USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Водії ввечері висаджують лучан з маршруток

10 Лютого 2017 08:44
Лучани скаржаться, що їм складно доїхати міським громадським транспортом до промислових районів, зокрема, йдеться про район картонно-паперової фабрики (в народі «КРЗ»).

Про це йшлося під час телепередачі «Відкрите місто» на каналі «Нова Волинь» за участю першого заступника міського голови Тараса Яковлева 9 лютого.

Так, лучанка поскаржилася, що маршрутки, які їдуть в згаданий район, на кінцеву не доїжджають.

«Ми їдемо ввечері о 9 годині з КРЗ. Маршрутки не доїжджають туди, зупиняються біля Адреналіну, а то й на 40-му. Немає чим добиратися. Якщо їдеш з міста на КРЗ, то теж біля Адреналіну висаджують, віддають 3 гривні і кажуть пересідати, бо вони далі не їдуть», - розповіла жінка.

Посадовець у відповідь порадив поскаржитися на таких перевізників на «гарячу лінію» «15-80», щоб ці факти можна було зафіксувати і отримати можливість відреагувати. Адже за умови більше 3 порушень перевізник може позбутися маршруту.

Нагадаємо, в Луцьку перевізники домагаються підвищення вартості проїзду до 5 гривень за одного пасажира, щоправда не всі депутати міськради поділяють цю позицію. Адже в мешканців міста є чимало нарікань на якість перевезень. Пересічні лучани часто скаржаться на поведінку водіїв, недотримання ними графіків руху, холод в транспорті та якість перевезень.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЛУЦЬКОМ ЇЗДЯТЬ ОБШАРПАНІ МАРШРУТКИ З ДІРКАМИ В КУЗОВІ. ФОТОФАКТ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
ххх Показати IP 10 Лютого 2017 08:49
якби за три порушення лишали маршруту,то або були нові їздюки,або не було маршруток.А так їздюки старі,а кармани повні.
обурена Показати IP 10 Лютого 2017 09:21
а маршрутки 1 після 21.00 рідко можна зустріти,це ж не районний центр,що попиту нема!!!!
Добрий Показати IP 10 Лютого 2017 09:26
Та про що вони говорять, в тих маршрутчикiв тiльки за годину може бути три порушення!!!
Вася Показати IP 10 Лютого 2017 09:37
В нормальних містах де мерія дбає про людей проїзд 2,50 і умови кращі. А в Луцьку все по поліські, полішуки шофера і їздять і відношення до людей жахливе
Анонім Показати IP 10 Лютого 2017 10:21
І на цукровому виключають свої джіпіеси і або не їдуть на Вересневе після 8, або доїзджають довересневого, а далі по Мамсурова і в гараж. Після 8 проблеми, а після 9 нереально взагалі ні туди ні звідти.
Просто Лучанин Показати IP 10 Лютого 2017 10:51
Така ж ситуація з маршрутами #25 #29та#30, після21:00 важко вибратись з міжколгоспбуду МКБ. Gps або не ввімкнений, або некоректно працює.
пішохід Показати IP 10 Лютого 2017 10:51
У місті не було і немає нормальної влади ДЛЯ ЛЮДЕЙ.
Прикро Показати IP 10 Лютого 2017 11:15
Ситуація насправді така, що "купивши маршрути у депутатів і чиновників", перевізники відчувають себе безнаказано, оскільки бачать і розуміють що за гроші можна все. Пропорційно росте наглість, жадібність до збагачення та безвідповідальність. Замість того щоб взяти ситуацію на особистий контроль заступник (а на даний час формально голова) відсилає людей до бюроратів, робота яких, як показує практика не дає ніякого ефекту. І якщо лише деякі депутати із 40-ка не згідні з таким становищем (і то не факт що не заради піару своєї партії вони цим займаються), то громаді варто задуматись кого собі вибрали
??? Показати IP 10 Лютого 2017 11:44
Після 21.00 по Конякіна ( р-н автостанціі) ні 17, ні 28 не іздять. Добирайся як хочеш.
Мешканець до ??? Показати IP 10 Лютого 2017 23:44
???, прошу підписати петицію якраз на рахунок цієї проблеми http://e-dem.in.ua/lutsk/Petition/View/796