USD 39.40 39.77
  • USD 39.40 39.77
  • EUR 39.45 39.85
  • PLN 9.70 9.86

Луцькі правоохоронці фіксують у місті чимало нетутешніх

1 Серпня 2014 18:47
У Луцьку просять усіх жителів бути уважними до молодих людей, які знаходяться поруч. Окремо звертаюся до тих, хто здає в оренду житло, аби не допустити на території області провокацій.

«Сьогодні ми бачимо, що в місті перебуває чимало нетутешніх жителів, – зауважує заступник начальника Луцького МВ УМВС України у Волинській Володимир Солоненко. – Тому прошу всіх жителів бути уважними до молодих людей, які знаходяться поруч. Окремо звертаюся до тих, хто здає в оренду житло. Також прошу вас інформувати про транспортні засоби, які з’являються у дворах будинків із номерними знаками іншого регіону. Нагадаю, що серія державного номерного знаку Волинської області починається літерами «АС».

Тож, шановні волиняни, про всі свої підозри просимо інформувати міліцію за номером «102». Правоохоронці відреагують на кожне повідомлення, тож всі факти будуть перевірені, - повідомили у прес-службі волинської міліції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 37
Наталія Показати IP 1 Серпня 2014 19:10
Перевірити всіх, хто здає в оренду житло. Адреси є в газетах, агентствах, на стовпах. Та й сусіди бачать НОВИХ. А не бачать, то треба ДИВИТИСЯ!
Лучанин Показати IP 1 Серпня 2014 19:37
У дворі новобудов по вул. Чорновола 22-26 є чимало машин з номерними знаками "АН" (Донецькі), також були помічені машини з тієюж реєстрацією в с. Рованці, с. Боратин, с. Липини, 40-ий квартал.
Анонім до Лучанин Показати IP 1 Серпня 2014 19:45
Всі в районах, де крутелики живуть.
Лучанин до Анонім Показати IP 1 Серпня 2014 20:06
В одному з барів компанія Дончан святкувала 25-річчя одно з хлопців, вони цікавились де можна купити 2 хороші хати (хоча б в 2 поверхи) поблизу одна до одної. Бо батьки хлопця зараз відпочивають в Єгипті, а коли прилетять, то хочуть купити хату собі і сину з жінкою. Поки наші хлопці воюють, помирають, то ті тварюки по Єгиптам ВІДПОЧИВАЮТЬ!!! Просто противно!
Дончанин до Лучанин Показати IP 1 Серпня 2014 20:35
Вам мало своих "крутых"? Получите и наших. Вопрос: "Почему наши "крутые" бегут к вам, а не в Россию?" И, вообще, почему они бегут с Донбасса?
Лучанин до Дончанин Показати IP 1 Серпня 2014 20:48
Нас тошнить від наших "крутих", то ше не хватало і ваших... І втікають до нас, бо тут немає диктатури і люди можуть жити в своє задоволення і вільно вислюватись. В Росії такого немає. Я просто вів до того, що здорові хлопці гуляють, бухають, відпочивають, замість того щоб захищати свій край. А наші там гинуть
Дончанин до Лучанин Показати IP 2 Серпня 2014 06:33
Не будь наивным. Мажоры бегут к вам от нас потому, что у нас их УЖЕ взяли за одно место.
Андрій76 до Дончанин Показати IP 2 Серпня 2014 12:00
А взяли это как?..Билеты в Египет купили?..Или дали военизированную охрану,чтобы в Крым сопроводить?..
вартовий до Лучанин Показати IP 2 Серпня 2014 08:06
Не треба ла ла - бла бла! Після цієї "писанини" пройшовся і спеціально подивився - жодного авто з вказаними адресами по Чорновола!!! Не парте людям мізки! У тих домах Вітів, Мирка... живуть, так що все під "контролем" :)))
Спостеригач Показати IP 1 Серпня 2014 19:49
Кравчука 24 номери АН, ВК, ВС. Якісь підозріли.
Лучанин Показати IP 1 Серпня 2014 20:03
ВК- рівненські, ВС - львівські
хочу знати до Лучанин Показати IP 1 Серпня 2014 20:06
А АН чиї. а що ВК- рівненські, ВС - львівські не можуть бути сепари......
Лучанин до хочу знати Показати IP 1 Серпня 2014 20:06
Я вище писав, АН-донецькі
хочу знати до Лучанин Показати IP 1 Серпня 2014 21:27
Де ви про це писали. Дайте ссилку
Лучанин до хочу знати Показати IP 1 Серпня 2014 21:55
Друге повідомлення зверху
98-7 до Лучанин Показати IP 2 Серпня 2014 05:25
да... страхіття!!!!
Анонім Показати IP 1 Серпня 2014 20:41
Откроем тотализатор. У меня два варианта ответа на вопрос, ради чего написана эта статья: 1)Разжигание истерии "Враг идет. С врагом надо бороться!" 2)Власть реально боится того, что ей приходит конец. Какие у кого имеются иные варианты ответа на поставленный мною вопрос?
До аноніма Показати IP 1 Серпня 2014 21:11
Пішов ти нах*й зі своїм тоталізатором ! Не починай тут розкручувати провокації своїми запитаннями.А лучан прошу не вестися на такі коментарі,їх просто ігнорувати.Зрозумійте,нас провокують навчені кісельови.Не ведіться!!!!!!!!!!
Анонім до До аноніма Показати IP 1 Серпня 2014 21:21
коментар було видалено
крест до До аноніма Показати IP 2 Серпня 2014 05:24
псих?
Я до крест Показати IP 2 Серпня 2014 16:21
Анонім - це діагноз,долбойо*!
иван Показати IP 1 Серпня 2014 21:22
всіх нетутешніх затримувати-якщо вони із лугандона-прямо вивезти в крим-хай там и радуються : І взалі чому всіх лугандоців хто неризнае законів украіни-невивезти в крим-хай там маринуються поки нзасмердять все узбережья і сами здадуться
крест до иван Показати IP 2 Серпня 2014 05:22
иван - ти иван...
ІМХО Показати IP 1 Серпня 2014 21:31
Так на бендершабаш поз'їзджались охламони всякі...
Всезнайко до ІМХО Показати IP 1 Серпня 2014 21:56
Підтримую... У місті чимало нетутешніх, бо дебіляччя до гузька на хвестиваль з"їхалось...
Анонім Показати IP 1 Серпня 2014 21:35
Лысенко - предатель Украины! Ведь он в прямом эфире заявил о том, что украинской разведке известно о том, что на Украину движется эшелон кадыровских бойцов. Почему он предатель? Потому что этот эшелон вооруженных до зубов бойцов теперь рассеется и мелкими группами проникнет на Украину. А вот, если бы Лысенко их не предупредил, то их можно было бы встретить и хорошенько угостить.
Лілюся Показати IP 1 Серпня 2014 23:12
У нас у дворі по вулиці Архітектора Метельницького, 2 (колишня Бринського) преспокійненько стоїть жигулик сірого кольру із номерним знаком 232-15 СА. Власники мають неабияке нахабство. Георгіївська стрічка висить на лобовому склі і достатньо видна всім перехожим. Тільки от реакції від патріотів не видно.
Омбудсмен до Лілюся Показати IP 2 Серпня 2014 08:16
А може перехожі зрозуміли, що іноді георгієвська стрічка менше зло, ніж деякі патріоти, котрі все життя поклали на боротьбу тільки з ось такими стрічками ? Зараз є дуже багато справ не менш патріотичних, які принесутть людям більше користі, ніж побиття скла в "Жигулях", з подальшим побиттям власника авто. Але, я розумію, що добрі справи іншого плану ніхто не помітить, а ось якщо побити власника авто, то можна собі до статусу патріта ще балів додати. Ось яка я небайдужа! Невже Ви думаєте, що справній шпигун буде себе так палити? Смішно!Це все рівно, що агент ФСБ приїде у Луцьк з російським триколором у зубах і з московським акцентом.
Артем до Лілюся Показати IP 2 Серпня 2014 12:13
А ты мил человек как я посмотрю СТУКАЧЕК!!!:)))38-й Сталинский год начинается:)Ну-ну,стучите,стучите:)))
ма-ла-дец до Лілюся Показати IP 2 Серпня 2014 15:47
і шо як висить? ти думала, що всі будуть з червоно-чорним маком скакати? хазяїн жигуля - красава, хоч бідний, але принциповий.
Я до Лілюся Показати IP 2 Серпня 2014 16:23
Не бачу.Знайду - більше не буде їздити
Ирина Показати IP 1 Серпня 2014 23:15
коментар було видалено
Яша таки Рабинович Показати IP 2 Серпня 2014 12:18
Не ужели вы друзья не понимаете,что из вас хотят зделать доносчиков?Этими вопросами должны заниматься власти которые за это получают деньги.А в результате власть сидит в кабинетах и получает деньги,а вы должны доносить на своих же ровенчан,львовян,киевлян.Вы что и вправду как написал Артем стукачи???Или может быть вы цивилизованная нация?
Я до Яша таки Рабинович Показати IP 2 Серпня 2014 16:24
Згинь москалик.
Поліц Показати IP 2 Серпня 2014 13:09
Не вірте брехні. З Донецька поїдуть до волинян жити тільки під дулом автомата. Ми для них - загарбники та фашисти. А якщо хто приїжджає, то тільки бандити з грошима