USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.50 40.00
  • PLN 9.70 9.86

Нові тарифи на опалення у містах Волині

6 Жовтня 2015 17:43
З 1 жовтня в Україні вступили у дію нові тарифи на центральне опалення.

Як уже повідомлялося, тарифи на тепло у багатоквартирних будинках в цьому сезоні будуть утричі вищими, ніж торік.

Відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг вартість обігріву одного метра квадратного чи гігакалорії значно коливатиметься у різних регіонах та населених пунктах. Постанова була затверджена у березні й доповнена змінами у червні.

На фоні інших областей Волинь виглядає не найгірше, - пише "Вісник+К".

ЛУЦЬК

Найдешевшим тепло буде для лучан. Підприємство «Луцьктепло» надаватиме послуги за наступними тарифами: для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії - 691,84 грн/Гкал.

Абоненти без лічильників платитимуть щомісяця 15,54 гривні за обігрів одного метра квадратного. Тобто, обігріти квартиру у Луцьку площею 65 метрів квадратних коштуватиме 1010,1 гривні.

КОВЕЛЬ

Гігакалорія теплової енергії від «Ковельтепло» коштуватиме 712,89 гривні, обігрів метра квадратного площі 16,23 гривні.

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКИЙ

У Володимирі-Волинському ці показники складатимуть 706,58 і 18,10 гривні відповідно.

НОВОВОЛИНСЬК

Найважче ж доведеться мешканцям Нововолинська. Для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії тариф складатиме 710,90 грн/Гкал, а ось абоненти без лічильників сплачуватимуть по 22,96 гривні за метр квадратний.

РІВНЕ

Для прикладу, у Рівному гігакалорія тепла коштуватиме 763,93 гривні, а при оплаті за метр квадратний тариф складатиме 18,23 гривні.

До слова, цього тижня у квартирах лучан нарешті почала з’являтися гаряча вода.

Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло про те, що тарифи на гарячу воду можуть бути настільки високими, що лучанам самим захочеться її вимкнути. Зокрема, йшлося про те, що мешканці обласного центру переплачують за гарячу воду третину її вартості.

ЧИТАТИ ДЕТАЛЬНІШЕ: РЕАЛЬНА ВАРТІСТЬ ГАРЯЧОЇ ВОДИ У ЛУЦЬКУ: КОМУ ЙДЕ «ЗАЙВИХ» 30% З КИШЕНЬ МІСТЯН
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
дідо Показати IP 6 Жовтня 2015 17:46
Щоб ми робили без кремлівської пришмандовки Тімашєнки,яка підмахнула газовий пакт з Путлєром. Тепер всі українці будуть платити спекулятивну ціну газу.
Анонім до дідо Показати IP 6 Жовтня 2015 19:13
Дідо, а ты знаешь то, что 1)стоимость прокачки газа зависит от его цены?и 2)Тимошенко владела, и сейчас владеет заметной частью газоперекачивающей отрасли Украины. Следовательно, высокая цена на газ - это высокие прибыли Тимошенко. Нужно ли объяснять то, что если покупатель хочет купить товар как можно дороже, то продавец не будет возражать?
Боб до Анонім Показати IP 12 Жовтня 2015 16:25
и не анонім ти онаній і твоя група підтримкм - онанії. Адміни (хіба що вам платять за пасивність), ну не можна бред неадекватів залишати на сайті, діти, пенсіонери читають, а потім маєм мера піонера зі стажем Романюка.....
Лучанин Показати IP 6 Жовтня 2015 18:03
І відразу всі критики Романюка засунули язик в одне місце.
Бро до Лучанин Показати IP 7 Жовтня 2015 07:36
Молодець. Відпрацював зп
Боб до Лучанин Показати IP 12 Жовтня 2015 16:24
коментар було видалено
Анонім Показати IP 6 Жовтня 2015 19:30
Не буду платити а жити і їсти за що?? А а мене перший поверх в батареї ледь ледь теплі так за це платити.
таксист Показати IP 6 Жовтня 2015 20:04
дрова дрова дрова
Бро до таксист Показати IP 7 Жовтня 2015 07:37
Бухло, бухло, бухло
Земляк Показати IP 6 Жовтня 2015 20:31
Непути голосуют за романюка, а думающие за Товстенюка. Мы за автономное отопление. Саня вперёд
Хлоп до Земляк Показати IP 7 Жовтня 2015 10:30
Можна дізнатися, чим думаючі збираються автономно опалювати?
ирина Показати IP 7 Жовтня 2015 07:58
Все для людей!!!!!!!!!!!!!!!!
КУМ Показати IP 7 Жовтня 2015 09:43
А тепло то буде мінімальне,так що лічильничок це саме те.
Лучанка Показати IP 7 Жовтня 2015 10:52
Тобто, обігріти квартиру у Луцьку площею 65 метрів квадратних коштуватиме 1010,1 гривні - це дуже мало а обігріти будинок площею 60 кв м вартуватиме 4500 грн в місяць.Це повний абсурд Чому така різниця. То нехай вже всюди ставлять однакові тарифи може швидше люди збунтують.
лучанка Показати IP 7 Жовтня 2015 10:56
як будуть палити, так будем і платити
Анонім Показати IP 8 Жовтня 2015 14:21
А чому для Нововолинська сам! висок! тарифи?
Геннадий Показати IP 8 Жовтня 2015 18:22
За кого нас имеет родное правительство??? Каждая тысяча кубометров природного газа пересекающая российско-украинскую границу под давлением 50 атм и по цене 250дол * 22гр = 5500гр при расширении до давления 1.013атм (бытовое давление газа для населения) превращается в 50000м.куб .по цене 7,2гр. за кубометр то есть 50000*7,2=360000гр /22гр = 16364 доллара. В чей карман они идут.. Газовые законы на Украине вроде бы еще никто не отменял. А согласно им масса одного кубометра природного газа, находящегося в газотранспортной магистрали - около 36 килограмм. А тот же куб газа, сгорающий в нашей газовой плите, имеет массу всего 720 грамм!* Заметьте, речь идёт об одном и том же кубометре газа за исключением "маленького пустячка", о котором никто не считает нужным упоминать: давление газа в бытовой сети в 50 раз меньше магистрального. Пересчитайте и задумайтесь.