USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Поблизу центрального парку Луцька запланували три блоки автопарковок

3 Березня 2016 18:22
Три блоки автомобільних парковок планують облаштувати на території та поблизу Центрального парку культури та відпочинку імені Лесі Українки. Це повинно дозволити вирішити проблему з паркуванням та в’їздом автотранспорту на територію парку.

Про це йшлося під час дня депутата на тему «Ознайомлення з роботою КП «Луцький зоопарк» 3 березня.

Як розповів обранцям міської громади заступник міського голови Юрій Моклиця, планують облаштувати три основні блоки автопарковок. Проектна пропозиція щодо першого блоку стосується ділянки від Центрального ринку до вулиці Паркової. Вздовж вулиці Глушець планують облаштувати парковку на приблизно 200 місць між автошляхом та каналом парку. Друга ділянка – автопарковка навпроти гімназії №4, а третю планують створити у рамках будівництва спортивного комплексу на місці колишнього іподрому.
Нагадаємо, що під час огляду Луцького зоопарку депутати піднімали питання облаштування автопарковки для відвідувачів зоопарку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
! Показати IP 3 Березня 2016 19:29
Започатковано процес нищення парку! Непрофесійність і безпринцинність зеленої генерації запаморочених висотою крісла владців. Відновіть існуючу загаджену секонд - хендом парковку ! Ні, блін, ідуть шляхом боротьби з деревами. Дерева будуть мовчати. А торгаш хламом може з правої руки в ліве вухо дати. Горгута чіпати тато не веліли. Депутатики голоснуть, якщо їхню будку зачепиш. Не ганьби, Моклиця, імені батьків і патрона свого.Не з того починаєш !Сідай на ровера і крути педалі в протилежну сторону від Європи. Посада твоя тимчасова. Шо решту життя робити будеш?
до! до ! Показати IP 4 Березня 2016 08:48
Секонд хендом торгують на ринку Пахолка якому з невідомих причин дали землю на 25 років. Хтось видно крутий за ним стоїть от видно його і чіпати бояться.А там колись стоянка була .
НЕВІРНО до до! Показати IP 5 Березня 2016 00:09
Вся частина базару по ліву руку якщо стояти обличчям до параку це стоянка на 560 авто яка успішно в 1985 році почала ставати базаром..........хто винен ніхто.. всі лиш кармани набивають.... коли вже посадять МАРТУ З Соф..тоді може всі злякаються красти в таких сумах....
Анонім до ! Показати IP 4 Березня 2016 09:05
На колишній стоянці ринок Пахолка .От він має ринок на ГПЗ нехай забирає свій секонд хенд туди.А йому чогось землю дали на 25 років і всі мовчать і ніхто його не чіпає. Видно Пахолко прикриття когось хто виділяв для себе землю в свій час.
вітя Показати IP 3 Березня 2016 21:07
При*урки'чи що.нищити парк-злочин
Архітектор Показати IP 3 Березня 2016 21:35
Треба спочатку вирішити парковку для молитовного будинку, щоб розвантажити парк від автомобілів.По-друге розробити ідею реконструкції парку і центрального ринку щоб розвантажити центральну частину міста та вирішити що робити в першу чергу.
бутиль Показати IP 3 Березня 2016 21:46
нестерук думає де палену горілку продавати буде?
Чікушка до бутиль Показати IP 4 Березня 2016 00:18
Згідний стоїть і думає яка на. *ер парковка треба десь олександрією торгувати з люботином
Бе Показати IP 3 Березня 2016 22:04
Чого розпереживалися! Сказали-зробили то приказка не нашої влади. Плани то на найближчу п'ятирічку.
мешканка луцька Показати IP 3 Березня 2016 22:22
який мудрий моклиця!!!!! зараз пузаті дяді на машинах до самого зоопарку будуть їхати.....парк - на те він і парк, щоб гуляти там і спокійно пройтись з дитиною...скоро до кожного атракціону машиною їхати будуть. взагалі фантазії немає.
dj Показати IP 3 Березня 2016 23:06
Парковку потрібно зробити в центрі міста - підземну , разом з переходм , БЕЗ ТОРГОВОГО ЦЕНТРУ. Нехай вона буде платна. І без наземних конструкцій, які закриють всю центральну площу.
Чікушка Показати IP 4 Березня 2016 00:19
Нестерук дорогу взяв і умняка включив а сам стоїть і думає де я буду тут пальонку продавати
Шо-небудь Показати IP 4 Березня 2016 08:34
Та приберіть з території ринку всі будки-кіоски, залиште тільки головну будівлю - і буде вам щастя. Місця для парковки хоч відбавляй і трафік по вулиці менший. Та й ще від сторони ринку вхід до парку гарний зробити можна буде
! Показати IP 4 Березня 2016 10:53
Паркови, аякже, а ходити в туалет куди? на ту ж парковку. Ні щоб громадську вбиральну в належний вигляд привести. Так ні, що на на централдьній площі, що в парку стоять зачинені на три замки, а люди бігають то до прилеглих кафе, а то просто під деревця. З дитинства вчимо діток "сходити десь під кущик", бо вибачте більше немає куди.
полішук Показати IP 4 Березня 2016 16:24
йо...на всю голову! знесіть пів міста і зробіть парковку!!! д*більні рішення
жах Показати IP 4 Березня 2016 16:36
суцільну парковку замість парку!!!
до лучан Показати IP 4 Березня 2016 16:59
а звідки та моклиця?? і що він зробив корисного для міста крім ідійотських проектів??
до dj Показати IP 4 Березня 2016 17:10
повір в Києві більшість вла сників дуже дорогих авто не користуються паркінгами! ДОРОГО І НЕ ЗРУЧНО! а в Луцьку будуть?? хто?? прихожани в соборі? не сміши
не лучанин Показати IP 4 Березня 2016 17:22
моклиці пропоную зробити парковку замість центальноі алеі парку аж до пляжу
депутат Показати IP 4 Березня 2016 17:26
потрібно перейменувати залишок парку в сквер імені моклиці
водій до моклиці Показати IP 4 Березня 2016 17:40
а чого тільки 3 блоки? мало! а якщо мені треба припаркуватись в іншому місці то шо тоді? чи йти пішком?
моклиця Показати IP 5 Березня 2016 10:13
це все я придумала-моклиця! я ж такий розумний.що вже і мером пора стати!!
архітектор Показати IP 5 Березня 2016 10:20
а чого без обговорення з громадою з активістами з планом розвитку міста нарешті з архітектурою! моклиця ж не в себе в огороді -це ж все-таки центр міста і суцільні автостоянки базари і не відомо.шо не робить Луцьк ні привабливим ні затишним
проня прокоповна Показати IP 5 Березня 2016 10:24
(моклиця) вы же только посмотрите на него какой он душка! ну как огурчик...
коханка до проні Показати IP 5 Березня 2016 10:52
да.він такий! і пора проспект волі переіменувати на проспект моклиці! він бідний так старається ночами не спить все працює!
Киів Показати IP 5 Березня 2016 11:09
в Києві .щоб розвантажити місто хоч від "заізджого" транспорту пропонують зробити стоянки на в"ізді в місто!!! а Ваше "мудрейшее" керівництво вирішило замість парку в центрі зробити стоянки і якісь не зрозумілі "підземелля" з невизначеним призначенням і не зрозумілим виглядом!!
селянин Показати IP 5 Березня 2016 13:03
от би нам такого голову!! зажили б по людськи! і в нас парковку зробив би а то біля сради підводи ставлять хто де хоче
Камінь Показати IP 5 Березня 2016 13:06
до нас би його мером! може перехід підземний побудував і декілька поставив світлофорів!!
стиліст Показати IP 5 Березня 2016 13:26
у моклиці чого варта тільки стрижка ! це говорить про не аби який "смак" і "відчуття прекрасного і гармонійного!" достойне обличчя зама очільника міста!!!
тітушка Показати IP 5 Березня 2016 15:22
єслі шо.то ми допоможемо зробити парковку від базару до центрального входу! скільки платять??