USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку збили жінку на переході

19 Вересня 2014 16:26
У результаті ДТП до міської клінічної лікарні доправили жінку, яка постраждала внаслідок наїзду.

ДТП за участю пішохода сталася в обласному центрі сьогодні, 19 вересня.

Аварія трапилася близько 8.30 по проспекту Перемоги, навпроти меморіалу «Вічна Слава». Водій, який був за кермом мікроавтобуса, допустив наїзд на жінку на пішохідному переході. Обставини події на місці з’ясовували слідчі.

Нині, як повідомили у Луцькій міській клінічній лікарні, жінка перебуває у травматологічному відділенні закладу.
Нагадаємо, сьогодні в Луцьку сталася ДТП також по проспекту Перемоги за участю трьох автівок. На щастя, ніхто не постраждав.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Цікавий Показати IP 19 Вересня 2014 16:37
якесь нашестя ДТП у Луцьку. з чим пов'язано?
Водій до Цікавий Показати IP 19 Вересня 2014 17:02
З низькою культурою і знанням ПДР як водіями так і пішоходами. З тим, що і досі працює правило - чим дорожчий в тебе тарантас - тим нагліше себе поводиш і т .д. ...
Злий до Цікавий Показати IP 19 Вересня 2014 17:05
Пов"язано з дебілами на дорозі,які думають що вони на автобані і влаштовують гонки. При цьому не дотримуються правильної дистанції і не дивляться на пішоходів,а триндять по телефонам. Також причиною є неосвітлювальні в темну пору року пішохідні переходи.Про це вже сто разів говорилося,але до наших мудаків з обласних та міських рад це не доходить,в них вибори на носі. Також причиною є повна бездіяльність ДАІ,яке тільки те і вміє,що бабло збивати. Яке не дивиться на неправильно припарковані автомобілі та порушення ПДД пішоходами.
Як з чим? до Цікавий Показати IP 19 Вересня 2014 19:26
СВОБОДА, НЕЗАЛЕЖНІСТЬ! від розуму, культуруи, правил тощо
Всезнайко до Цікавий Показати IP 19 Вересня 2014 21:44
Пов"язано з демократією, тобто з постмайданівською вседозволеністю...
Доктор Хаус Показати IP 19 Вересня 2014 16:48
Шановні пішоходи, коли переходите дорогу, то відкривайте трохи очі, будете бачити куди йдете; не говоріть по телефону, не кидайтесь під колеса і обовязково не поспішайте, в принципі, так як і ви робите... :)
Лу до Доктор Хаус Показати IP 20 Вересня 2014 10:04
Она шла с дочкой в школу со стороны стадиона неужели водитель слепой? Где дежурят гаишники. В Луцке невожможно перейти спокойно дорогу даже там где есмь сфетофор
Пішехід Показати IP 19 Вересня 2014 16:59
ага, а шановні водії, якщо зелене світло запалилось для пішехода, то потрібно зупинятись.
водій до Пішехід Показати IP 19 Вересня 2014 22:05
ага, а шановні пішоходи, якщо зелене світло запалилось для авто, те НЕ потрібно намагатись "проскочити" перед починаючими рух автомоділями, і як нерідко буває ще й з дитиною на руках.
аяяй Показати IP 19 Вересня 2014 17:03
водії вічули волю а пішоходи втратили пильність
вітя Показати IP 19 Вересня 2014 17:12
водії ви їздите там де живуть люди і треба трохи пригальмовувати особливо на переходах!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!майте совість бо і ваші родичі можуть так же попасти під колеса чи діти будьте ввічливі і бережіть один одного
Анонім Показати IP 19 Вересня 2014 17:15
Біля меморіалу постійно когось збивають.... А щоб перейти дорогу реально треба кидатись під автівки, бо так вони ніколи не зупиняться)))
Пішохід Показати IP 19 Вересня 2014 18:03
Там необхідно збудувати підземний перехід - або біля "Проміня".
пішохід Показати IP 19 Вересня 2014 19:33
Біля Меморіалу водіі справді не зупиняються. Особливо дітям, які ідуть в школу чи університет. Можна і світлофор поставити .
лісаПЄДІСТ Показати IP 19 Вересня 2014 21:14
їх потрібно пистити (і воділ і пєшопєров)
Водій Показати IP 19 Вересня 2014 21:32
Згідно правил дорожнюго руху, він ще Закон, пішохідам каегорично забороняється виходити на проїзджу частину, в тому чисті і на пішоходних переходах.
Анонім Показати IP 19 Вересня 2014 21:34
Згідно правил дорожнюго руху, він ще Закон, пішохідам каегорично забороняється раптово виходити на проїзджу частину, в тому числі і на пішоходних переходах.