USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Лучан кличуть на обговорення вартості проїзду в маршрутках

16 Лютого 2017 15:43
20 лютого відбудуться громадські слухання щодо перегляду вартості проїзду у міських автобусах.

Про це повідомили у відділі інформації Луцької міськради.

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань 20 лютого 2017 року відбудуться громадські слухання з обговорення регуляторного акту проекту рішення виконавчого комітету Луцької міської ради «Про вартість проїзду в автобусах, що працюють на міських маршрутах у звичайному режимі руху та у режимі маршрутного таксі». Відповідно до рішення, передбачається, що підвищення тарифу на проїзд в автобусах по місту становитиме з 3,00 грн до 4,00 грн.

Захід відбудеться за адресою: Луцьк, вулиця Лесі Українки, 35 («Центр надання адміністративних послуг»), 4 поверх.

Початок громадських слухань о 15.00.

Запрошуються усі охочі взяти участь у заході.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Народна довіра Показати IP 16 Лютого 2017 15:54
Треба робити як у Конотопі !!!!
Мія Показати IP 16 Лютого 2017 16:00
НЕ треба мати людей за лохів. Підвищення ціни - це обумовлена змова перевізників з місцевою владою. Вимога підняти ціну з 3 грн до 5 для того була побудована, щоб як то кажуть "і овци цели і волкі сити". Запросили ціну в 5 грн знаючи наперед, що її не витягнуть з бідних лучан до такої межі і встановлять на рівні 4 грн (і місцева влада так ніби "порятує" любих лучан") Відома тактика - просити збільше, щоб дали те, що треба. Тепер в міськраді скажуть, що вони рятівники і супермени, і "вибили" ціну хоча б на рівні 4 грн. Хоча лучани, які користуються цим транспортом щодня чудово знають, що послуги які їм надаються перевізниками не варті цих грошей((((. мали б совість хоча б їздити по графіку і не лише у вигідний їм час!!!!!
? Показати IP 16 Лютого 2017 16:08
Коли потрібно "завалити" будь яке діло його віддають на розсуд колективу..
оксана Показати IP 16 Лютого 2017 16:18
я теж так думаю!!! Вони домоглися навіть ЗМЕНШЕННЯ тієї вартості за проізд, яка у них була!!!!
чому Показати IP 16 Лютого 2017 16:21
Не кличуть обговорити дострокове припиненя повноважень того ж вєчного дипутата памагайчика григорєнка обговорити..може ще референдум по 6чи по8..бо два супєр підприємця шо то там хоцуть..а водіям всім раджу на будови до саші башкалєнка..там 23.40 грн. В год на на 8 тис. Крановщіком.роба своя.каска через одного..робота на свіжому повітрі..корінь проблєми в нас григлренкі та потужні поцприємці..
Торі до чому Показати IP 16 Лютого 2017 17:56
таке враження, що ви на клавіатуру впали! думки вооще не зрозуміла
підвищують до Торі Показати IP 17 Лютого 2017 10:04
Того що мол водіям по 10 тис.хоцуть платити і т.д. Думки ти не зрозуміла бо не читала про це ніц.тай морально розложена Григоренками та поцприємцами.ти транслятор
Лучани - не раби! Показати IP 16 Лютого 2017 16:22
По давній традиції, в робочий для всіх час, щоб перевізники та міськрада напхали повний зал статистів, які забезпечать цілковитий "одобрямс"! Так тримати! Скоро і по 10 їздити будемо! Або настав таки час вимагати, як в Конотопі, справедливості. Хай проведуть це після гучного розголосу в ЗМІ та з афішами про час та місце на білбордах, в вихідний день чи після роботи, хоча б о 18:00! Так ні, сц*котно, там же проти реальної громади страшнувато буде язиком плескати. А те "обговорення", яке буде - то щось на зразок "референдуму" в Криму. То, може, не варто проіукати свої гаманці, а нарешті захистити свої інтереси??? Громадо, ВСТАВАЙ!!!
піщоход Показати IP 16 Лютого 2017 16:24
Це "обговорення" ширма для чергового підняття вартості проїзду. НХ кому це "обговорення"? На що воно впливає?
Пасажир Показати IP 16 Лютого 2017 16:29
Я дуже надіюся що на слухання перевізники принесуть точні та правильні розрахунки вартості проїзду. До цього часу цього не відбувалося. Окрім того, я би попросив Волинські новини опублікувати до 20 числа методику розрахунку та сам розрахунок щоб можна було вивчити хто і як нас дурить. Саму методику розрахунку можна взяти на кафедрі автомобілів і транспортних технологій ЛНТУ. Формули там є, бо надцять років тому я сам це розраховував. В інтернеті це також зустрічається. Рішення про збільшення чи зменшення вартості проїзду може бути прийняте лише після цих розрахунків. Досить вже локшину на вуха вішати! Вже в багатьох містах після подібних заходів вартість проїзду була зменшена. До того ж кабмін не так давно дав розпорядження відносно прийняття мір до підприємств які незаконно підняли ціни на проїзд. Міська рада номативні документи читає колись?
Пасажир до Пасажир Показати IP 16 Лютого 2017 16:36
http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z1146-09 - ось згідно цього нехай все дадуть!
Йопрст Показати IP 16 Лютого 2017 16:44
Шоб вони колінами їздили- наші дупотати
Знахар Б. Показати IP 16 Лютого 2017 16:58
Г-А-Н-Ь-Б-А !!! Люди і так розчаровані досягненням " МАЙДАНУ" , а тут нові побори . Побійтеся Бога , не накликайте нове лихо . Шановні слуги народу - пора вам подумати про тих , чиї інтереси ви повинні захищати , а це народ якщо забули ....!!!
ну до Знахар Б. Показати IP 16 Лютого 2017 17:17
А ти чого вже вскочив..в вас вже кінець дня по мацквє..здавай зміну..бери шінєль пашлі дамой..дві хвилини не витерпів..
127 Показати IP 16 Лютого 2017 17:29
Чому всі так переймаються копійчаним підвищенням ціни на маршрутки, але нікого не хвилює зростання ціни на комунальні послуги ? При злочинній владі 1 куб.метр газу коштував 0.98 гривні, зараз ціна становить 6.89 коп і з квітня обіцяють зростання ще на 40%.
Торі до 127 Показати IP 16 Лютого 2017 17:58
Бо стаття не про газ, а про підвищення цін на проїзд
Анонім Показати IP 16 Лютого 2017 17:36
у розрахунках вартості проїзду немає основного - обєктивної кількості перевезених пасажирів, а писульки студентів нехай собі повісять в кабінеті з написом ОО
123 до Анонім Показати IP 16 Лютого 2017 22:18
якраз-таки ці дані найоб'єктивніші у тих розрахунках.)
Пасажир Показати IP 16 Лютого 2017 19:53
Проїзд у маршрутному таксі-це справа добровільна,а от же не обовязкова.Є тролейбус,велосипед,накінець ноги.А от плата за газ є обовязковою.Ми за екологію.Всі на ровери і вперед.Пепсіонери в тролейбус,маршрутки-банкрути.
відміни до Пасажир Показати IP 17 Лютого 2017 10:00
Тендери.пусти всіх
apis Показати IP 16 Лютого 2017 21:47
А чего только 5.Я за гривен 8-10,чтобы не забывали,что за повышение цен боролись сами
5+ Показати IP 17 Лютого 2017 12:45
Вони завжди роблять обговорення, але чомусь рішення приймають таке яке їм вигідне. А люди так, для масовки. І що з того що люди проти? Всерівно буде на користь перевізників, бо наша влада до простих людей глуха. Це наші проблеми де гроші на прїзд бати, а може просто не платити?? Влаштувати байкот маршрутчикам. Згідно умов тендеру не мають права не виходити на маршрут. То може і 2,50 погодяться?