USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.85 9.95

«Вдала» парковка у Рожищі. Підбірка фото

16 Квітня 2015 18:14
По-хамськи припарковані авто на ускладнюють рух тротуаром, особливо дошкуляють мамам з візочками, заважають пішоходам перейти дорогу.

«Рожище вголос» опублікувало підбірку фотографій «вдалої» парковки .

«Нехай невігласам буде соромно», - йдеться на сайті.

Нагадаємо, в Україні заборонили влаштовувати парковки на тротуарах.



ЧИТАТИ ЩЕ: У ЛУЦЬКУ ВИЗНАЧИЛИ МІСЦЯ, ДЕ МОЖНА ПАРКУВАТИСЯ

Нагадаємо, ранішеІнформаційне агентство Волинські Новини публікувало фото, на якому службовий автомобіль ДАІ у Луцьку на вулиці Богдана Хмельницького був припаркований із порушенням Правил дорожнього руху.

Тоді на правопорушника-працівника ДАІ склали адміністративний протокол та оштрафували на 340 гривень.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Рожищанин Показати IP 16 Квітня 2015 18:58
"кіа"( на фото 2) це машина працівника рожищенськог ГАЇ, доречі біля райвідділу! "Рено" (фото 3 ) це машина колишнього голови адміністрациї! Тут на кожному фото машина якогось керівника
Рожищанин Показати IP 16 Квітня 2015 18:58
Машина міської ради біля Самооборони - жесть!!!
АЛЛО, ГАРАЖ!!! Показати IP 16 Квітня 2015 20:59
На фото №2 на тротуарі біля райвідділу міліції "КІЛ" працівника ДАІ Ляшука В.В.; на фото №3 на тротуарі біля управління соціального захисту населення Рожищенської РДА - навпроти сРамооборони "Рено" дружини колишнього голови РДА Дулюка В.В.; на фото №4 на тротуарі біля сРамооборони "ДЕУ" Рожищенської міської ради. Інші фото менш цікаві, їх власники не такі публічні. Цікаво, чи притягнуть цих людей до відповідальності? Риторичне запитання мабуть...
1234 Показати IP 16 Квітня 2015 21:00
Стаття і фото ні про що.
4321 до 1234 Показати IP 16 Квітня 2015 21:36
Як це ні про що? А хіба правила дорожнього руху не є обовязковими до виконання для усіх без винятку? Хіба відмінили адміністративний кодекс? Отож - навіть якщо демократ - всеодно Закон один для всіх - чи не так?
1234 до 4321 Показати IP 16 Квітня 2015 22:01
Зробіть парковки і тоді більшість перестане порушувати правила дорожнього руху.
4321 до 1234 Показати IP 17 Квітня 2015 07:26
Ти дятел? Згідно ПДР (правила дорожнього руху) дозволено паркувати авто зкраю автодороги - це раз. Два - парковки мали б робити в свій час Дулюк і зараз міський голова, але цього не робилось і не робиться, натомість саме вони паркуються на тротуарах - ПИТАННЯ???
Олександр до 4321 Показати IP 17 Квітня 2015 11:42
Читаючи коменти............. фотографували начальників, а за кілька днів почнуть штрафувати Вас панове "фотограф" і Ваших друзів, бо Рожище дуже дружне де всі всіх знають.......
нашо Показати IP 16 Квітня 2015 21:14
засмічувати інтернет непотрібом?ВН,не позортесь,не туліть шо небудь.а якшо комусь нефіг шо робити в рожищах а ходити з фотіком по селу-то лучче сходи бички з асфальту позбтрай-корисніше буде.
бдт Показати IP 16 Квітня 2015 21:32
Нема на них Валери "Мулі"були б ним парковкі...
водій Показати IP 16 Квітня 2015 22:39
цікаво, а працівники ВН що ніколи, прямо жодного разу в житті не паркувалися на тротуарі.... Не смішіть!!!
я теж про це Показати IP 16 Квітня 2015 23:02
Люди!!!!змиріться з тим шо автівок стає все більше.а вулиці проектувались коли ще коні командували парадомі люди в райцентр добирались на молоковозах попутніх.так шо не гнівіть вищі сили,не робіть проблєми там,де її ніц нема.....ще пожалійтесь що в Рожищі пробки є автомобільні!)))))
ргд Показати IP 16 Квітня 2015 23:11
Дістало , дуже, - це парковка навпроти маг. "Люкс" , там є два переходи, реально можна зробити наїз на пішохода, за авто невидно початок руху пішохода. Повключать аварійки , знак пофіг і ідуть собі в магазин, ніхто нікого не боїться і на всіх насрати бо він купив машину і в Рожищах тіпа все рішає. З другої сторони в населення збільшиласть кількість авто і питання парковки в нашому маленькому місті набирає актульності, особливо в святкові дні. На фото де припаркований пасат , (заготзерно) немає зовсім тротуару , як і дороги . То СОС відповідно до ситуації , там і якор кинув.
РЖД до ргд Показати IP 17 Квітня 2015 07:28
Ну да, на фото авто стоять прям одне на одному... Дурню, розбирається конкретний факт!..
ну якось Показати IP 17 Квітня 2015 09:15
А останнє фото з луцька...до чого тут рожище????
Анонім до ну якось Показати IP 17 Квітня 2015 10:17
До того, що тут згадується луцьк - Нагадаємо, ранішеІнформаційне агентство Волинські Новини публікувало фото, на якому службовий автомобіль ДАІ у Луцьку на вулиці Богдана Хмельницького був припаркований із порушенням Правил дорожнього руху.
ну якось Показати IP 17 Квітня 2015 09:16
Вже бачу.
Лучанин08 Показати IP 17 Квітня 2015 11:28
А так попробуйте, можливо задумаються https://www.facebook.com/KrepceZaSoferkuDerzisBaran/posts/261593300687825
Вона Показати IP 28 Квітня 2015 17:03
Ви всі такі грамотні, і які знають м.Рожище.... От тільки халепа... Фото 2 - це зовсім не біля міліції, та й і авто не Ляшука....
ліля Показати IP 18 Листопада 2015 14:29
в Рожищах в цетрі паркуються хто як хоче і де хоче. І ходять так само, особливо в суботу і неділю. Жах !!!!