USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.70
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку «впіймали» BMW X5 з підробленими документами. Фото

26 Лютого 2017 09:38
Патрульні затримали автомобіль, свідоцтво на який мало ознаки підробки.

Учора, 25 лютого, екіпаж помітив BMW X5, який зупинився просто на пішохідному переході на вулиці Червоного Хреста, повідомляє прес-служба патрульної поліції Луцька у мережі.

При перевірці документів правоохоронці помітили, що свідоцтво на транспортний засіб має ознаки підробки, зареєстроване в Луганській області і зовсім не зареєстроване в базі.

На місце події викликали слідчо-оперативну групу, яка вилучила даний документ.

Автомобіль евакуювали.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
волинян Показати IP 26 Лютого 2017 11:53
Тільки правильність написання країни походження в техпаспорті чого вартує:)
Ман Показати IP 26 Лютого 2017 12:24
А де перехід?
не без греха Показати IP 26 Лютого 2017 13:42
ГЕРМАНІЯ)))))))) развеселили)) 100% в длнр замутили..мозгов хватило только букву заменить
Тарас Показати IP 26 Лютого 2017 15:04
А чому пише "автомобіль спеціалізований" ? :-) Водій-лось здогадався зупинитися на пішоходному переході:-) Баран бараном :-)))))))))))))))))
Анонім Показати IP 26 Лютого 2017 16:51
Веремій попавсЯ
Гірпромтехнагляд Показати IP 26 Лютого 2017 18:17
Таких атомобілів можна знайти багато якого затримали. Він заерестрований в гірпромтехнагляді в нього квадратний номерний знак з буквою Т і він повинен використовуватись як технологічний транспорт на територіі підприемства наприклад на територіі шахти ,а не розсікати калюжі по Луцьку!!!!!
Привид Деконаїдзе Показати IP 26 Лютого 2017 20:27
Якщо БМВХ5 великотонажний т.з.,то той хто видав цей« документ»-проффессот,а всі ми ,відповідно «лохи»
Анонім Показати IP 26 Лютого 2017 21:43
так митниця що не бачить що розмитнює. Тут питання не до водія а до митниці мають бути. А підробки тут ніякої не має.
ти дибіл? до Анонім Показати IP 27 Лютого 2017 17:44
луганськ і митниця???ти .хто??
Гірпромтехнагляд Показати IP 27 Лютого 2017 19:10
То чистий левандос,на донбасі ніц влади то можна зарееструвати хоть танка,а потім перееструвати на Волині як технологічний транспорт!!!