USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку почубилися водії маршрутки і легковика

27 Липня 2014 09:31
Бійкою закінчився інцидент на дорозі за участю маршрутки.

Водій легковика та водій маршрутного таксі № 2, не розібравшись із пріорітетами в русі, зупинилися просто на дорозі і вирішили суперечку за допомогою кулаків.

Інцидент трапився у Луцьку по проспекті Соборності біля РАЦСу у суботу, 26 липня, інформує ВолиньPost.

У результаті конфлікту водій маршрутки отримав ушкодження обличчя, а кривдник сів у свою машину і покинув місце пригоди.

Згідно з свідченням жінки-очевидця, водій легковика був не один.Згодом на місці пригоди працював наряд міліції. Бригада швидкої, що приїхала на виклик, надавала водієві маршрутки першу медичну допомогу.

Очевидці також змогли повідомити цифри та дві останні букви номерного знака легковика, що сприятиме пошуку та затриманню другого учасника конфлікту.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Сирко Показати IP 27 Липня 2014 09:41
Маршрутчікі. Козли
віта Показати IP 27 Липня 2014 10:01
маршрутчик на роботі і треба це поважати а водії легковушок себе ведуть по хамські і на дорогах і на переходах летять як на смерть хай Бог простить і боронить
НЕЛУЧАНИН до віта Показати IP 27 Липня 2014 14:41
найбільші хами на дорозі - це таксисти, потім - маршрутчики, потім - тролейбусники
Віталік до віта Показати IP 31 Липня 2014 12:32
Сам не раз був свідком як маршрутчики на перегонки ганяють і їм всеодно чи то пішохід чи ні, навіть сам колись пропускаючи зустрічне авто мало не побився з маршрутчиком, бо йому це не сподобалось.
Лол Показати IP 27 Липня 2014 10:03
Уверен что маршрутка сама нарушила правила. А у водителя легковушки просто не выдержали нервы. Сам езжу, и то что позволяют себе маршрутчики уже слишком. В наглую выезжают с остановок, при этом положив хрен на всех участников движения. Да по правилам, когда они выезжают с остановки(карманчиков) их нужно пропускать. Ну извините меня, они выезжают с остановки не на крайнюю правую полосу как положено, а чуть-ли не на крайнюю левую. А если за остановкой кто то припаркован, это уже проблема маршрутчиков и взяточников (Даи)
Церковна миша до Лол Показати IP 27 Липня 2014 10:50
При виїзді з зупинок маршрутки та тролейбуси мають пріорітет в русі, а Ви згідно з ПДР зобов"язані їх пропустити, оскільки вони рухаються (повинні рухатись) за графіком.
Лол до Церковна миша Показати IP 27 Липня 2014 11:11
Ты уверен что внимательно прочитал, то что я писал?
Церковна миша до Лол Показати IP 27 Липня 2014 11:26
Якщо говорити про Луцьк, то тут таки навпаки маршрутка чекає, щоб хтось її пропустив при віїзді з зупинки. Ваші слова про те, що парковка легковушок біля зупинок - це проблема водіїв маршруток взагалі нонсенс і на голову не налазить. Про те, що маршрутки виїжджають на ліву смугу, то це скоріше виключення з правил, а не правилом. А взагалі є такі водії яким на дорозі всі заважають чи маршрутка, чи легковушка, чи відбійник.
петро Показати IP 27 Липня 2014 10:07
зупиниться маршутка по середині дорогит на другий полоси и стоїть чогось а легковушки ждуть поки воно відїде
Оксана Показати IP 27 Липня 2014 10:09
Я за кермо місяць, але найбільше боюсь маршруток. У водіїв свої правила, вони не звертають увагу на інші транспортні засоби. Впевнена , що винен маршручик.
Анонім Показати IP 27 Липня 2014 10:17
Хто за те, що винен маршрутчик-ставте мені+,хто вважає навпаки-
іванов до Анонім Показати IP 27 Липня 2014 10:19
ото логіка. сама не бачила, але ВПЕВНЕНА, що винен маршрутчик. якщо ти керуєш як розмірковуєш - тебе треба боятися!
Інспектор Петренко до Анонім Показати IP 27 Липня 2014 10:20
це тобі що букмекерська контора? йди спи
Анонім до Інспектор Петренко Показати IP 27 Липня 2014 11:14
Голосування не для того, щоб когось засудити або виправдати, а для того щоб взнати громадську думку щодо маршрутчиків. Дії водія легковика засуджую, але ставлю плюс.
лучанин з віднедавна Показати IP 27 Липня 2014 10:21
Усі, в кого забрали права, йдуть в маршрутчики ;)
гПУ до лучанин з віднедавна Показати IP 27 Липня 2014 10:25
по собі знаєш?
У-ух! Показати IP 27 Липня 2014 11:14
Тільки так можно примусити водіїв маршруток та їхніх хазяїв поважати інших учасників дорожнього руху та ПДР.
Я Показати IP 27 Липня 2014 13:08
Шкодуєте "маршрутчиків"? Стоять на зупинках з незрозрозумілих причин. А на питання "чому стоїмо, а не їдемо?" Відповідь: "А куди спішити?". І це 07:50, перед роботою.
гоу-гоу до Я Показати IP 27 Липня 2014 14:13
тобі не прийшло в голову, що може у них графік?
НЕЛУЧАНИН до гоу-гоу Показати IP 27 Липня 2014 14:44
вішай лапшу про графік комусь іншому. вони пасажирів чекають
Роман Воді Показати IP 27 Липня 2014 20:29
Маршрутники сволота, вони в русі рахують кошти а не за дорогою дивляться. Треба контролерів в маршрутку. Романюк розбирись. Сам не раз бачив в дзеркалі маршрутки водія який бабло рахує сволота
Анонім до Роман Воді Показати IP 28 Липня 2014 10:36
Гімнюк
простолюдин Показати IP 27 Липня 2014 23:03
Міська влада абсолютно нічого не робить для цивілізованого обліку факту проїзду! Коли водій під час руху має слідкувати за дорогою і в той же час рахувати решту -це збільшує небезпеку руху у рази. Розмовляти телефоном за кермом власного транспорту заборонено, а рахувати гроші коли в т воїх руках безпека десятків пасажирів-будь ласка! Ну і я вже мовчу за абсолютно не обліковані кошти і податки які не доплачують перевізники. Лучан в черговий раз пошили в дурні купивши за їхні кошти металобрухт у поляків і виставивши це за велике господарництво. Це ганьба! Потрібно розвивати своє виробництво, інвестувати в свою економіку а не скуповувати непотріб! На жаль жодних дієвих рішень місцева влада не продемонструвала! Я думаю люди гідно оцінять такий абсолютний не професионалізм!
зебесттт' Показати IP 29 Липня 2014 09:33
я треба набит не тому набили пику.....мордате нагле рило воділи луцьк-озерце заслуговуэ на екзекуцію куди швидше...реальне хамло...