USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Графіки навчання та канікул у школах Луцька

23 Вересня 2014 09:06
З метою економії енергоносіїв, зміни до структури навчального року пропонують в управлінні освіти Луцької міської ради.

Про це йшлося під час оперативної наради у Луцького міського голови 23 вересня.

Як повідомив начальник міського управління освіти Олег Гребенюк, управління освіти розробило рекомендації щодо структури навчального року. Їх розглянули під час засідань рад навчальних закладів та затвердили рішеннями шкіл структуру 2014-2015 навчального року.

Так, перший семестр триватиме з 1 вересня по 13 грудня, другий – з 26 січня по 30 травня, осінні канікули для учнів – з 27 жовтня по 2 листопада, зимові канікули – з 15 грудня по 25 січня, весняні – з 23 по 29 березня.

Уроки з 15.12 по 27.12 планують відпрацювати таким чином: 1 тиждень (15-20.12) – матеріал ущільнити, 2 тиждень (22.12-27.12) – відпрацювати по суботах (через одну), починаючи з 20.09.

Уроки за період 12-24 січня відпрацьовуватимуть таким чином: 1 тиждень (12-17.01) – матеріал ущільнять, 2 тиждень (19-24.01) – відпрацьовуватимуть по суботах, через одну, починаючи з березня. Уроки початкової школи пропонують проводити у п’ять днів, щоденно відпрацьовуючи уроки за дні, що основна та старша школа будуть відпрацьовувати по суботах.

Зі слів Олега Гребенюка, управління звернулося у Міносвіти із проханням дозволити навчання у школах на початку червня. У такому разі, мовляв, відпаде потреба відпрацювання уроків у другому семестрі.

Міський голова Микола Романюк, своєю чергою, розповів, що звернувся в облдержадміністрацію два тижні тому, з проханням організувати триваліші канікули для студентів вишів та середніх спеціалізованих навчальних закладів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
лучанин Показати IP 23 Вересня 2014 09:23
Коли буде люстрація романюка?
Анонім до лучанин Показати IP 23 Вересня 2014 09:34
Коли буде кас...ія таких дописувачив як "лучанин"?
Лучанка Показати IP 23 Вересня 2014 10:30
Шановний О. Гребенюк, коли шестикласники отримають підручники для навчання? До канікул чи після?
белое крыло Показати IP 23 Вересня 2014 10:42
13 сентябра сего года состоялась встреча с паном О Гребенюком.Такого цирка еще мы не видели.В начал разговора пан,пробовал занять позу Наполеона об пеевршись рукой о стол,видя что разговор затягивается он пробовал сославшись на занятость выпроводить из кабинета.Получив должный ответ он сел ,закрыл голову руками и со словами ...КАК вы меня все....За...ли начал нервно вставать и припрыгивать.Пробовал звонить и делать вид что собирается.Тема разговора была просто ..куда шли деньги из Шкоыл номер 21 и 9 во время майдана......Акция спроси Гребенюка куда он дел бабло.
ххх до белое крыло Показати IP 23 Вересня 2014 15:48
Беріть приклад з 14 школи. Там і робота робиться і гроші батьки здають із задоволенням.
Белое крыло 2 Показати IP 23 Вересня 2014 11:08
Що ви хочете з Гребенюка?!) в нього що зросту, що і мізків))
Патріот Показати IP 23 Вересня 2014 11:12
Пролюструйте Плахотну. Під час майдану сиділа в теплому кабінеті та виконувала вказівки регіонала Хомича готувала листи з текстами заборони участі студентів у акціях протесту. А сьгодні вже претендує на посаду заступника начальника управління освіти. Вона не має морального права займати цю посаду.
PR до Патріот Показати IP 24 Вересня 2014 22:41
Чорний САМОпiар в дiї...))))))
PR до Патріот Показати IP 24 Вересня 2014 22:45
Люда придумай щось новiше, такий коментар вже був!
Махачкаленко до Патріот Показати IP 25 Вересня 2014 09:27
I саме головне - вчасно готувала.)))))))
флеш моб до Патріот Показати IP 25 Вересня 2014 22:43
От що роблять з такими прихвостнями. http://ua.korrespondent.net/ukraine/3423946-deputata-pylypyshyna-kynuly-u-smitnyk Для жiнки можна трохи толерантнiше - фарбою не поливати наприклад.
Че Показати IP 23 Вересня 2014 12:50
"Добре придумали" називається. У учня 6 класу тепер по 8 уроків, додому приходить біля 16 години. Часу на гуртки і секції практично немає! Чи відповідає таке ущільнення гігієнічним нормам для школярів? Чи губимо здоров'я дітей задля економії газу ?
svl Показати IP 23 Вересня 2014 16:45
ущільнюють навчання а маючи скильки професорів з великими головами які наскладали такі програми де велика частина матеріалу фактично непотрібна краще б спростили навчальні програми а кількість уроків з малювання та співів можна було б зменшити до мінімуму
какаха Показати IP 29 Вересня 2015 23:23
а літніх канікул нема ))
... до какаха Показати IP 16 Березня 2017 20:56
вони є