USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Відсьогодні збільшились штрафи за водіння у нетверезому стані. ІНФОГРАФІКА

27 Липня 2016 13:19
Закон про збільшення штрафів за керування автомобілем у нетверезому стані набув чинності з 27 липня.

26 липня закон був оприлюднений офіційній газеті Верховної Ради «Голос України» і почав діяти з наступного дня після опублікування, - повідомляє 24 канал.

Відтепер за керування транспортними засобами в стані алкогольного, наркотичного або іншого сп'яніння чи під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, каратимуть штрафом у 10,2 тисяч гривень і позбавленням водійських прав на рік.

Закон передбачає ще жорсткіші покарання за повторні порушення – 20 400 гривень і 40 800 гривень за другу й третю спробу сісти за кермо не тверезим.

Права після цього відбиратимуть на 3 і 10 років відповідно.
Нагадаємо, 7 липня Верховна Рада проголосувала за збільшення штрафів за керування транспортними засобами у нетверезому стані. 25 липня відповідний законопроект підписав президент Петро Порошенко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
АС Показати IP 27 Липня 2016 13:34
Знаю що пили п`ють і будуть пити, по принципу авось пронесе ,мене не зупинять,я не такий
Так! Показати IP 27 Липня 2016 13:56
Дядьки з села готуйте гроші.
ми до Так! Показати IP 27 Липня 2016 14:59
село курва що заробить то пропє там вечором ср*ака всі врезані і їдуть граждане менти в села косити бабло ура товарищі
ми до Так! Показати IP 27 Липня 2016 15:00
менти в села гребти бабло там всі вечером готові селу ср*ка
ВІТЯ Показати IP 27 Липня 2016 14:36
Депутати чиновники будуть так робити і за 5 тис відкуплятись чи не правда?
жорж до ВІТЯ Показати IP 27 Липня 2016 15:04
зараз відкуповуються за 300 баксів, після вступу в дію нового закону мабуть буде десь штучка....як не як а позбавлення прав світить)
Кум Показати IP 27 Липня 2016 14:59
Алкоголізм це хвороба. Алкоголікам не пити це як вам не їсти... Цікаво кому підуть штрафи
Ксюха Показати IP 27 Липня 2016 15:33
Не думаю, що задумаються над цими штрафами водії.... кожен день аварії на дорогах....
123 Показати IP 27 Липня 2016 15:48
Сейчас адвокаты с судьями придумают как решать, это их хлеб!
Дмитро Показати IP 27 Липня 2016 17:08
дорога поліція) а підкажіть скільки буде стояти щоб на місці порішати?
Вася Показати IP 27 Липня 2016 17:25
ті Грузини і зміни до Кодексу не вміють правильно написати!! не може бути два покарання за одне порушення: або позбавлення, або штраф, а тут і штраф і позбавлення в одному....... Стаття 28 Конституції України " кожен має право на повагу до його гідності..."