USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Лучани просять продовжити маршрут № 3

3 Травня 2016 17:03
Лучани з дачного масиву «Воротнів» просять продовжити автобусний маршрут № 3 до їхніх ділянок.

Про це стало відомо під час 7 сесії міської ради 27 квітня.

Депутат міської ради Микола Федік повідомив, що до нього з колективним проханням звернулися лучани, які господарюють на дачному масиві «Воротнів».

«Зі слів заявників, на дачному масиві знаходиться близько 4 тисяч дачних будинків. Під час дачного сезону автобуси №№230 та 230а перенаповнені. Це створює незручності для людей, більшість з яких люди поважного віку. Продовження маршруту № 3 до дачного масиву частково розвантажить маршрути №№ 230 та 230а, і полегшить доїзд лучан», - пояснив депутат.

Саме тому депутат попросив підготувати відповідний проект рішення про зміну маршруту № 3 до дачного масиву «Воротнів» та винести це питання на розгляд міськвиконкому.

Запит Миколи Федіка депутати підтримали.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Корінний лучанин Показати IP 3 Травня 2016 18:19
Ця пропозиція є НЕРЕАЛЬНОЮ і НЕЗРУЧНОЮ для інших жителів ЛУЦЬКА!!!! Чому? Та тому, щоб доїхати до кладовища у ГАРАЗЖДЖУ треба їхати через весь ЛУЦЬК і з одного кінця міста в інший це займає майже 1 годину. Це НЕ Є ЗРУЧНО, бо ДОВГО. А КЛАДОВИЩЕ в ГАРАЗЖДЖІ - ЦЕ Є ЦІЛЕ МІСТО ПОМЕРЛИХ!!!! Люди їздять на могили РІДНИХ і маршрутки не бувають порожні. А добавити сюди дачників - то це буде КОШМАР!!! НЕ МОЖНА ЦЬОГО РОБИТИ НІ ЯКОМУ РАЗІ . Я думаю, що зі мною погодяться багато лучан. Я виступаю проти продовження маршруту. НЕХАЙ перевізник додає маршрутки до № 230 та №230а.
Anonymous до Корінний лучанин Показати IP 3 Травня 2016 21:03
Дурнику корінний, ЇХАТИ ХОЧУТЬ ВСІ! Крапка.
Корінний лучанин до Anonymous Показати IP 4 Травня 2016 10:14
Навчись культури, хаме!!! Проблему можна вирішити без продовження маршруту! №3 у свій час їхав напряму по ВОЛІ або бувало низом і поїздка до ГАРАЗЖДЖІ займала десь 30-35 хв. а не 50 як зараз. Мені не треба таких екскурсій по ЛУЦЬКУ маршрутом №3 переповненим людьми у задушливій маршрутці виробництва БОГДАН . Якщо ти , ДУРНЮ (використаю твій лексикон у твою адресу) не їздив цим №3, то не знаєш проблеми!! А ЇХАТИ ХОЧУТЬ ВСІ у КОМФОРТІ , а не в ЗАДУСІ ІЗ ПРОТЯГАМИ!
стефко Показати IP 3 Травня 2016 19:48
Погоджуюсь на 1000%!!!!!!!!!
лучанка Показати IP 3 Травня 2016 20:31
Маршрут №3 не постійно їде до дачного масиву,а тільки декілька рейсів вдень.На кладовище можна добратись без проблем,а дачникам ці пару рейсів будуть дуже доречні.
оксана Показати IP 3 Травня 2016 22:31
Згідна, не потрібно продовжувати маршрутку №3 до дачного масиву «Воротнів», збільшіть кількість автобусів за маршрутами № 230 та №230а.А то до кладовища через дачників не доїдеш.
Корінна лучанка Показати IP 3 Травня 2016 22:45
Хочу заперечити, до кладовища їздять не тільки маршрутки, але і тролейбуси. А на дачний масив справді тяжко добратися.
Корінний лучанин до Корінна лучанка Показати IP 4 Травня 2016 10:23
Шановна, а ВИ поцікавтесь для себе розкладом руху тролейбусів , а тоді пишіть заперечення. Ви тролейбус будете чекати дуже довго, ось там на зупинці ГАРАЗДЖА! До речі і розкладу на зупинці НЕМА і Ви не знаєте коли ж отой тролейбус відправляється коли стоїть на зупинці. Ви можете і1 год. сидіти там із "комфортом". Я пишу про це бо знаю цю ситуацію!
Віра Показати IP 4 Травня 2016 08:45
Третій маршрут потрібно залишити так як є, до с. Гаразджа. Щоб доїхати до кладовища с.Гаразджа інколи і так важко, тому що багато пасажирів. Якщо продовжити маршрут до с.Воротнів , то взагалі не реально буде сісти в "трійку".