015 01:47
На виборах і далі голосуйте за таких депутатів ! Народ взагалі думати головою перестав.За гречку і нове вікно проголосує.
Виборець з Кіндерово Показати IP 19 Березня 2015 15:27
Як би ще всі депутати були такими як він, то Ковель уже б давно процвітав!!!!! Постійно зустрічається з виборцями, відстоює їхні проблеми і інтереси. Усі наші звернення вирішені. Це депутат народний і ні про яку гречку мова не йде. Його обрали люди за людяність!!!!!
ХХХ Показати IP 24 Березня 2015 13:36
КРАХОБОРИ-ПІСКОВОЗИ