USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Луцькі перевізники відмовляються возити людей на Пасху

17 Квітня 2014 14:43
На касі попереднього продажу луцького автовокзалу оголошення - «Попередній продаж квитків на 20 квітня 2014 року не проводиться». Так, придбати білет наперед для поїздки будь-куди на Великдень з Луцька змоги немає.

Отож, автовокзал Луцька. Із самого ранку черги. Але купити квиток на перший день Пасхи – неможливо. Про це красномовно говорять оголошення на склі кас та, власне, касири.

«На Великдень білетів не даємо. А що? Як вони не поїдуть, а ми людині продамо.. Хто ж їх знає – тих водіїв», - каже телефоном диспетчер.

На запитання, чому так склалося, касир Лариса вже на місці відповідає: «Бо ми не знаємо, чи буде хто їхати». Схожа ситуація з усіма маршрутами – як міжобласними, так і у межах Волині. Натомість на 21 чи 22 квітня квитки продають без затримок.

З цього приводу висловився старший диспетчер Віталій: «Ми не продаємо квитки у зв’язку з тим, що нам приходять листи від перевізників – вони відмовляються пускати своїх водіїв у рейси. А продати квиток і дати людині надію ми не можемо, адже визначити, які перевізники будуть пускати свої автобуси, нереально. Коли людина здає квиток, вона втрачає гроші. Це викличе лише незадоволення. 60 % рейсів не буде. Тому прийняли таке рішення».

Ситуацію прокоментував і перевізник Віктор: «Перший рейс на 7.15 пускати не буду. У всієї країни - вихідний, свято, а наші водії чого мають працювати? Людей зранку все одно не буде. Наступний рейс, що після обіду, відправиться вчасно».

Натомість в ОДА не знають про проблему, що склалася в області. «Вперше чую про подібне. Вчора були перевізники і ніхто нічого не говорив. Тепер будемо вирішувати», - дивується начальник управління капітального будівництва, заступник директора департаментуінфраструктури та туризму ОДА Віктор Довгополюк.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
саня Показати IP 17 Квітня 2014 14:52
уже все с ума посходили никаких порядков в етой стране нету!
ЛУЧАНКА Показати IP 17 Квітня 2014 14:54
ЦЕ ЩО, НОВІ ТАКІ ПРАВИЛА.....................? Гнати таких перевізників мітлою.............
А що, Показати IP 17 Квітня 2014 15:15
хтось на Пасху вранці першого дня мандрує? Тільки б когось полаяти. Зазвичай люди заздалегідь планують вихідні. Тому проблем ніяких бути не може. А вивіски на касах - це небажання автостанції для комфорту пасажирів зв"язатися з усіма перевізниками і отримати інформацію про рейси, які відбудуться...
автору Показати IP 17 Квітня 2014 15:16
Довгополюк не працює в облраді....
sos Показати IP 17 Квітня 2014 15:19
ШАНОВНИЙ Довгополюк В.-- ви наведіть порядок і накажіть гривнею тих перевізників , які зобовязані їхати згідно графіка і (тендера), і нехай так нагло не відмовляються їхати кудись о 7,15хв. ранку ----то хай хоч у 10,00 вже їдуть а не о 14,00 --------зранку ніхто не святкує а всі навпаки їдуть у гості до родини, до друзів. Такого ще не було за останні 40 років !
скільки ті ,,довгопо Показати IP 17 Квітня 2014 15:19
Потрібні нові незаплямовані корупцією люди. доки люстровані не повернуть крадене їх треба відсторонити від влади.Як можуть люди які створили безпорядок виправити ситуацію.
Петро Показати IP 17 Квітня 2014 15:27
буває що люди працюють ще в суботу ввечері а в неділю вранці їдуть додому в села чи міста. Це нормально. Але треба порядок щоб був а не як кому хочеться так і робить. В області керує Пустоцвіт!!!!!!!!!!!!
Страшно жити в цій к Показати IP 17 Квітня 2014 15:28
А лікарі, що - не люди? Подумаєш - апендицит, чи по п'яні хтось когось підрізав...А якщо родити приперло - терпи, святкуємо!
Пасажир Показати IP 17 Квітня 2014 16:12
Дуже цікаво: є виробництва з безперервним циклом (до яких відносяться і пасажирські перевезення) і вони повинні працювати згідно з КзОТ у вихідні і святкові дні. Якщо на Волині є влада (Пустоцвіт енд Ко) то такі горе перевізники повинні бути негайно позбавлені ліцензій. Щоза махновщина на Волині? Соромно за земляків...
Кунукмактутук Показати IP 17 Квітня 2014 16:33
Триндець. Немає слів
Влада Показати IP 17 Квітня 2014 18:59
Чув, що перевізники вже стоять на колінах. Доріг немає, пальне дорожчає тричі на день, запчастини подорожчали. Пальне виросло на 5 грн/л. Помножте на 50 л в день=250 грн збитку. От і приїхали...........
Яяяя Показати IP 17 Квітня 2014 19:01
Я й сам поставив авттмобіль. Стало дорожче вдвічі!
Ми Показати IP 17 Квітня 2014 19:03
То хай піднімуть ціни, але їздять. Підняття ж обгрунтоване ростом пального.
Пасажир Показати IP 17 Квітня 2014 19:05
Хай влада зупинить ріст цін на пальне. Долар падає, бензин росте. Жах!
він Показати IP 17 Квітня 2014 19:40
якщо вже начальник управління капітального будівництва облдержадміністраціі займається пасажирськими перевозками , то скоро ще йне таке буде при цій владі, вірніше , при цих керівниках