USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Консульство РП у Луцьку призупинило реєстрацію візових анкет онлайн

5 Травня 2016 16:09
Правила реєстрації заявників, які звертаються задля отримання візи за посередництвом пунктів прийому візових анкет у містах Рівне, Луцьк, Тернопіль, у екстренному порядку змінили. Про це інформує Генеральне консульство Республіки Польща в Луцьку.

Зокрема, з 4 травня 2016 року призупинили можливість реєстрації візових анкет в режимі online.

Заявники, за наявності підтвердження оплати послуг візового центру, матимуть змогу реєструвати візові анкети за допомогою системи Call Centre.

Номери телефонів інфолінії:

032 2351776

032 2424564

050 1179053

067 3430480

093 1755503

044 5945496

Заявники, які оплатили послуги візового центру до 29 квітня 2016 року, отримають інформацію щодо терміну подачі документів телефоном чи отримають смс-повідомлення від працівників пункту прийому візових анкет, відповідно до терміну здійсненої оплати.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Лана Показати IP 5 Травня 2016 16:18
нічого не зрозуміла,поясніть мені хто -небуть
Анонім до Лана Показати IP 5 Травня 2016 17:12
Якщо потрібна віза, дзвоніть на один із вказаних телефонів кол-центру пункту прийому візовух анкет і вам там пояснять наступні кроки. Мабуть, це виглядає якось так.
Анатоль_ Показати IP 5 Травня 2016 22:41
Незабаром буде безвізовий режим для простих українців
Бубочка Показати IP 5 Травня 2016 23:02
Спочатку оплатіть послуги візового центру, і тільки тоді зареєструють на певне число.
Ірина Показати IP 6 Травня 2016 09:22
Так це і було раніше!!! Ні на сайті, на кол центр каже місць немає!!!
адмін Показати IP 7 Травня 2016 22:49
Це все лапша люди добрі!Туди не можна навіть додзвонитись,Хватить вірити в цю лапшу....З цим нам потрібно щось робити!!!
тетяна Показати IP 19 Травня 2016 15:15
Послуги оплатили ще в січні. І що????Як не було дата призначено так інема.
Микола Показати IP 20 Травня 2016 10:04
Оплатив ще 22 березня і до цього часу ніхто мені СМС не прислав.І Реєстрації на ваш регіон немає-сказали в кул центрі...