USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Для контррозвідки ДУКу вкрай потрібен автомобіль

2 Липня 2015 10:33
Глушаки і автомобіль – «найгарячіші» потреби волинських ДУКівців насьогодні.

Про це у спільноті Поліські Партизани у мережі опублікував Андрій Охремчук.

«81 ОДШБР терміново потрібні глушаки на 5,45. У хлопців багато чого не вистачає, але просять саме глушаки, бо це рятує їх життя. Сума - 7500 гривень.

ДУК, військова контррозвідка, потрібен бус Т4, бажано 1,9 дизель. Приймемо і в подарунок, або гроші на нього (1800-2000$). Часу - менше двох тижнів», - пише Охремчук.

Для охочих допомогти партизанам автор посту залишив додатково інформацію.

Банківські реквізити:

5168 7423 2255 9661 (Охремчук Андрій) статистика по картці – http://cardstats.com.ua/event/16

Картка хоз.блоку Поліських партизан —5211 5374 2487 6907 (Хай А.М.)

статистика по картці – http://cardstats.com.ua/event/9

PayPal: [email protected]
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
До Охрімчука Показати IP 2 Липня 2015 10:42
В ДУКові не може бути військової контррозвідки. Не оманюйте людей!!! Читайте ЗУ "Про СБ України"! Все, що Вами придумане - протиправне... Якщо ровер назвати Мерсом - він ним не стане. Будьте толерантними в тому, що подаєте людям. Жоден військовий контррозвідник не начепить шеврон, на якому зазначена його причетність до цієї структури!!! Не позортеся в очах українців!
Ау Показати IP 2 Липня 2015 11:01
Ви впевнені, що на шевроні нема помилки?
мент Показати IP 2 Липня 2015 11:36
потрiбно новi бурштиновi мiсця шукати ,а глушники мiсцевих глушити
факт Показати IP 2 Липня 2015 12:33
Так писали що ДУК, ПУК, МУК... і та вся братія увійшли до складу ЗСУ, то яка контррозвідка в них має бути? Чи то "розвідка" проти законних Збройних Сил? Може вже досить анархії і брехні?!
lol Показати IP 2 Липня 2015 12:41
День роботи в Маневичах або і буде вам бус, чи ті гроші для інших потреб?
Богдан Сташинський Показати IP 2 Липня 2015 12:49
Потім обкурені гасають по полях з автоматами та тепловізарами - луплять диких тварин і чавлять пішоходів....
бандеровець Показати IP 2 Липня 2015 13:33
нехай ці клоуни,що по Луцьку їздять на машинах завезених для АТО відправлять їх на схід! По Луцьку їздити і бензини хватає і машин а на АТО постійно клянчать....
такот до бандеровець Показати IP 2 Липня 2015 15:10
А на авто номери які заборонили в Україні, чи їм все по... барабану?!
підрізаний Показати IP 2 Липня 2015 13:39
Якось підрізав мене на дорозі підвищений Т-4.Якийсь бородатий молодик почав грузити,що він правий.На питання:,, Ви що нові бандити?",відповідь була стверджувальна.Це мені корінному лучанину,батькові офіцера ЗСУ.
свг Показати IP 2 Липня 2015 14:10
що вже нема на чому кришувати бандюганів.
Лучанин Показати IP 2 Липня 2015 15:31
в них під їхнім офісом щодня стоїть тешка та джип по місту можуть і на маршрутці а ці авто віддати на ато а не для своїх ср*к тримають!
До ДУКа Показати IP 2 Липня 2015 17:37
Хоть трохи читайте що люди пишуть, кажуть.... Почуйте людей, простих лучан! Серед Вас є реальні ГЕРОЇ, і це правда. Але ж від фактів наведених вище ВИ нікуди не дінетеся. Станьне ЛЮДЬМИ (законослухнягими, національно свідомими, головне - чесними)! Не брешіть людям і Вам повірять. Нажаль на виході - те, що маєте можливість прпо себе почути і почитати. Контррозвідка??? Цирк на дроті. Був би мир, ще б зрозуміли... Не позортеся!!!