USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

До Луцька привезли евакуатор

26 Серпня 2016 18:09
Евакуатор вже привезли в Луцьк і обіцяють за тиждень привести його в повну готовність.

Евакуатор мав запрацювати ще з березня, але з певних причин це не сталось. Про це Конкуренту розповів заступник Луцького міського голови Сергій Григоренко.

"Вже на виході наш красень – евакуатор. Він мав запрацювати ще з березня, але при МВС є купа незрозумілих фірм-"прилипал". Є й така фірма "Інформресурс" – це спеціалізоване підприємство МВС, яке, зокрема, дає погодженням міським радам на евакуаційну діяльність. Півроку це питання "ступорилось". Мартинюк (директор КП "Автопарксервіс", – Конкурент) їздив в Київ, писались листи, які десь пропадали, поки ми не вийшли на Фацевича (начальник Головного управління патрульної поліції Києва, – Конкурент), і тільки тоді прийшло погодження на право нашого комунального підприємства бути оператором паркування", – розповів Сергій Григоренко.

Він додав, що евакуатор, найімовірніше, запрацює з вересня. Оскільки машина, яку везли агрегатами, уже в Луцьку і нині її складають. Також вже є всі необхідні папери, щоб запустити евакуатор в дію.

До слова, за авакуацію невеличкої автівки її власник повинен буде заплатити мінімум 600 гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
не лучанин Показати IP 26 Серпня 2016 18:13
не надовго! відкрутять не полюхи і не місцеві йому голову! віддайте в Рівне!
777 Показати IP 26 Серпня 2016 18:46
схема ввозу запчастинами і в владі працює. кого дуремо?
Лучанин до 777 Показати IP 26 Серпня 2016 22:27
А що влада не люди?Поскільки звичайні громадяни такою користуються схемою ввозу автомобілів,а чому міська влада не може скористуватись даною схемою.Просто так дешевше виходить!Менше грошей потрібно платити!
Лучанин до 777 Показати IP 26 Серпня 2016 22:38
То виходить що всі дурять!Тому що більшість чоловіків ввозять машини із-за кордону по запчастинах,а вже тут збирають і продають.І ЦЕ НЕ СЕКРЕТ!І про це всі знають!
бандера Показати IP 26 Серпня 2016 19:37
машини біля сбу стояли на тротуарах і будуть стояти 100%
cтепан до бандера Показати IP 26 Серпня 2016 21:08
Зробіть парковки
Людина громади до бандера Показати IP 26 Серпня 2016 21:26
Все робиться для того що б людям громади було поганю
123 Показати IP 26 Серпня 2016 21:55
Новость года.
Читач Показати IP 26 Серпня 2016 21:59
За важкістю покарання 4 авАкуації (забавна описка, Фрейд аплодує) прирівнюються до одного вбивства.
Шофер Грузової Показати IP 26 Серпня 2016 23:25
Замовити евакуатор дешевше буде...
Українка до Шофер Грузової Показати IP 29 Серпня 2016 10:31
Однозначно дешевше, але я б на себе таку відповідальність не брала, бо забирати авто після аварії одне, а дорогущі Кайєни чи Мерседеси, припарковані у не встановленому місці, то інше.
Українка Показати IP 29 Серпня 2016 10:29
Цікаво, хто буде нести відповідальність, якщо раптом, під час евакуації припаркованого авто у не дозволеному місці, з ним щось станеться (поцарапається, чи ще чого гірше). Вже той евакуатор везли 4 роки точно, нарешті довезли))))