USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Луцькими комуністами займеться СБУ

24 Листопада 2014 09:42
Голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик вважає, що правоохоронні органи повинні дати оцінку висловлюванням комуністів братів Кононовичів. Про це він заявив 24 листопада під час оперативної наради, - інформує «Волинський інформаційний портал».

Володимир Гунчик доручив cвоєму радникові Борису Кондратюку надіслати листи-звернення до Прокуратури, Служби безпеки України та правоохоронних органів. Приводом стали матеріали у волинських ЗМІ.

Так, голова ОДА просить дати правову оцінку вчинкам і висловлюванням братів Кононовичів під час прес-конференції в Луганську.

«Я не буду більше нічого декларувати. Для цього є відповідні правоохоронні органи і структури, які повинні дати оцінку їхнім вчинкам», - заявив він.

До слова, Михайло та Олександр Кононович привезли в Луганськ гуманітарну допомогу, для так би мовити, мирних мешканців.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 45
путин Показати IP 24 Листопада 2014 09:50
ну, шо тут додати?! Комуняку - на гілляку
можна простіше до путин Показати IP 24 Листопада 2014 12:39
Та не треба на гілляку. Треба просто видворити звідси - хай шукають іншу ХАТУ.
ИРИНА до путин Показати IP 26 Листопада 2014 09:37
Стыдно, что в таком прекрасном районе ,в котором я выросла, а именно ПРИВОКЗАЛ, выросли такие идейные "КОМУНЯКИ". ДВА брата-акробата,которых все детство гоняли из школы в школы, так как они были двоишниками и хулиганами, теперь стали известными политичными деятелями. Обидно, за свой любимый и родной город. Сказать могу одно,даже в таком прекрасном месте, "ГАВНО" всегда всплывает наружу. Вот из такого гавна и выростают КОМУНИСТЫ, Делаем выводы. СЛАВА УКРАИНЕ!!!!!!!!!!
ВЦМДПЛ Показати IP 24 Листопада 2014 09:53
Прокуратура і СБУ без звернення, а вже на підставі матеріалів в ЗМІ були зобовязані забезпечити реагування відкривши кримінальне провадження. Пройшло чотири дні і някого реагування, це вже укриття злочину від реєстрації, необхідно проводити службове розслідування.
ПРРАПР до ВЦМДПЛ Показати IP 24 Листопада 2014 09:55
Ну для чого Ви такий пост пишете. У них же люстрація, а тут щей якась робота. Це ж не митниця, що можна зреагувати без звернення.
Распутин Показати IP 24 Листопада 2014 09:54
Слава КПSS!!! і кунановощам!!!
123 Показати IP 24 Листопада 2014 10:00
Гунчику ще одне яйце розбити на голові, може дійде до нього що треба робити. В області бардак починається. Міліції нема, прокуратури нема, СБУ нема, губернатора нема, мера нема- самі піджаки.
321 до 123 Показати IP 24 Листопада 2014 10:03
Ну хоч піджаки то є, а решта це вже діло наживне...
Я Показати IP 24 Листопада 2014 10:35
А я теж допомогла б простим людям с Донбаса! А як ім виживати?
ми до Я Показати IP 24 Листопада 2014 10:44
То запроси до себе у гості і помагай.
НІНА ЛОГІКА Показати IP 24 Листопада 2014 10:56
А як може навчатись така людина в аспірантурі на ДЕРЖАВНОМУ?Хай їде там, де комунізм і там вчиться. А то демократична Україна йому не Батьківшина, як казав Парасюк - бабка з того світу комуністичний привіт передає, а його тут ще вчать? Нехай учиться в ДНР і ЛНР! За наші з вами податки вчити цю погань?!
цікаво Показати IP 24 Листопада 2014 10:59
А можна так просто взяти і попасти до сипарптистів в гості. Нуну , без фсб тут не обійшлось. І де гарантії що з ними на Волинь не приїдуть спаСєтілі Вєлікай Раши під суд і на нари.
123 Показати IP 24 Листопада 2014 11:12
біба і боба
Ваня Показати IP 24 Листопада 2014 11:14
На нари і після нар,видворити з України в Расею і там пропагувати комунізм.Ці люди давно не повинні тут бути.Комуністичної партії нема,хай ще фашистську пропагують може ,нарешті закриють,цих дурнів світових.
дуже цікаво Показати IP 24 Листопада 2014 11:14
Можно просто купити білет та поїхати куди завгодно! Луганськ та Донецьк їдь як завгодно та вільно!!!
моживо до дуже цікаво Показати IP 24 Листопада 2014 12:24
Ти поїдь і зустрінься з бойовиками подивимось які в тебе шанси залишитись живим.
вільна смерека Показати IP 24 Листопада 2014 11:21
Жівйом демонов брать
біндерівець Показати IP 24 Листопада 2014 11:24
** за яйця на театральному майдані - буде всім урок
камуністъ Показати IP 24 Листопада 2014 11:29
Не займьоться - у ніх лювстрація :-) їм тапір не до камуністів. Хай про сібя думают і сваїмі праблємамі займаються. А настоящіє камуністи, как дірмо, даже в вадє нє тонут. Толька в агнє гарят - міравой рівалюції. Масква за намі.
правда Показати IP 24 Листопада 2014 11:34
http://www.kpu.ua/ru/79390/aktsyja_komsomol_za_myr_v_blokadnom_luganske
Петро Показати IP 24 Листопада 2014 11:58
Просто жах, стидоба братам - покидькам, підлабузникам не місце на Волині, а тим паче в Україні, одним словом ГАНЬБААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!!
Петро Показати IP 24 Листопада 2014 12:00
ЗАПРОДАНЦІ....................
Петро Показати IP 24 Листопада 2014 12:01
Сепаратизм наяву
Анонім Показати IP 24 Листопада 2014 12:09
коментар було видалено
вільна смерека до Анонім Показати IP 24 Листопада 2014 12:21
Немае більш тупих і смердючих кацапських тролів на цьому сайті ніж даунчанін і рузький ананім
до до Анонім Показати IP 24 Листопада 2014 12:26
Дурню вчи історію раша вийшла з України і все своє існування винищує коріний народ з якого вийшла.
Анонім до до Показати IP 24 Листопада 2014 16:13
Украинцы этнически гораздо ближе тюркам, чем к славянам. М. С. Грушевский. Очерк истории украинского народа. Киев «Либiдь»1991 г. «Киев и Киевская земля вообще в продолжение 12 века быстро приходят в упадок. Много причин способствовало этому. Тюркская миграция подорвала благосостояние Полянской земли; за исключением северного уголочка она несколько раз превращалась в полную пустыню; население отливало на север…» стр. 62 А теперь истории: . 1. Первая столица Руси Ладога была основана словенами около 700 г 2. В заключении договора с Рюриком участвовали славянские племена словене и кривичи и финские племена чудь и меря (по Новгородской I летописи) или весь (по Повести временных лет). 3. Из городов первоначальной, Рюриковой, Руси (Ладога, Новгород, Изборск, Белоозеро, Ростов, Муром, Полоцк) 6 находятся в России, 1 – в Белоруссии, на Украине – ни одного. 4. Аскольд, Дир, Олег, Игорь, Святослав, Владимир и Ярослав приходили из Ладоги или Новгорода и захватывали Киев силой. Случаев завоевания в обратном направлении не было. 5. До завоевания Русью Киев был хазарским городом. Его самое ранее документальное упоминание содержится в «киевском еврейском письме» начала Х в. в выражении «кагал Киева».
Анонім Показати IP 24 Листопада 2014 12:33
Дуже добре. А хто займеться самим СБУ?
титушко Показати IP 24 Листопада 2014 12:39
Да еще два дня назад,свечи в окнах ставили,вспоминая как кормили голодный восток в 3 0—х ,как по рекам пускали продукты,венки ставили,фальшивые слёзы лили.а тут просто одна акция показала ,все ,можно диссертации писать.я думал галичина ракова пухлина Украины,но похоже пошли метастазы.а гунчик своим не делом хозяина поощряет стукачество.7млн. доносов при Сталине,друг на друга,будет побит в ближайшее время украинцам.
Людмила до титушко Показати IP 24 Листопада 2014 18:22
Це ти і подібні тобі вибл"дки. є метастазами комуняцької продажної срані. Згинь, сука кремлядська!!!
титушко Показати IP 24 Листопада 2014 12:47
Вся наша социология не знает другого инстинкта,кроме инстинкта стада.(с)ф.Ницше.
Лучанка Показати IP 24 Листопада 2014 12:55
Як стидно, що це наші земляки! Да там правди 10 відсотків є, але на всі інші % мерзотники на 200! Ганьба! Які ми всі руские люди - ми УКРАЇНЦІ!
Анонім Показати IP 24 Листопада 2014 13:02
слухаю і все більше дивуюся, маразматиці ось цих двох які самі себе називають ми руские. Жалко сім‘ю якщо в них така думка, нехай їдуть з Богом в Росію. І буде всім краще
Лучанка Показати IP 24 Листопада 2014 13:03
це не анонім 13.02 це я писала
Луцк Показати IP 24 Листопада 2014 13:11
Молодцы ребята ! Вы не одни !
Лучанка Показати IP 24 Листопада 2014 13:14
ну 52 хв. це зовсім примітивізм. хзлопці я все розумію ну ви точно...
Кримчанка Показати IP 24 Листопада 2014 13:45
По известной традиции примерно раз в десять лет «национально-сознательная» часть украинского общества достает из сундуков вышиванки и отправляется в столицу с обозами дров, телогреек, консервов, чтобы перезимовать на «священном» Майдане. Здесь эти «сверхукраинцы» скачут в ритуальных плясках, молятся и перманентно заклинают мантры про героев и «Щеневмерлу», вызывают духов казаков и повстанцев, машут стягами в черном дурманящем дыму. Естественно, все это мракобесие подпитывается щедрыми спонсорскими харчами.
Данільчуку Показати IP 24 Листопада 2014 13:53
Тоді вас люди називали псами, Бо ви лизали німцям постоли, Кричали «Хайль!» охриплими басами І «Ще не вмерла...» голосно ревли. Де ви ішли – там пустка і руїна, І трупи не вміщалися до ям. Плювала кров'ю «ненька Україна» У морди вам і вашим хазяям. Ви пропили б уже її, небогу, Розпродали і нас по всій землі, Коли б тоді Вкраїні на підмогу Зі сходу не вернулись «москалі» Тепер ви знов, позв’язувавши кості, Торгуєте і оптом, і в роздріб, Нових катів запрошуєте в гості На українське сало і на хліб.
«НАРОДНІ МЕСНИКИ» ПО Показати IP 24 Листопада 2014 14:03
http://www.volynnews.com/news/city/narodni-mesnyky-pobyly-lutskykh-komunistiv/ Як пояснила жінка, саме у той час відбувалась звітно-виборча нарада «лівих». Однак, смачно затягуючись цигаркою, жінка зауважила, мовляв, в жодному разы не пов’язує конфлікт із перебуванням братів Конановичів в Луганську. «Що ви, вони ж діткам продукти возили», - зауважила вона й додала, що її колег, ймовірно, «покарали» люди з Правого сектору з нашивками УНСО. Варто додати, що насправді жодних підтверджень такої інформації немає. Наразі постраждалий комуніст перебуває у лікарні. Зі слів начальника луцького міськвідділу міліції Ігоря Муковоза, правоохоронці працюють над встановленням подробиць інциденту. На місці пригоди працюють експерти, а Віктора Пащука чекає судово-медична експертиза.
Сільський голова Показати IP 24 Листопада 2014 15:47
Нехай залишаються в лугандоні з своїми ідеями, легше буде їх списати, ато вернуться, доедеться кримінал по загиблих комуністах відкривати.
Анонім Показати IP 24 Листопада 2014 16:18
Еще год назад на Украине были совсем иные политические взгляды.И КПУ очень была в почете. http://youtu.be/3mgqG_cwD2g
Вова Луцько Показати IP 24 Листопада 2014 16:48
Ну тут явне розпалювання ворожнечі і підбурювання до повалення законної влади... Ці чуваки хочуть стати мучениками... посидіти трохи і вийти героями... мрійники... В тюрягу. дати їм по 8 за держ. зраду і конфіскувати майно. Поваги їм у Луцьку дійсно не буде. Бий комуняк!
петро до Аноніма ііі Показати IP 24 Листопада 2014 18:24
Неуцька брехлива підміна. Ти свого Міллера,Гумберта,найнятих саксонських лжеісториків Петро м1,а за ними Татіщева, Кара-Мурзу(Карамзіна) і аж до Соловьйова запхни собі в дупу і підітрися. Всі першоджерала украінськоі історіі почали знищуватися,підроблятися,дописуватися,перекручуватися ще за Івана 3, а вже що Катьки 2 -саксонки -брехали лжеісторики,то досі волосся дибки стае у справжніх науковців. Все байки і жодних фактів-документів. А Грушевського перебріхуеш,нечисть. Ти хочеш знов брехати про Рюріків,коріння яких де вже тільки не розшукували в Европі і де тільки поселяли брехливі москальські історики. Дійсно знайдено -Роріка-,данський конунг,який і не збирався пхатися до Ладог і непрохідних болот. І не плутай кривичів,словен-слов'ян,з угрофінами-чудь(або есті- естонці зараз),меря,весь(вепсь) ... Брехло-а до Діра хто був князем полян-слов'ян? Чи ти через вигаданого Олега хочеш переконати ,що історія Украіни почалася з того часу,коли лжеісторики якихось угрофінів припхали на наші землі? А тобі,юродивий, відомо,що 860 року військо Аскольда повернулося з Візантіі охрещене. А тобі відомо,неук,що до словенського-слов'янського республіканського Новгорода закликали на княжіння з Киева синів Великого Киівського князя,а не Ладозьких..не шведських вікінгів... нікого,бо Ладога -це суцільна історична брехня. Там досі бігають самоіди(так угрофінські народи ще на початку 20 ст. називали) дикуни з найнищою релігійною культурою-шаманізмом- щоб зжерти когось. І чому це жоден з синів киівських князів не поіхав княжити до Ладоги,як до ''витоків державності та культури''? Ти про це,юродивий,не подумав? А на завойовані землі угрофінів-дикунів- Суздаль,Ростов-відсилали неслухів і менших синів,як Юрій Долгорукий та й то не в Ладогу,не в Ростов,не в Суздаль,а в новоутворене місто-Володимир-на-Клязькі. Може ще разом посміемося про вигадки москаликів про Олену,Ольгу,як варяжок.? Ха! Які історично не могли припхатися з''Ладоги'',а були болгарками-слов'янками. Підкраслюю -слов'янками,як і поляни,дуліби,древляни,кривичі,родимичі,сіверяни,словени,жмудь, уличі,,сміляни і інші,які мали споріднену мову і подібні мовні аперати,обряди,віру і культуру. Тюрками,як визначеними племенами народностей ще й не пахло. Всі тюркські народи-протомонголоіди тоді ще були,навіть не досягли расовості-монголоіди,як чукчі,ескімоси або алеути і зараз.Ти,неук, може посміемось над видатним німецьким героем завойовником Риму в 5 ст.Оттокаром? А насправді Отком-воеводою з прикарпатських земель. І німці, і мокша разом з усіею угрофініею,угорці-всі намагаються стирити клапоть слов'янськоі,украінськоі генези та історіі. Далеко!! Угрофінські народи втратили своі мови і послуговуються штучним,міждержавним,міжнаціональним суржиком-''русским языком'',який був створений киівськими священиками на чолі з Феофаном Прокоповичем на основі ''Граматики украінськоі мови'' 1619 р.Мелетія Смотрицького на початку 18 ст.за наказом Петра 1для своеі імпері і ввібрав у себе слова з різних мов-французькоі,німецькоі,татарськоі,фінськоі,угорськоі і украінськоі нащастя для''русского'',бо хоч якось пов'язаний зі слов'янськими мовами. От і кінчай свою брехню. Ще розкажи нам про ''Россійское отечество'',яким Карамзін з дуру і великого жополизства царькам-німчурам вже з 9 ст.почав величати Русь. Уроди брехливі.
петро аноніму Показати IP 24 Листопада 2014 21:31
Тупак,я гребу так круто,бо вчився там і в тих,де тобі і не снилось,поки ти своі ПТУ на двійки закінчував. Я гребу так тому,що моя нація веде свое літочислення та календар з 5508 року до нашоі ери,календар наступний за створенням-це календар еврейського народу -3670 року до нашоі ери. І мені не потрібно Адама і Еву чіпляти до своеі історіі. Мені достатньо моіх міфологічних героів-украінських. Наприклад: Мокоша-Спас; Ярило-Дана, Род-Лада. Для довідки невігласам- візміть в руки козацький літопис Величка і багато чого проясниться.
віра до петро аноніму Показати IP 25 Листопада 2014 20:09
Молодець, так ім , дебі**м прокацапським, ватнікам убогим!!!!