USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Луцькі комуністи передали «гуманітарку» сепаратистам

23 Листопада 2014 13:27
У той час, коли гинуть українські військові, обороняючи цілісність України, луцькі представники Комуністичної партії возять гуманітарну допомогу сепаратистам.

Так, мова - про першого секретаря ЦК Комсомолу України, завідувача ідеологічного відділу Волинського обкому КПУ Михайла Кононовича та лідера руської общини Волині Олександра Кононовича, - інформує спільнота у соцмережах «Я люблю Луцьк».

Зокрема, поки українські військові обороняють Батьківщину від російського агресора, вищезгадані представники разом із лідером комсомольців Києва, другим секретарем Шевченківського райкому Компартії Ігорем Пліцином приїхали до бойовиків-сеператистів Луганська та привезли їм гуманітарну допомогу.

Подробиці перемовин - на відео із прес-конференції, де волинські комуністи продають ворогу нашу неньку!


Нагадаємо, раніше Інформаційне агенство Волинські Новини повідомляло про те, що луцькі комуністи відкрито підтримують дружні зв'язки із сепаратистами.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 170
дідо Показати IP 23 Листопада 2014 13:32
Луцькі сепаратисти можуть не повертатися. Волиняни ,яких вбивають російські фашисти не простять це Козлоновичам.
батька до дідо Показати IP 23 Листопада 2014 13:34
за усіх волинян не розписуйся
дідо до батька Показати IP 23 Листопада 2014 13:36
Фашистські прихвостні вчепили власовські стрічки.
Дончанин до дідо Показати IP 23 Листопада 2014 13:38
коментар було видалено
Душман до Дончанин Показати IP 23 Листопада 2014 13:42
НЕ видавай бажане за дійсність . Комуняку на гіляку !!!
Дончанин до Душман Показати IP 23 Листопада 2014 13:48
коментар було видалено
ты прав на 146%!! до Дончанин Показати IP 23 Листопада 2014 13:53
Ага, и на выборах в раду по всей Укарине, в том числе и на Волини победили комунисты с результатом 80%...
Дончанин до ты прав на 146%!! Показати IP 23 Листопада 2014 14:30
коментар було видалено
Дончанин до Душман Показати IP 23 Листопада 2014 14:44
коментар було видалено
Не вони до дідо Показати IP 23 Листопада 2014 18:32
Ці два брата не є українці. Вони білоруси.У них відсутня українська ментальність. Тому вони мислять по сурогатному. Сурогат завжди є неякісним. Власна неповноцінність, нереалізованість, невдоволення своїм життям, заздрість - підштовхують людей на агресивну поведінку по відношенню до інших. Основна ціль агресивно налаштованої людини самоствердитись за рахунок інших.
майор до дідо Показати IP 23 Листопада 2014 20:32
це перевірка ФСБ волинян на вшивість
дідо Показати IP 23 Листопада 2014 13:43
Кісільов ТВ тобі розказало, чи карлик Путлєр начесав на пресконференції ?
Дончанин до дідо Показати IP 23 Листопада 2014 13:51
коментар було видалено
дідо до Дончанин Показати IP 23 Листопада 2014 13:56
Путлєр -блазнює .коли відповідає на питання. У ботоксної тварини взагалі мозок всохся.
Дончанин до дідо Показати IP 23 Листопада 2014 14:12
А ну, конкретно, подтверди свои слова конкретным примером. А ведь слабо, ибо ты этого не сможешь этого сделать.
andrey до дідо Показати IP 23 Листопада 2014 15:54
та нi не всохся, а всмоктався, в отличие от подлюшенко - вальцмана у которого в мiсках или кастрюлях вообще ничего нет, слава украине придуркам слава
Лучанин до дідо Показати IP 23 Листопада 2014 18:38
Если Путин карлик(рост 171 см), то кто тогда Т.Шевченко (рост 164 см)? Я поинтересовался этим вопросом. Интересно. Нестор Махно-151 Николай Бухарин-155 Горацио Нельсон-160 Дмитрий Медведев-162 Тарас Шевченко -164 Владимир Ленин 164 Йозеф Геббельс -165 Иосиф Сталин -166 Уинстон Черчилль-166 Никита Хрушев 166 Наполеон 1-169 Бенито Муссолини-169 Владимир Путин 171 Адольф Гитлер 175 Михаил Горбачев -175
Лугандон до Лучанин Показати IP 23 Листопада 2014 20:26
коментар було видалено
SSG до Лучанин Показати IP 24 Листопада 2014 00:58
Ти ще розміри члена Х...Ла напиши. Я бачу ти по цьому ділу ваступаєш
Анонім Показати IP 23 Листопада 2014 13:43
коментар було видалено
Людмила Показати IP 23 Листопада 2014 13:43
Я старша жінка, але, якби могла, власними руками вдавила б цих покидьків!
вонижедіти до Людмила Показати IP 23 Листопада 2014 13:48
то що тобі, бабо, заважає?
Анонім до вонижедіти Показати IP 23 Листопада 2014 13:58
Яйця
дідо до Людмила Показати IP 23 Листопада 2014 13:48
Російсько-фашистським колабораціоністам не буде життя у Луцьку
батька до дідо Показати IP 23 Листопада 2014 13:53
від кого? від тебе? не сміши!
макеевчанин до Людмила Показати IP 23 Листопада 2014 13:50
вы "якбимогли" и нас бы всех вдавили, да видно кишка тонка )) а эти ребята не к ополчению ездили а помогали простым людям которым до передела собственности олигархов нет никакого дела
Хамло до макеевчанин Показати IP 23 Листопада 2014 13:52
Вас не ми, а ваші ж кацапи й перечавлять)
Лучанка до Людмила Показати IP 23 Листопада 2014 14:07
Побажання повертаются бумерангом. Ненависть вас же погубить, Людмило. Якщо вам тепло на душі від того, що прості люди вмирають на сході , то ... Немає слів... Може вони праві, що не хочуть жити з вами в одній країні?
Правдорб. Показати IP 23 Листопада 2014 13:48
Де ту "Курву-Кумуну" в Луцьку знайти. Буде йому весело.
Розвідка) до Правдорб. Показати IP 23 Листопада 2014 13:51
Конанович живе на 33-му біля "Білого м*яча". Завтра можу сказати точну адресу та квартиру . Він - мій сусід!
гiсть до Розвідка) Показати IP 23 Листопада 2014 13:58
Що побажаэш,те й повернеться.
Анонім до Розвідка) Показати IP 23 Листопада 2014 14:00
Надо весь дом спалить, чтобы не одибится...
Лучанин до Розвідка) Показати IP 23 Листопада 2014 18:40
коментар було видалено
Морозов до Розвідка) Показати IP 24 Листопада 2014 08:30
О, Павлік Морозов обізвався. Привіт, стукачам.
Лучанка Показати IP 23 Листопада 2014 14:03
Ось такий наш народ! Вчора сльози лили по Голодомору на Сході у 33-му, а сьогодні тим, хто зібрав допомогу голодуючим на Сході у наш час, готові глотку перегризти! Майте ж Бога у серці! Чи ви не вірите, що є люди на Волині, в котрих серце болить за старих і малих там, на сході? Це ж таки само люди і вони у біді! Ви живете у теплі і отримуєте гроші, не голодуєте, а вони там, особливо по селам, живуть біля своїх зруйнованих будинків, без грошей і медичної допомоги! Люди ви чи нелюди? Де ваше християнське милосердя?
дідо до Лучанка Показати IP 23 Листопада 2014 14:15
Комуняки вбивали українців в 1933. і тепер комуняки допомагають російським фашистам,які вбивають українців на Донбасі.
батька до дідо Показати IP 23 Листопада 2014 14:23
помовчала б вже ти... невгомонна така!
Лучанка до дідо Показати IP 23 Листопада 2014 14:24
Справа не в комуняках і росіянах, а в вас. Коли свічки запалюєте по убієнним в 33-му, то мабуть дуже себе поважаєте: ось який я милосердний і правильний, а коли в сучасний час люди потребують нашої допомоги: не сепаратисти, а прості люди, то ви готові закатувати тих людей, котрі хочуть чимось допомогти. Виправдання ви собі заготовили, але це цинізм вищої проби. Ваш патріотизм - це, насамперед, НЕНАВИСТЬ до всіх, хто не такий , як ви!
дідо до Лучанка Показати IP 23 Листопада 2014 14:34
Якраз ті сепаратюги-терористи з якими брати Кононовичі-)(уйло зробили фото та відео сесію, привели до біди та смертей простих людей на Донбасі. Це все рівно .що приїхати в Освенцім з подарунками для полонених в німецькому концлагері.
Дончанин до дідо Показати IP 23 Листопада 2014 14:58
коментар було видалено
Лучанка до дідо Показати IP 23 Листопада 2014 14:59
Якщо вони повезли допомогу сепаратистам- це одна справа, а якщо простим людям - це інша. Може спочатку вияснити потрібно, а не готовувати самосуд? Чи будь-яка людина з Волині не має права проявити милосердя до своїх родичів, знайомих , друзів, котрі опинилися на сході в скрутних умовах? Бо таку людину притягнуть до відповідальності за допомогу сепаратистам. Це нормально? Ми ж єдина країна і ті люди, що живуть там, громадяни України - країни, де живемо і ми з вами. Чи не так?
КОВЕЛЬЧАНКА до Лучанка Показати IP 23 Листопада 2014 15:45
ПАНІ, ВИ ТАКА ГУМАННА ЛЮДИНА... ПОДУМАЙТЕ СОБІ, ЩО БУДЬ-КОМУ ПРИВЕЗТИ ГУМАНІТАРКУ БІДНИМ ГОЛОДНИМ ЛУГАНДОНІВЦЯМ НЕ ТАК ТО Й ПРОСТО.ПОПРОБУЙТЕ, ЗАВЕЗІТЬ. ЧИ ВАМ ТО ВДАСТЬСЯ. ТРЕБА МАТИ ЗНАЙОМСТВО З БАНДИТАМИ, ІНАКШЕ БУДЕ ВАМ КАПЕЦЬ. А КОМУНЯКИ НЕ БОЯТЬСЯ, БО ВОНИ ТАМ СВОЇ...
Лучанка до КОВЕЛЬЧАНКА Показати IP 23 Листопада 2014 15:52
А ВИ пробували везти? У Вас виникало бажання це зробити? Якщо- так, то тільки повага від мене. Але одне слов - "лугандонці" говорить про ваше відношення до людей зі сходу.
andrey до КОВЕЛЬЧАНКА Показати IP 23 Листопада 2014 15:58
КОВЕЛЬДОНIВЦI звучит гораздо лучше
Юрій до andrey Показати IP 23 Листопада 2014 21:29
коментар було видалено
Анонім до дідо Показати IP 23 Листопада 2014 14:25
коментар було видалено
andrey до дідо Показати IP 23 Листопада 2014 15:39
коментар було видалено
Андрій Показати IP 23 Листопада 2014 14:09
Коли є достовірна інформація про те,що Кононовичі співпрацюють с терористами Донбасу шляхом надання їм допомоги,то чим займається наша СБУ області?
Онаній до Андрій Показати IP 23 Листопада 2014 14:12
коментар було видалено
віра до Андрій Показати IP 23 Листопада 2014 17:40
Таке ж і в мене запитання! Якщо в статті правда, то це безпосередня підстава для арешту- допомога терористам, в нас же АТО!
анонім до віра Показати IP 24 Листопада 2014 08:33
Такої кількості терористів ще світ не бачив: дві області з населенням 7 млн. і всі терористи? Може там люди не мають, де переночувати, а тут горе-"патріоти" про тероризм розказутють
Шкуро Показати IP 23 Листопада 2014 14:32
От комунопи..расы. Та хай бы вы оттуда и нэ вэрталыся. Земля Новососсии хай вам пухом будэ!
Дончанин до Шкуро Показати IP 23 Листопада 2014 14:36
коментар було видалено
Олесь Показати IP 23 Листопада 2014 14:41
Не вкладається в голові... Молоді люди... без досвіду жовтенят, піанеров без щоденної совіцької ідеологічної обробки...- і зразу камсамольці? Як? Чому? Для чого? Тут два варіанти - Або хворі, або гроші- (тобто губатий петьо - комуняка матеріально допомагає). АЛЕ_- іде війна. Крок - антиУкраїнський. Державна зрада, по суті. Цю падлюку треба судити і садити. Сбушніки, ви де???? Чому це падло і його поплічники ще на свободі?????
Медик до Олесь Показати IP 24 Листопада 2014 08:51
В тім -то й справа, що комуністи живуть за принципом, " чим гірше Українцям тим краще комуністам, Адже є великий простір для брехні, фантазії, тут і починаються репресії, розкуркулювання, розстріли, під виглядом жалю до бідноти, А кричать так голосно, що спасають бідних, що в небі чути, фантазії море, а бідні, як були бідними так і лишилися ще біднішими тільки, ще затурканішими, бо не можуть зрозуміти хитрощів комуністів, а тепер на сході для комуністів непочатий край роботи, БРЕШИ, хто там розбереться.Чекайте комуняки, буде і у вас судний день, будете,як миши по світах ховатись
Вінстон Показати IP 23 Листопада 2014 14:45
во бл* сук*! Ніколи б не повірив що у нас е такі підар.си....
Анонім до Вінстон Показати IP 23 Листопада 2014 17:07
А ти вийди на майдан..:)
Ультрас Показати IP 23 Листопада 2014 15:06
На гіляку за зраду! Цікаво, а знайдеться у Луцьку хоч хтось зі сміливців, хто вчинить народний суд!? час покаже)
Антизомбі до Ультрас Показати IP 23 Листопада 2014 15:14
Може хочете сказати, що Майдан саме за таку анархію збирався? Якщо завтра зомбоящик почне віщати щось інше, то на гіляку можуть повісити і не комуняку...Не забувайте про це.
oleg Показати IP 23 Листопада 2014 15:15
Це державна зрада.
Анонім до oleg Показати IP 23 Листопада 2014 15:26
коментар було видалено
Анонім до oleg Показати IP 24 Листопада 2014 08:34
Що то за держава, в якій допомога людині вважається зрадою?
СВІДОК Показати IP 23 Листопада 2014 15:38
Вони колись у Луцьку збирали кошти на пам"ятник таваріщу Сталіну.... Оскільки ми вже дізналися де живуть ці двоє, де працюють їхні близькі та родичі.... покарати усіх так -- як би покарав зрадників народу в час війни Йосип Віссаріонович..... Ну, можливо не кулю в потилицю, але кілка в сраку загнати треба..... Інакше родичі більш, ніж 70 загиблих в зоні АТО волинян (як зрештою і вони самі споглядаючи це з Небес) нам не простять..... Слава Україні!
екскурсовод до СВІДОК Показати IP 23 Листопада 2014 16:27
А ви ще кажите що в нас на Волині нема фашистів!
andrey Показати IP 23 Листопада 2014 15:44
коментар було видалено
Дурний Показати IP 23 Листопада 2014 15:48
А жінка Сані Канановіча працює в державному Східноєвропейському університеті. І гроші отримує в тому числі із ваших кишень. :D А звуть її Елена Арцышевская. От як.
дідо до Дурний Показати IP 23 Листопада 2014 15:52
А тесть є професором та завкафедрою філології в СНУ, доречі, великий патріот України, а зять виродок.
Студент до дідо Показати IP 23 Листопада 2014 16:00
Арцишевський Роман Антонович Завідувач кафедри Філософії та релігієзнавства, доктор філософських наук, професор Де ви тут бачите лінгвістичну кафедру? Про його патріотизм не знаю, але до 1991 року він точно був членом КПРС. Вчися у Московському університеті, старий протухлий комуніст. Те, що він поміняв шапку після зміни влади - багато так зробили з різних мотивів. Гроші він бере добре, а лекції його нудні і нецікаві.
лучанка2 до дідо Показати IP 23 Листопада 2014 23:31
професор кафедри філософії!! по-перше, а по-друге...він, себто професор, не патріот!!! його давно люструвати слід... багато хто!! чув з його уст, що на Майдані стоять майдануті!!! а коли почалися студентські зібрання, в листопаді 2013 то він виступав перед студентами СНУ... і не один чув від нього слова... себто шановні, що ви тут робите, немає вам що тут стояти, йдіть назад на пари... і це в час, коли вирішувалася доля країни.... і це не найгірше... Кононовичі два слова сказати грамотно не можуть, а обидва!!!! є аспірантами кафедри філософії!!! спробуйте здогадатися кому треба подякувати!!!! а донька, та що Елена, дружина одного з "геніїв молодого комунізму" викладає на кафедрі, і це при тому, що не є кандидатом наук, є в декретній відпустці, а молоді кандидати бідкаються без роботи... усе робота професора, "великого патріота" тільки не країни, а своєї сім,ї! оце є правда!
СВІДОК до Дурний Показати IP 23 Листопада 2014 15:54
Напишіть на якому факультеті працює.... на якій кафедрі.... Хто знає -- пишіть точні адреси сашкі і мішкі... їх батьків, однокласників, вчителів, друзів, свекрів та тещ.... До речі, цікаво як на це відреагують наші правоохоронці -- адже співпраця із терористами згідно кримінального кодексу -- це злочин...
Лучанка до СВІДОК Показати IP 23 Листопада 2014 16:22
Розмах у вас расєйский! Сибіру в нас немає, куди ж Ви таку силу-силенну люду запроторите? Батьків, однокласників, вчителів, друзів, свекрів та тещ...Усіх пересаджаємо! Боже , я не сплю? Цей кошмарний сон і є моя Україна?
Cвідок до Лучанка Показати IP 23 Листопада 2014 16:36
Шановна, читайте уважно, що я пишу і не перекручуйте....Таким як ви, які тут кричать про МОРАЛЬНіСТЬ захищаючи козлоновичів і які тут гадять пам"ять про загиблих волинян на Сході... ми всунемо кілки в с.аку.... і ходіть собі вздовж сапалаївки туди сюди.... До біса той Сибір..... з кілком в сраці вам захочиться сидіти дома і нікуди не виходити.... Ми на відмінну від комуняк ваше житло і "імущество" забирать не будем) Слава Україні!!!!
Лучанка до Cвідок Показати IP 23 Листопада 2014 17:18
Жах! Вас взагалі ізолювати від людей потрібно! Складається враження, що Вам особисто взагалі все рівно кого на кілок саджати, або було на кого свою злу енергію зігнати.
Юрій до Лучанка Показати IP 23 Листопада 2014 21:34
Чому москальський бот такий тупий? задайте собі це питання. До речі, досить підписуватися "Лучанка", жодна корінна лучанка такої дурні не напише!!!
віра до Cвідок Показати IP 23 Листопада 2014 17:43
1000%!!!! Молодець!!!
Лучанка до віра Показати IP 23 Листопада 2014 18:26
Що сказати? Ще раз : ЖАХ!!! І не дивуйтеся потім, що якась ще область УКраїни захоче кудись піти. З вами страшно жити поряд. Всі мають думати як Ви, бути такими, як Ви. Десь крок у бік- розстріл, зрада і ганьба. Я не за поділ України, но проти таких "патріотів", котрі готові всіх знищувати. Чим відрізняєтесь від того ж самого Сталіна?
Анонім до Лучанка Показати IP 23 Листопада 2014 18:59
На..й на росею
Лучанка до Анонім Показати IP 23 Листопада 2014 19:09
Ви мені будете вказувати? Я етнічна українка. І якщо маю якусь іншу думку, зовсім не сапаратистського толку, до реечі, - то це вже є злочин у нашій "вільній" державі? А хто Ви такій, щоб мене судити? Господь Бог, совість нації? Ви сиділи за гратами в радянські часи, як дійсні борці з тою системою? Тільки такі люди для мене авторитети, навіть якщо і не поділяю їх поглядів. Вони вистраждали своє право говорити від імені України, але вони не такі як Ви! А хто Ви? Хамло, яке тільки і вміє матюкатись в Інтернеті і погрожувати розправою!
Анонім до Лучанка Показати IP 24 Листопада 2014 07:04
Ти , манкурт, а не етнічна украінка, про це дуже чітко говорять твоі коменти! Так що уукраінську націю не позор!
Юрій до Лучанка Показати IP 23 Листопада 2014 21:36
По-перше, ти (чому не Ви, тому, що до москальського бота поваги немає) тут не живеш; по-друге, тут козломордих ніхто не тримає)))
Лучанка до Юрій Показати IP 23 Листопада 2014 23:05
З Вами розмовляти - себе принижувати... Повчиться хоча б культурі спілкування в мережі Інтернет.
Анонім до Лучанка Показати IP 24 Листопада 2014 08:38
Ці "патріоти" є прямим відображенням "патріотів" 40-х років, які мирних людей знищували. За це навіть, греко-католицький митрополит Андрей Шептицький їх засуджував. Такі люди ніколи не зрозуміють, що такими методами державу побудувати не можна.
медик до Лучанка Показати IP 24 Листопада 2014 09:09
Лучанко, та їдь до росіі- не хочу писать з великої букви,там тобі відразу губу роздеруть не тільки сусіди а й родичі, там сидітимеш, як миш під віником, я так думаю, що це сама Е. Арцишевська пише. ганьба, та в Сну 50% викладачів потрібно люструвати продажні хабарники, гидота.
Лучанка до медик Показати IP 24 Листопада 2014 19:33
Я Арцишевська і викладаю на кафедрі СНУ?!!! Велике дякую за комплімент! Мабуть непогано свою думку викладаю:))
ти до Cвідок Показати IP 24 Листопада 2014 08:46
коментар було видалено
Юрій Показати IP 23 Листопада 2014 15:54
Ці комуністичні ви..пки гірше ворогів на фронті і вони повинні сидіти, а СБУ обовязково має знайти спосіб, як їх посадити.Такі падли не мають права бути серед нас, це підлі вороги, зрадники.Смерть ворогам! Слава Україні.
СТЕПАН Показати IP 23 Листопада 2014 15:56
Виселити запроданців в Луганську область до терористів. Нехай живуть із своїми друзями . Впевнений що волинянам такі земляки не потрібні.
andrey до СТЕПАН Показати IP 23 Листопада 2014 16:00
коментар було видалено
Лучанин Показати IP 23 Листопада 2014 15:58
Некая таваріщ Соня вместе с ними или нет...?... Будет какой-то сюжетік или нет???
Дурний Показати IP 23 Листопада 2014 16:14
Та не треба їх нікуди виганяти. Просто позбавити громадянства і заборонити проживати на території України. Нехай їдуть куди хочуть - хоч в Донбабве, хоч в Педерацію. А ще краще - до свого коханого бацьки до бульбашів. Доречі, з Білорусі Канановічі і приїхали в Луцьк. Родом вони із райцентру Лунинец Брестської область. А Канановічам даю рекомендацію на їхньому рідному язику: "Не плюй в колодец, пригодится воды напиться".
екскурсовод до Дурний Показати IP 23 Листопада 2014 16:33
Білорусь не стоїть перед Європою на колінах з простягнутою рокою як Україна, а показує всім дулі і в сраці всіх має. Поїдь подивись накільки там краще люди живуть.
дідо до екскурсовод Показати IP 23 Листопада 2014 16:45
Білоруси живуть.як в концлагері. Диктатор керує навіть.як в туалет ходити.Бідні їздять на закупи продуктів та шмоток до України.
батька до дідо Показати IP 23 Листопада 2014 17:47
похмілись! бідні їздять до нас закупи! де ти таке бачила? подивись на наші ціни, бабо!
Людмила до батька Показати IP 24 Листопада 2014 18:39
Похмелись сам! біля Там-Таму часто стоять автобуси з Білорусії, які привозять білорусів "на закупи". Тверезий,. зверни увагу на білоруські ціни! Білорусь не на колінах стоїть - Білорусь вже давно у такому місці. де не кожен проктолог здибає!
Екскурсоводу до екскурсовод Показати IP 23 Листопада 2014 17:36
Так-так. Тільки чомусь вони сюди на закупи надто часто приїжджають. А якщо тобі дуже подобається Білорусь, то чом же ти тут сидиш? Їдь туди, і не псуй собі і нам нерви. А білорусь виживає лише за рахунок того, що живе на підсососі Росії і частково Китаю. І не треба мені говорити про білоруське дольче віта. Знаєш скільки бульбашів їздить на заробітки в Росію? Мільйони. А в Польщу, Литву - сотні тисяч. А ти знаєш, що в багатьох білоруських селах і райцентрах в крамницях не можна купити майже нічого - все, як в старі-добрі часи совка. Ти знаєш, що в ті магазини товар привозять не щодня, а два рази на тиждень. В мене там є знайомі- рідні. Вони у 2011 році давали мені кредитку, щоб я у наших банкоматах знімав валюту, коли їхній рубль знецінився більш, ніж на 150% за кілька місяців.
Луцьк до екскурсовод Показати IP 23 Листопада 2014 18:56
Білорусь - це фінансова піраміда путлєра. путлєр лукашу перестане давати нафтодоллари і тоді білорусь впаде на коліна перед всіма!!!!
Свідок Показати IP 23 Листопада 2014 16:24
Мені цікаво, як на це дивляться ті, волиняни, які воюють на Донбасі? А як на на це дивляться рідні тих, хто загинув, захищаючи Україну від Орди? Канановічі, і їм подібні, фактично подають патрони вбивцям наших братів, друзів. однокласників. А наша СБУ і прокуратура, як звичайно стриже купониі капусту із волинян збирає, замість того, щоб по-справжньому нас захищати. А коли не працюють суди і відповідні органи, то доведені до відчаю люди, вдаються до суду Лінча.
Спасибо, ЛЮДИ Показати IP 23 Листопада 2014 16:46
коментар було видалено
Лучанка Показати IP 23 Листопада 2014 17:33
А взагалі є якасть модерація на сайті? Чи оці матюки і погрози - це норма для європейсткого суспільства?
Анонім до Лучанка Показати IP 24 Листопада 2014 08:42
Для європейського, може і не норма, а для сучасної України - норма. Патріотизм - це ненависть до Росії. От було цікаво коли б люди одружувались за приниципом: я дуже ненавиджу твою подругу - давай одружимось. Чомусь такі відносини коханням не називаються? А в сучасних "патріотів" - ненависть це головний двигун патріотизму.
Кононович Показати IP 23 Листопада 2014 17:45
Идите и как я официально скажите властям так называемой Новороссии в глаза, что Луганская и Донецкая области - это Украина и мы один народ. Я думаю с Волыни смелости не хватит не у кого кроме нас!!!
дідо до Кононович Показати IP 23 Листопада 2014 17:50
Давай зустрінемось, розкажеш про поїздку.
Ха-ха до Кононович Показати IP 23 Листопада 2014 17:58
Так, для тебе ми всі - "единый и неделемый советский народ". І українці, і білоруси, і росіяни, і чукчі, і чеченці, і осетини. Ги-ги. Але тут не всі дотримуються такої думки. І чи не краще було б проповідувати цю ідею тим, кому вона дуже подобається - наприклад Дугіну чи Кобзону, чи Кірілу Гундяєву? А чому цей єдиний народ із донбасу вбиває наших близьких? Чому, вони по-хамськи себе ведуть, приїжджаючи сюди, і вимагають, щоб їм все безкоштовно дали. А в село не хочуть їхати працювати - лише давай їм безкоштовне житло, і матеріальну допомогу? А потім скривляться, і все одно скажуть :"у-у-у--у бєндєра, будь ти проклятий"? Єдиний народ не називав би своїх співвітчизників бєндєрами. Чому вони так ненавидять Україну, але хочуть, щоб та їм платила зарплати, пенсії, дотації шахтарям.?
Анонім до Кононович Показати IP 23 Листопада 2014 19:06
Завези гумку нашим і мені,я в Дебальцевому,дуже хочу додом а ти мене поміняєш,залишися .
Усім розумникам Показати IP 23 Листопада 2014 17:48
Ніхто тут не закликає до самосуду. Нехай працюють відповідні органи, а не штани протирають. А коли вони не виконують свою роботу, то людям може і терпець увірватися. А то потім дивуються, що ніхто не хоче йти воювати із окупантами. Звичайно, хіба хтось захоче, щоб йому в спину стріляли подібні Конононовичі та недолугі чиновники? НІ! От, наприклад, я буду захищати Україну, а потім дурні полішуки, виберуть цього Канановіча депутатом. І що мені в такому разі робити? А може вони потім приймуть закон, і визнають мене винним у тому, що я захищався від маріонеток Путіна. Тому нехай ті, хто хоч що-небудь петрають, відірвуть свою сраку від м'якого крісла, і почнуть працювати.
віра до Усім розумникам Показати IP 24 Листопада 2014 07:08
Молодец! 100% згідна!
Правда. Показати IP 23 Листопада 2014 17:52
Акция : «Комсомол за мир» в блокадном Луганске! 21 ноября в город Луганск прибыла гуманитарная помощь для детей инвалидов, ветеранам ВОВ и малоимущим жителям, в рамках акции «Комсомол» за мир», а именно : инсулин, кардиологические препараты, детские противовоспалительные лекарства, противоэпилептические препараты, средства для лечения пролежней, детское питание. Для ветеранов продуктовые наборы, седативные препараты, очки для зрения и другие необходимые для жизни вещи. В отличии от Украинской власти Ленинский Комсомол считает, что Луганск - это Украина и там живут наши граждане которые оказались заложниками гражданской войны. Жители Украины и Комсомольцы крайне возмущены блокадой части нашей родины, что не допустимо и крайне опасно для целостности нашей страны.
СЕРГІЙ Показати IP 23 Листопада 2014 17:52
КОНОНОВИЧ ОЛЕСАНДР ЧЛЕН КУМУНІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ ГОЛОВА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ МОЛОДІЖНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ КУМУНІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ ЗАСТУПНИК ДЕПУТАТА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВІД КОМУНІСТІВ ЕКС ЗАСТУПНИК ЕКС ДЕПУТАТА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ 2014 КАНДИДАТ У ДЕПУТАТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ ВІД КОМУНІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИПО М КОВЕЛЮ ЛЮДИНА БРЕХУН НЕМАЄ НЕ СОРОМУ НЕ СОВІСТІ РОЗМОВЛЯЄ НА РОСІЙСЬКІЙ МОВІ СЕПАРАТИСТ ПРОДАЖНА ЛЮДИНА ГОМОСЕКСУАЛІСТ РОЗДАВАВ КНИЖКИ 2012 РОКУ ПО ВСІХ БІБЛІОТЕКАХ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПРО КОМУНІСТИЧНУ ПАРТІЮ УКРАЇНИ ТА ЛЕНІНА ОРГАНІЗАТОР ЗБОРУ КОШТІВ НА ПАМЯТНИК СТАЛІНУ В М ЛУЦЬКУ ПОСТАВИВ СКУЛЬПТУРУ СТАЛІНА В ОФІСІ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ В ЛУЦЬКУ БО НА ДВОРІ Б ЗНЕСЛИ. 2013Р ОФІС ЗАКРИЛИ ПАМЯТНИК РОЗГРОМИЛИ .
направду Показати IP 23 Листопада 2014 17:57
За тих двох дибонутих ушльопків - стільки розмов. А вони того варті? Для чого взагалі ВН було цю поїздку описувати? Хіба що для рейтингу.
Ось їхні погляди Показати IP 23 Листопада 2014 18:02
Луцьк в уяві Кононовича: росіян і їхню культуру витискають націоналісти volynpost.com /news/38360-luck-v-uiavi-kononovycha-rosiian-i-ihnyu-kulturu-vytyskayut-nacionalisty
Дурний Показати IP 23 Листопада 2014 18:06
Ось цікава деталь із біографії Олександра Кононовича: "1999-2008 рр. – служба у Збройних силах України на різних посадах." Отож, висновок - хочете стати українофобом і русофілом - йдіть служити в Збройні сили України. :)
я до Дурний Показати IP 23 Листопада 2014 23:45
а вас не дивує, що людину, яка 9 років служила в армії... досі!!! не призвали в АТО, адже факт, що перевагу надавали, тим хто служив і мав досвід... чому в результаті посилали хлопців по 19 літ... коли "досвідчений" ще досі в Луцьку?????
правда Показати IP 23 Листопада 2014 18:17
Идите перед вооружёнными казаками скажите что Луганск Украина, как это сделал Кононович!!!
віра до правда Показати IP 24 Листопада 2014 07:12
Бач , які великі хероі. Перед казаками віступалі!!!! Нехай би перед украінськими козаками виступили, навіть в Рокині приіхали! Ото було б сміху!!!!!
віра до віра Показати IP 24 Листопада 2014 09:03
скажіть відверто, ви з психлікарні пишете?
Мира Показати IP 23 Листопада 2014 18:39
У братьев кононовичей транзит в Луганске...дальше Рассея... Дома не простят...
NARSUD Показати IP 23 Листопада 2014 18:45
Усі іуди, хто словом і ділом служив чи готовий служити московії-рассьєє повинен добровільно-примусово висилятись з України в цю чудну імперію безповоротно, а всі українці повинні гнати їх під хвіст із землі своєї. Спеціальний сайт повинен навіки фіксувати їх імена (ПІБ) і дані а краще з фотографіями, щоб сучасникам і наступним поколінням відомі були гниди і зрадники землі Святої України, простити можна лишень тих, хто покаявся і то пильнувати всіх їх необхідно постійно, бо це інфіковані і можуть проявити рецидив.
Українська Армія Показати IP 23 Листопада 2014 18:47
Повістку з військомату . Терміново. Захищати Україну. Або суд за дезертирство.
українське військо до Українська Армія Показати IP 23 Листопада 2014 18:58
Слава КПУ!
Захисникам Кононович Показати IP 23 Листопада 2014 18:52
Якби вони дійсно хотіли привезти допомогу бідним і знедоленим війною східнякам, то вони це б зробили без зайвого піару, не розмахуючи комуністичним прапором. Але ви спробуйте потрапити на територію, підконтрольну сепаратистам. Вони ж відразу Вас вб'ють, або пограбують, або посадять в підвал, щоб обміняти на своїх поплічників. А домовитись із ними не просто. Маю знайомих археологів, які займаються пошуком тіл вбитих та вивозять їх в Харків, Дніпропетровськ і Запоріжжя на ексгумацію. Так вони розповідають, що спілкуватися із бойовиками дуже складно, навіть зважаючи на таку делікатну місію та аполітичність. Їм неодноразово відмовляють у розкопках. Ну хіба може простий смертний зібрати гуманітарку, просто так провезти її через лінію фронту, і домовитись із сепаратистами? Люди, подумайте логічно!!! І де гарантія, що гуманітарку не розкрадуть, або не продадуть ті, кому начхати на людські страждання? Для цього потрібно мати щонайменше чудово налагоджений канал комунікації із ватажками озброєних повстанців. Тож висновок напрошується сам собою: 1. Або це проста піар-акція комунстів, і більше нічого. (вона може мати на меті або показати себе у вигідному світлі виборцям, або відпрацювати гроші спонсорів). 2. Або це свідома співпраця із тими, хто приніс українцям війну, кров і страждання. У самопожертву і безкорисливість будь-яких політиків я мало вірю. А комуністів тим більше. Згадайте, як вони співпрацювали із регіоналами-олігархами, із Тимошенко, із будь-ким, хто дозволяв їм бути біля корита. Згадайте кого вони брали у свою партію - казнокрадів Калетників і їм подібних. Згадаєте про статки і палаци Симоненка і його дружини, згадайте про їхні поїздки на відпочинок у країни загниваючого капіталізму. І Кононовичі брали і беруть у цьому участь - вони теж їдять крихти, які їм падають із панського столу. Зараз комуністів фінансує Кремль, і деякі співчуваючі йому олігархи. Невже Кононовичі не знають, кому вони служили і служать? Дуже добре знають. Але їм все одно, бо їхня справжня мета - вхопити побільше, незважаючи ні на що. Якби вони були справжні ідейні ліві, то давно б покинули Партію Симоненка і Кремля, а створили б свою. І боролися б за ліві ідеї. Або переїхали, наприклад, в Італію чи Францію і т. д., де є справні ідейні повноцінні ліві партії. А так, Кононовічі - дрібні торгаші, які хочуть загребти побільше крихт від пирога, і грають на почуттях пенсіонерів та незадоволених.
Ватажок Показати IP 23 Листопада 2014 19:00
випий валєрьянки, кума!
Комсомол Показати IP 23 Листопада 2014 19:07
Бери в Киеве билет и спокойно едь куда угодно в Луганск или Донецк. Если ты не воюешь и честный человек тебя не тронут ни те не эти!!!
Игорь Показати IP 23 Листопада 2014 19:10
Если у вас есть вопросы по поводу сепаратизма пишите! Моя страничка Игорь Плицын https://vk.com/dodovano
NARSUD Показати IP 23 Листопада 2014 19:23
Ці *****-іуди, що без мила вилизують смердючі задниці і лізуть в ануси ФСБешним терористам і убивцям, повинні бути викриті з потрохами, це відео повний доказ злочину проти народу і держави, що їх породила, а СБУ і правоохоронні структури повинні знайти цю комуно-комсомольську шваль, судити їх як зрадників України до максимальних термінів, а майно їхнє повинно конфісковуватись до останньої копійки для сиріт і біженів. Всі українці, кому відомі будь-які дані чи інформація про цих уродів скрізь і сюди в коментарі -висвітлюйте про них і таких як вони всю інформацію і питаймо правоохоронні органи, що зроблено для покарання іудо-комуняцьких зрадників
униан до NARSUD Показати IP 23 Листопада 2014 21:16
коментар було видалено
Месник Показати IP 23 Листопада 2014 19:45
Хто знає де зараз є ці ******* Кононовічі і ця ***** "Игорь Плицын"?
Анонім до Месник Показати IP 23 Листопада 2014 20:09
коментар було видалено
Игорь Показати IP 23 Листопада 2014 20:28
Я вам, уже написал ссылку вконтате. Я Игорь Плицын и имел вас в виду!
Анонім до Игорь Показати IP 24 Листопада 2014 07:15
Ще виліз один г..н!!!
Лучанин Показати IP 23 Листопада 2014 20:32
Про що взагалі ця прес-конференція? Зібрались недобитки обісрати Україну?
Анонім до Лучанин Показати IP 23 Листопада 2014 21:12
Та ви ******* вже її обіср*ли більш нема куди.
Лучанин до Анонім Показати IP 23 Листопада 2014 21:22
Ви - це хто?
Анонім до Лучанин Показати IP 23 Листопада 2014 21:40
Такі як ти, свідоміти
Лучанин до Анонім Показати IP 23 Листопада 2014 21:44
Тоді хто ти?
Анонім до Лучанин Показати IP 23 Листопада 2014 22:11
Я-поміркований українець. Не свідоміт. Живу сам, даю жити іншим.
Лучанин до Анонім Показати IP 23 Листопада 2014 22:27
Судячи по твоїй "творчості" ти не поміркований українець, а латентний українофоб.
Лента за лентою Показати IP 23 Листопада 2014 20:36
Б***і останні.. Прикриваються добром, гуманітаркою. Ведуть перговори з сепарадами, які цей голод і спричинили.. Гниди.. Смішне питання - поки сєпори продають путінську гуманітарку (патрони, картоху), гн*ди роблять піар. Не пойму, чим займається СБУ на Волині, крім того, що зп отримує
петро Показати IP 23 Листопада 2014 20:43
Кононовичі - це генетичне сміття,непотріб без миулого і без майбутнього,зазомбовані і завербовані ,ще за часів іх армійськоі служби,КДБ,а іх батьки-це НКВСівці,які боролися з УПА. Іх треба відстрілювати,як скажених собак. Приблизно так,як іх батьки відстрілювили украінців-патріотів.. Російські копійки тримають іх на землі,бо ж вони ні чим, ніяк заробити не можуть-нездари.
Анонім до петро Показати IP 23 Листопада 2014 21:14
Петро-це генетичне сміття, непотріб без миулого і без майбутнього,зазомбовані і завербовані ,ще за часів іх армійськоі служби,ОУН-УПА,а іх батьки-це ОУН-УПА,які боролися з НКВД. Іх треба відстрілювати,як скажених собак. Приблизно так,як іх батьки відстрілювили радянськіх патріотів..Еуропейські копійки тримають іх на землі,бо ж вони ні чим, ніяк заробити не можуть-нездари.
я до Анонім Показати IP 24 Листопада 2014 07:17
коментар було видалено
ВАРВАРА Показати IP 23 Листопада 2014 21:44
ЯКЩО ПОБАЧУ В МІСТІ ЦЬОГО ПОКИДЬКА-КАНАНОВІЧА ОБОВ,ЯЗКОВО ПЛЮНУ ЙОМУ ПИКУ !!! ЙОМУ НЕ МІСЦЕ НА ВОЛИНСЬКІЙ ЗЕМЛІ.
ВАРВАРІ Показати IP 23 Листопада 2014 21:54
Краще плюнути на сайт, який розміщує такі ролики. Добре зроблена ФСБ провокація і повне невігластво журналістів, або звичайна продажність. Якщо до ранку цей допис витруть, то це значить, що редакція ВН в змові з замовником від ФСБ
З КАЦАБЛЯНДII Показати IP 24 Листопада 2014 00:24
а шо, ще козломордые на Волыни жывуть и нихто этих казлятин не трогает? летом был на моей Родине-Украине,увидел на машине местной похожую на колорадскую ленту-догнал,хотел зжечь вместе с водителем,а оказалось это китайская от феньшуй с драконом.Я вас ******* и в кацапии буду п****ть *****....
комуняку на гіку Показати IP 24 Листопада 2014 00:37
коментар було видалено
Патріот Показати IP 24 Листопада 2014 00:40
коментар було видалено
Самий нижній сектор Показати IP 24 Листопада 2014 00:58
Янучарам , запроданцям в Луцьку добре живеться ?
Анонім Показати IP 24 Листопада 2014 07:03
Зрадники
Лучанка Показати IP 24 Листопада 2014 07:09
Тут, мабуть, норма- матюкатись, погрожувати (причому тільки на адресу тих, хто має іншу думку), Але не доведи Господи образити когось з владних "небожителів" - це вже злочин і вас забанять. А ось це : "ВАм усім кілок у с..аку заб'ємо" і т.і. - це взірці нового українського мислення. Мабуть, дуже патріотичного, на рахунок модераторів цього сайту. Це все читають діти! Але хай читають і європейці, котрі побачать нашу дійсну культуру. Думаю, що мій пост довго не протримається тут, на відміну від погроз, котрі видаляти другій день ніхто не збирається. "Верным путём идёте, товарищи!" Не розумію, чому ви скидаєте пам'ятники Іллічу, бо всі методи роботи переймаєте у нього! Ті, хто хотів повернення радянських часів- ВОНИ ВЖЕ ТУТ, каральна машина вже працює!
я до Лучанка Показати IP 24 Листопада 2014 07:22
Д ...па!!!!! Випий зеленки, кажуть таким, як ти дуже помагае! А потім напиши нам комент про своі враження! А ми посміемося.
віра Показати IP 24 Листопада 2014 07:24
Чому суд не забороняе діяльність компартіі на територіі Украіни! Вони вже остобридли, про це говорить навіть маса коментів до ціеі статті!!!!!!
Лучанка до віра Показати IP 24 Листопада 2014 07:36
Віронько, Вам би автомат у рученьки, Ви би всіх перестріляли, добра душенька... НЕ можна всіх до комуністів зараховувати. Бо думати не так, як Ви, це зовсім не означає підтримувати комуністів. Є речі, котрі носять просту назву- МИЛОСЕРДЯ!!! Мать Тереза не поділяла людей на комуняк і свідомих українців. Але це Мать Тереза. а не Віра...
Ігор Кінах Показати IP 24 Листопада 2014 08:29
Саша для чого ти брешиш?як можна дальше тобі вірити?ніхто в тебе туфлі не відбирав і грошей ніхто не брав.І скору не було до кого викликати.і за тебе захищались.Для чого говорити не правду?
Донецк-украина Показати IP 24 Листопада 2014 09:06
Я рад, что есть люди на Волыни которые помогают детям инвалидам и старикам. Обгадить людей помогающим детям не удалось!
лучани до Донецк-украина Показати IP 24 Листопада 2014 09:20
Де на відео передача допомоги дітям? Тільки фото та відеосесія з фашистами.
Лучанці Показати IP 24 Листопада 2014 09:27
Не удавайте з себе філософа. Комуністична партія, комуністи, комуноподібні - для України були і залишаються ворогами. Визнавати комуністів - це те саме, що визнавати право вбивати, красти, гвалтувати, знущатись над людиною. На жаль дух комунізму живе в ВНУ ім. Лесі Українки. Особливо відрізняється кафедра філософії і соціології. Один з Кононовичів там навіть чи то здобуває чи то здобув вчений ступінь кандидата філософських наук.
123 Показати IP 24 Листопада 2014 09:46
співчуваю вам комуністи, два ду----ріка поставили червону крапку у своїй позиції.
Михайло Показати IP 24 Листопада 2014 11:27
Шановні коментатори! Хто мені може пояснити, що ці Кононовичі, крім поїздки на Донбас, зробили антиукраїнського? Вони, як і всі українці хочуть миру, хочуть, щоб не гинули 18-20-річні хлопці, щоб державники не крали і не брали хабарі!!! Чи може вони сказали тут, що вони підтримують Новоросію чи сепаратистів, чи там, на Донбасі, живуть не українці і їм не потрібна допомога? Повірте, ми, області в яких немає військових дій, можемо прожити, у нас є робота, у нас є помешкання, у нас не стріляють, працюють всі сфери економіки, а там - нічого з цього немає, хоч там живуть такі самі українці, як і ми з вами. В когось, навіть не в когось, а в більшості з жителів Західної України там є родичі, які ніякого відношення не мають ні до сепаратистів, ні до "Кремля" - вони повинні страждати, голодати, мерзнути? Чи може ми хочемо у календарі побачити новий "День скорботи", але вже український "голодомор"?! Єдине, що мене у цій ситуації дратує, що вони не попередили інших людей, що поїхало туди лише 4 людини, треба було провести збір гуманітарної допомоги офіційно, і щоб з ними поїхали наші засоби масової інформації і висвітлили це дійство! Можливо хоч якісь громадські організації зможуть зупинити братовбивчу війну у нашій рідній ненці-Україні!
Лучанка до Михайло Показати IP 24 Листопада 2014 14:26
Все вірно ніхто не хоче війни, але ви уважно слухали Їхню мову, і зі всім згодні!?
Михайло Михайлу Показати IP 24 Листопада 2014 11:49
Слухаючи треба думати, а не міряти про своє дівоче. Люди бідують в окупованій зоні. Значна частина цих людей досі підтримує ідею приєднання Донбасу до Росії. Вони хочуть в РФ, бо їм байдуже в якій країні жити, ліш би жрать давалі. Це правда. Завдяки цим бідолахам триває окупація. Міша! Увімкни думало. Росія влізла туди, де її чекали, або принаймні звідки її не виганяли. Тому справа їх звільнення від біди - це їх справа. А Кононовичі можуть возити скільки їм хочеться, тільки не гоже об...ти українських волонтерів, українських вояків. Це Каноновичі московська грязь, а не вояки, яких ці комсомольці називають пушечним м'ясом, і не добровольці, яких звинувачують в бандитизмі. Закономірно, але шкода, що в Україні водяться "михайли" - брати по розуму "кононовичів".
Алі абу-Таліб Показати IP 24 Листопада 2014 12:26
І все таки. Яке джерело походження цієї "гуманітарки"? Її лучани назбирали? Чи хто? Хто оплачує бенкет та PR "луцьких комсомольців"?
Анонім Показати IP 24 Листопада 2014 13:06
А скільки було комуністів в войну і потім ? Память о ніх топчете, ганьбіте, а совість де! Це ж украінці! Олігархі краще? При комуняках щось будували, а при демократах все про,рали!!!!!!!!!!!!!
піч Показати IP 24 Листопада 2014 14:22
В піч їх!
серега Показати IP 24 Листопада 2014 14:33
хах! я как служивший в 2001 с кононовичами в одной части (с мишей на лётной столовке около года прослужил, где он был поваром) дико смеюсь со всего креатива генерируемого ими :) миша и тогда был человек-прикол, но сейчас просто жжот как дуговая сварка. если прислушайтесь к тому что он говорит, как минимум ето безрассудно, как максисум опасно мол ".. все мы не дети, понимаем кто спонсирует "ополчение..." , тут можно и в подвал угодить за контрреволюцию.. ребята поднимают окружающую действительность на уровень абсурда и гротеска! у местных "защитнеков русскага мира" даже и сказать нечего после "гостей" хочется пожелать нашим агентам здоровья и успехов в деле дискредитации сепаратизма, и русскаго мира!
Михайло Михайлович Показати IP 24 Листопада 2014 15:50
Якби завезли ту допомогу тихенько, то дійсно, зробили б добру справу. Так ні - давай прес-конференцію за участю "дітей" в камуфляжі, на якій несли всяку дурню про політику. До чого тоді тут благодійність?
пр Показати IP 24 Листопада 2014 16:54
З ти каналом "Новоросія" цих комсомольців тупо підставили. Хай роблять висновки.
Ирина Показати IP 26 Листопада 2014 09:24
Не здержалась,что бы не написать свой комент. Зная с детства "этих" двоих братцев-двоишников, просто стыдно,что такие люди-ЛУЧАНЫ, а еще позорят прекрасный район"ПРИВОКЗАЛ", в котором я выросла. Скажу одно-вот из таких "двоешников" ,какими они были и которых гоняли из школы в школу и выростают "такие идеолисты КОМУНЯКИ!!!! СТЫДНО,ОБИДНО,что такое "гавно" выплыло из такого прекрасного города ЛУЦКА. ГДЕ ПРАВЫЙ СЕКТОР???? СЛАВА УКРАИНЕ!!!!!
Наталья Показати IP 26 Листопада 2014 21:07
Отличные парни (чились в одной школе).Спасибо им за понимание и поддержку !!!
Лучанка Показати IP 1 Грудня 2014 00:52
ви подивіться що вони в Однокласниках пишуть,ці кононовичі...це жах!!! я не розумію,чому всі мовчать??? чому не накажуть їх? коли гинуть наші хлопці,ці блиххнюки розпинаються ,плюються ядом в бік українців..луцьк їм не подобається..ніхто тут не тримає.!! вони взагалі білоруси,до України не мають ніякого відношення!!
викладач СНу Показати IP 9 Грудня 2014 22:57
Романе Антоновичу, я так вас поважав, вважав, що на таких праведниках як ви тримається Земля. А ви, як ви могли так виступати на Вченій Раді університету. Влаштували шоу, це мій зять і ви його не зачіпайте... а то брат мого зятя і ви його не зачіпайте... То вихїодить хай гинуть хлопці захищаючи Україну а ваші зяті можуть робити що хочуть.. Чому ви важаєте, що університет це ваша власність? І ви можете кого хочете брати на роботу, а кого не хочете ні. А зараз всім випоминаєте "я тебе на роболту брав?. А ще, як ви смієте називати колег по кафедрі "фашики-нацики", "г*мнючки" і т.д. Зажерлися, може бути заворот кишок. Сором вам !