USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Луцький «Богдан» складає тролейбуси з російських деталей, – Алексєєв

25 Лютого 2017 21:04
Луцький автоскладальний завод №1 «ПАТ «АК «Богдан Моторс» випускає такий собі тролейбус «Т70117», електрообладнання й тяговий навіс на якому повністю Російської фірми ООО «ЧЕРГОС».

Про у Фейсбуці повідомив луцький активіст Ігор Алексєєв.

«Легкий шок, якщо не сказати ступор… Тобто, відсотків 70 від вартості тролейбуса спокійно відправляється в РФ, як платежі за комплектуючі.

От тепер мені достеменно зрозуміло, чому наш губернатор Володимир Гунчик який надцять років очолював Луцький автозавод, так палко виступає проти блокади торгівлі з сепарами й РФ!», - пише активіст.

ЧИТАТИ ЩЕ: ТОРГІВЛЯ З ОКУПАНТОМ НЕ ШКОДИТЬ УКРАЇНІ, - ГУНЧИК ПІДТРИМАВ ПОРОШЕНКА
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Оппа!!! Показати IP 25 Лютого 2017 21:13
Теке ржавіє обладнання з2008 року ,збирали німці,словени,хорвати,поляки-можна все виробляти- але ця лиса ск:отина Камінь-Кашмарска покі його в перед ногами не винесуть нічого не буде ні зарплати ні авансу ні роботи!!!
Анонім Показати IP 25 Лютого 2017 21:17
Алярм!!!
дідо Показати IP 25 Лютого 2017 21:18
Активіст Алексеев використовує російський газ , іздить на бензині з російської нафти та використовує електроенергію вироблену з антрациту ОРДЛО
Анонім до дідо Показати IP 26 Лютого 2017 07:52
Так само, як і ти паскудь
бабо до дідо Показати IP 26 Лютого 2017 18:48
Дідо! тобі уже стало краще?
Коля Показати IP 25 Лютого 2017 21:28
коментар було видалено
Анатоль_ Показати IP 25 Лютого 2017 21:35
Нам без різниці з яких зачастин складають. Головне щоб проїзд в тих тролейбусах для людей був божеським! Порошенко цукерки в Росії виробляє-чого Алєксєєв мовчить? Запчастини йому не такі.
аяяй. до Анатоль_ Показати IP 25 Лютого 2017 22:43
Ми в шоцi
вова згоранець Показати IP 25 Лютого 2017 21:53
ВИДПРАВТЕ ЙОГО НА "ПЕРЕДОК" В ДОНБАС!
гортоп Показати IP 25 Лютого 2017 22:22
алексеев у тебе призвище кацапське. може ти брат маі москвіч
Інженер Показати IP 25 Лютого 2017 22:40
Ті хто хоча б поверхнево розуміються у виробництві транспортних засобів, знають вони мають бути виготовлені у відповідності з технічною документацією в якій закладено тип тяги і електрообладнання. Саме з таким видом комплектації тролейбус пройшов випробування і сертифікацію. Для того щоб змінити комплектність тролейбуса від іншого постачальника потрібно все зробити по новому тобто випробування і сертифікацію. Думаю що на це потрібно було би як мінімум декілька років. Зупинити поставки від постачальника означає закрити на декілька років завод. Хто буде утримувати сім'ї працівників Богдана? Можливо пан Алексєєв? Хто покриє втрати бюджету на суму порядка 150 млн. Гривень. Так званні активісти навіть не уявляють які збитки несе економіка України від їхніх непродуманих дій.
Ололо Показати IP 25 Лютого 2017 22:43
Та вони можуть із чеських, із яких хоч складати, але тоді ціна готового тролейбуса буде відповідно вищою. А це не вигідно їм, бо треба ж в тендерах перемагати, тому російська електроніка - це найдешевший варіант.
Анонім Показати IP 25 Лютого 2017 23:07
После майдана все эти активисты повыдвигались, теперь их никак не задвинешь. Абсолютно безграмотные, наглые, беспринципные ура-патриоты. Лопаты им в руки - хоть чем-то занять...
The first Показати IP 26 Лютого 2017 00:33
Ігор Алексєєв, ты прищ на ж*пе !! как мне все активисты задолбали...я вот тоже заказал часы из России и что ???? я тоже получается спонсирую их ???? Вообще это игра ОЛИГАРХОВ и тут они показывают кто круче манипулируя людьми ....
Олександр Показати IP 26 Лютого 2017 01:36
Не знаю чи правда про запчастини, більше всього правда, але більше здивувало , що про це написав справжній "патріот" Алексєєв, який якщо москалі запропонували б йому гроші , відразу би перефарбувався, прикладів в біографії цього "Патріота " хоть відбавляй, нажаль не запропонували , алеж ви не забувайте ,що після того як пан Алексєєв вставив зуби, амбіцій у хлопця придбавилось, може на мера йти зібрався????:)))
Зов. Показати IP 26 Лютого 2017 07:07
На відповідь інженеру. Іди на схід і повоюй. А потім ці всі нюанси оціниш зовсім по іншому, а не сухим аналізом. Вже зовсім здуріли. Йде відкрита агресія Росії, а вони про бізнес, комплектуючі і т. д. Шановні, ви всі з вищою освітою в основному. Читайте хоч трохи історію.
# Показати IP 26 Лютого 2017 08:32
Я розумію що економічні звязки тяжко розірвати і це швидко не робеться. Але вже три рокі війна хай нам скажуть що зроблено щоб не торгувати з Росією.Таке враження що ця війна простого народу .А на рахунок Алексєева не знаю який він патріот за це повідомлення молодець.Якщо в нього російське призвіще то це не означає що він менший патріот як ті в кого украінські .А може і більший
Всезнайко до # Показати IP 26 Лютого 2017 11:26
Полішук, вчи мову. Помилка на помилці...
Олексіїв Показати IP 26 Лютого 2017 09:13
Сромлюсь запитати: Алєєксєв "активіст" чого? Дуже цікаво було б дізнатись про житєєві досягнення цього "активіста" , які дають йому підставу хоча б що небуть критикувати.
)) Показати IP 27 Лютого 2017 14:40
Чому так багато честі цьому пристосуванцю, залиште його в покою і запах за ним пройде!
Миша Показати IP 1 Березня 2017 01:03
70% это он как насчитал то ))) и лист чтоли и стекла и движки cummuns тоже - одну детальку нашел и запердел. если по детальке нахожить то можно всю проммышленность останавливать и переходить в 18 век.