USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.55 39.80
  • PLN 9.75 9.90

Луцькі гімнастки привезли нагороди зі столиці

23 Травня 2016 13:46
Турнір з художньої гімнастики «Golden Cup», участь в якому взяли приблизно 300 учасниць з Києва, Вінниці та з спортивного клубу «Спорт-Естет» (Луцьк) відбувся у столиці 21-22 травня.

Юні волинські гімнастки продемонстрували такі результати:

Герасименко Христина, 2011 р. н. – 3 місце

Міскевич Маруся, 2011 р. н. – 2 місце

Янкова Емма, 2010 р. н. – 1 місце

Туріашвілі Софія, 2010 р. н. – 1 місце

Бернадин Юліана, 2009 р. н. – 1 місце

Сидорук Анна, 2009 р. н. – 1 місце

Сінякова Анастасія, 2009 р. н. – 2 місце

Семенюк Олена, 2009 р. н. – 2 місце

Костюк Валерія, 2009 р. н. – 2 місце

Грищук Юлія, 2008 р. н. – 3 місце

Гережун Анна, 2008 р. н. – 2 місце

Міщук Каріна, 2008 р. н. – 2 місце

Тєрєхова Анна, 2008 р. н. – 1 місце

Козачук Анастасія, 2007 р. н. – 2 місце

Шевченко Соломія, 2007 р. н. – 1 місце

Шелигіна Софія, 2006 р. н. – 4 місце

Панащук Яна, 2005 р. н. – 6 місце

Давидік Олена, 2005 р. н. – 2 місце

Рибак Ірина, 2005 р. н. – 1 місце.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
КОЛЯ Показати IP 23 Травня 2016 14:39
БРАВО!! А чи заробиш цим на хліб в подальшому? хто знає в мене теж дочка ходить подобається а де потім заробляти на хліб??хто підкаже?
Оля до КОЛЯ Показати IP 23 Травня 2016 15:54
В стриптиз-клубі біля жердини!
Оля до КОЛЯ Показати IP 23 Травня 2016 16:48
В цирку!
Юрій до Оля Показати IP 24 Травня 2016 12:43
Відповідь недорозвинутої особи.... Питання заробляти не стоїть в принципі! Хто з дівчаток проб'ється у великий спорт, честь хвала! Будуть прославляти нашу державу і звісно будуть призові фонди. Хто закінчить раніше, то нема нічого поганого в тому, що дитина займалась спортом, в подальшому кожен піде своєю дорогою. А батьки існують, для того, щоб їх на вірний шлях направити.
Емма Показати IP 23 Травня 2016 14:41
а чому старші не брали участь?? все тільки маленькі дівчатка?
Таня до Емма Показати IP 23 Травня 2016 16:08
Тому що в клубі найстарші дівчата 2005 року народження
мама гімнастки Показати IP 23 Травня 2016 21:42
коли в Луцьку проходять найважливіші змагання для гімнасток - Чемпіонат України, спортестетівці на турнірі в Києві! Оце так визначають пріорітети! Краще б повчились в найкращих гімнасток України та повболівали б за нашу збірну Волині.
мама гімнастки Показати IP 23 Травня 2016 22:19
В той час, коли в Луцьку проходили найважливіші змагання - Чемпіонат України, спортестетівці - на турнірчику. Треба вміти вибирати пріорітети!!! Повчитись в найкращих гімнасток України та повболівати за наших.
Тато Показати IP 24 Травня 2016 10:49
Спорт-Естет встигає всюди!!! І на чемпіонаті України допомагали І на турнір до Києва зїздили:) Тому хто не знає Тому краще мовчати:) Щоб потім не виглядати смішно:) Вітаємо дівчаток!!!молодці вихованки та їх тренери!
Мама Показати IP 24 Травня 2016 15:09
Це ви не смішіть.
лучанин до Мама Показати IP 25 Травня 2016 07:50
Оце так допомагали!!!!! - дійсно розсмішили. Це називається - відмітились.
незалежна Показати IP 25 Травня 2016 00:11
Поки одні дивляться-інші досягають результатів... Чужі досягнення завжди викликали в заздрівників невдоволення-це нормально. А факт простий-кращого клубу ніж спорт-естет немає. Анна заслуговує на повагу. Хто зробить краще-хай тоді і судить.
об'єктивна до незалежна Показати IP 25 Травня 2016 07:47
Ви, шановна, певне, в лісі ростете, що нічого не бачите, не знаєте і знати не хочете. Поки ви їздите по турнірчиках, де нагороджують всіх підряд, то інші спортивні школи виступають на офіційних змаганнях і виконують спортивні розряди, а також організовують ці змагання та проводять на високому рівні. А ви тільки заробляєте собі негативну репутацію серед багатьох клубів України із-за поведінки ваших тренерів. Але що вам пояяснювати, якщо ви цього до цих пір не зрозуміли, то... не хочеться ображати (це манера вашого клубу).
спорт Показати IP 26 Травня 2016 21:19
молодци прекрасно виступили а на чемпионати украини виступають тильки доросли ми пидостемо и теж будемо виступати а жаби нехай читають правила змагань
об'єктивна Показати IP 26 Травня 2016 22:34
як і говорилось вище: ображати - це в манері спортестетівців. ніякого виховання, одна вульгарщина. а що чекати, коли тренери випускають гімнасток виступати практично в купальних костюмах (чистий позор), то і зрозуміло, які батьки, які таке допускають.
Мамочка Показати IP 27 Травня 2016 09:35
Спорт-Естет ви молодці Гарно виступили!гарні результати! Гімнасточки і тренери багато працюють щоб мати такі результати! У вас ще все тільки попереду:))) Успіхів!!!)))