USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Онучка, мама і бабуся - Луцьк родиною в спортзалі

30 Липня 2014 09:50
Аліса Квіточка - Катерина (30 років), її мама Майя (53 роки) і донечка Ганнуся, якій 6 років, - справжня дружна і спортивна сім'я у Луцьку. Свій час вони разом проводять у спортзалі.

«Спільні фото і заняття Pole Dance викликають захоплення, адже, ось де кипить справжнє життя!! Спорт в будь-якому віці доречний, це завжди краса і сила ... Не лінуйтеся, любіть себе і займайтеся спортом всією сім'єю, в будь-якому віці і звичайно ж, будьте здорові!», - ідеться у повідомленнях про спортивну луцьку родину, які поширилися мережею.

«Будьте самим собою і шукайте поза собою», - пише на власній сторінці у соціальній мережі Катерина.

Довідково:

Танець на пілоні (pole dance, пол денс, танець на шесті, пілонний спорт) — вид спорту, який поєднує танець з гімнастичними вправами на пілоні (жердині). Танець на пілоні, визнаний видом фітнесу, який базується на аеробних та анаеробних вправах. Поєднує в собі елементи танцю та акробатичні трюки. В цих вправах пілон використовується як снаряд, партнер та тренажер.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 37
Веб Показати IP 30 Липня 2014 10:00
Молодці звичайно, що зберігають таку фізучну форму.
міша Показати IP 30 Липня 2014 10:02
маленька дівчинка -сама найкраща спортсменка!!
ну Показати IP 30 Липня 2014 10:12
якось фото.. не дуже... я би не стала викладати фото з розкаряченими тітками в трусах на сайт, який читають і діти. Хороша фізична форма - це ще не все. Молодці, звичайно, але якось...враження суперечливі. Вибачте.
Спортсмен до ну Показати IP 30 Липня 2014 10:22
мабуть ти жирне целюлітне чмо, якщо так пишеш! А сім'ї спортсменів респект і уважуха!!!! Ми гордимося такими лучанами! Ні алкоголю, наркотикам! Слава нації!
Анонім до Спортсмен Показати IP 30 Липня 2014 10:36
А спортсмену обов"язково бути схожим на стриптизера? І для чого обзивати іншу людину, думку якої не поділяєте? Люди-хами тільки знеславлюють свою націю, хай навіть вони мільйон раз скажуть слава нації
Анонім до ну Показати IP 30 Липня 2014 10:22
Ти монашка?
ну до Анонім Показати IP 30 Липня 2014 11:59
До спортсмена, аноніма і монахині: навчіться читати і розуміти смисл всього повідомлення, а не тільки негативних висловлювань. Так, дівчата великі молодці, аби займатись спортом регулярно, потрібно мати велику силу волі, я теж займаюсь калланетикою і тіло маю гарне. Мої негативні зауваження були швидше адресовані редакції сайту. Для домашнього архіву такі фото - супер! І секс та все решта - теж добре і потрібно. Але! впрви (танці, гімнастика - як назвете) на пілоні - специфічний вид спорту, який здебільшого використовується для розваг у нічних клубах для дорослих людей, і викладати просто неестетичні фото (особливо 5 і 9) для широкого загалу - по-моєму, не зовсім гарно і коректно. А на турніках в купальниках - супер!!! Це моя особиста думка і ніякі злі слова її не змінять)) будьте добрішими і адекватнішими!))))
Монахиня до ну Показати IP 30 Липня 2014 10:24
Свята сестро! Це вірна думка! Тільки цнота приведе нас до раю. Ні розкаряченийм жінкам, ні сексу!!! Покайтесь!!! P.S Приходьте до нас в монастир. У нас просторі келії та чудовий молоденький протоієрей. інформація на правах реклами
Анонім до ну Показати IP 30 Липня 2014 10:33
Підтримую. На образи не звертайте уваги. В нас чомусь розпуста вважається нормою, а коли хтось закликає до стриманості, вихованості, порядності, то його відразу поливаються брудом. Спорт - це добре, але розпуста - це зло
ВІКА до Анонім Показати IP 30 Липня 2014 12:45
Ну й де ж тут розпуста? Це ж не стрип-денс, де роздягаються. Тут люди танцюють одягненими, без оголення сороміцьких деталей
Альона Показати IP 30 Липня 2014 10:13
супер! це краще ніж сидіти за компом, або в компанії за розпиванням алкоголю, і при цьому стверджувати, що це і є відпочинок
Анонім Показати IP 30 Липня 2014 10:58
Де краса??? ось це.... вибачте,але нічого гарного в цьому нема....
Міхельсон Показати IP 30 Липня 2014 11:01
Ооо, поналазили заздрісні ханжи, які по 1.5 центнери важать, заздрісно і слабо виглядати як тітонька, котра розміняла пятий десяток? Отож, тоді бігом до холодильника і хутко заїдайте образу
Калина Показати IP 30 Липня 2014 11:18
Ого скільки коментарів неоднозначних. У мене враження суперечливі. По-перше, жінки ламають стереотипи, мабуть добре. По-друге, цим пілоном заробляють собі гроші, теж добре. По-третє, мають чудову фізичну форму, прекрасно. По-четверте, можуть поїхати на шоу Україна має талант і впевнено себе почувати. ...І все ж, ну не хотіла би я, щоб моя дитина цим займалася.
Анонім до Калина Показати IP 30 Липня 2014 11:38
"По-перше, жінки ламають стереотипи, мабуть добре" - А як зламати стереотип, що ламати стереотипи - це добре? Потрібно, щоб у всьому була порядність. Якщо стереотип закликає до порядності, то навіщо його ламати і вважати що це добре? В нас вже стільки тих поломаних стереотипів, що народ перетворюється на стадо. То батьків не треба поважати(права дитини понад усе), то сім"ю не треба створювати, то по вулиці можна хоч голому ходити, то пиво на лавці пити - це модно. А це все наслідки поломаних стереотипів, які закликали людей до порядності.
Калина до Анонім Показати IP 30 Липня 2014 11:48
В решті-решт, вони не до вас додому прийшли і почали танцювати. Поламати стереотип, що жінка, розмінявши 5 десяток може бути у гарній фізичній формі - ось це малося на увазі. Інколи людина може бути настільки підлою, розпусною - прикриваючись при цьому маскою "наївної овечки". Ось це правильний підхід: "не все, те, що здається порядним і чесним - таким є насправді".
анонім до Калина Показати IP 30 Липня 2014 12:19
Щоб мати гарну форму не обов"язково займатись стрептизом. Можна у парку побігати чи в річці поплавати. Що й демонструють деякі жінки яким за 50 і які мають гарну форму, але при цьому ноги не розчепірюють на громадських ресурсах(вважайте, у громадських місцях)
Анонім до анонім Показати IP 30 Липня 2014 12:47
Це не стриптиз!!! Навчіться розрізняти пол-денс і стриптиз!!! Тут не роздягаються!
Анонім до Анонім Показати IP 30 Липня 2014 13:46
)) "розрізняти пол-денс і стриптиз" - в одному випадку вже роздягнені, а в іншому тільки починають роздягатись...
Петюня до анонім Показати IP 30 Липня 2014 15:05
так не при твому носі ноги розчепірують
Ната Показати IP 30 Липня 2014 11:43
хороша , позитивна сімя, побільше би таких , Молодці!!!!!!!!!
атан до Ната Показати IP 30 Липня 2014 11:49
можеш приєднатися
Інеса Показати IP 30 Липня 2014 12:43
спорт це добре але фото не дуже таке враження що їм не спорт треба а такі фото для однокласників і так далі дуже часто такі фото викладають але ще є ВИХОВАННЯ теж не мало важно
Розумний Показати IP 30 Липня 2014 12:44
це пластика. такі спортсмени і пиво пють
Natali Показати IP 30 Липня 2014 12:51
Дивовижно! Супер! Молодці! Респект і уважуха!!! Жанжів - по боку! У захваті,особливо від Майї!!!
Джакомо Казанова Показати IP 30 Липня 2014 15:40
Молодці! Я сам ходжу пішки в день по 80-10 кілометрів. Стиль життя "стіл-машина-офіс-ліжко" - це свідоме самознищення, це - найближча стежка до могили. А Майю в її 53 роки ще можна 6 разів на день кохати без оглядки на роки (боюсь, хоч би чоловік не прочитав...). Якщо десь зустріну на вулиці, обовязково запропоную. Заздріть Майї, хто важить 130 кг і зїдає за добу стільки калорій, скільки у війну давали роті солдат.
аяяяй до Джакомо Казанова Показати IP 30 Липня 2014 15:49
Казанова, любиш мілф? мсьє гурман)
От тільки дітей в це до Джакомо Казанова Показати IP 30 Липня 2014 15:53
проти мами і бабусі нічого не маю, але ж дитина, ким виросте???
Майя Показати IP 30 Липня 2014 16:27
Прочитавши коментарі, одразу ж хочу відповісти на негативі відгуки так, як моя мама завжди казала "Які очі- такий світ". Висновки хай кожен робить для себе сам. Кому не подобається, може відвернутися і дивитися в протилежну сторону...Чому так різко? Бо маю свій невдячний приклад: в мене мама померла від інсульту, в 61 рік. Зарано. А могла б зі своїм тиском справитися самотужки, адже ж хотілось їй займатися бігом, але...коли я їй сказала: - Мамо, то піди в парк і бігай, тобі ж і хочеться, і для здоров,я добре..., то знаєте, що вона мені відповіла? - Доню, я дуже встидаюся. Я товста і стара, і люди будуть кепкувати і осуджувати. І вона вибрала свою долю...таку малюсіньку долю здоров,я...малувато вибрала:( Так от, що я вам скажу, мої любі швидкі на осуд: через оцей приклад в моєму житті в мене дуже різке ставлення до вашого негативного ставлення. Я ж займалася, займаюся і буду займатися, бо кожен сам хазяїн своєї задниці:) Тепер що до самого явища пол і стріп денсу. Чомусь так вийшло, що стріп-пластика і пол-денс , вийшовши з західних нічних клубів одразу ж попали в сектор спорту. А в спорті без медалей, ступенів майстерності, змагань не обійтися. А що робити тим, які просто хочуть відчути своє тіло вправним, керованим, граційним... не з огляду, як воно там зі сторони, на який бал тягне, а у відчуттях польоту?:)...Ми трохи забуваємося, що крім спорту існує ще таке явище як фізична культура. А культура це така штука, яка вирощується кожноденним вибором своїх, власних пріорітетів. Кожен день виділяючи одну годину на мої фізичні вподобання я формую культуру свою, своєї родини, культуру вже моїх онуків і , надіюся, і правнуків. В усякому випадку, їм вже не получиться сказати, що на шостому десятку людина старіє. Вони мають під самісіньким носом інакший приклад :) І ви б тільки знали, з яким захватом вони підтримують усі мої спроби:) На цьму будується моя з ними дружба. Ну,і на останок. Історія повідомлення. Ми вконтактах на прохання групи з Воркути (Росія, республіка Комі)по полденсу дозволили взяти наші фото для посту на їхній сторінці...без усілякої задньої думки про піар:). Але, мабудь, ця тема сімейної фізичної культури виявилась настільки актуальною для багатьох людей, що буквально за добу пост розлетівся дуже широко...і от з,явився, у вигляді репосту на стіні в групі Волинські Новини:) за що я їм дуже вельми всім вдячна. Шануймося, бо ми того варті:)).....а я, мабудь, дістану з антресолі свій ріпстік, що вже друге літо лежить...бо стидно було, що не вмію, що як корова...і виберу собі здоровенну долю натхнення:)
Не переживайте до Майя Показати IP 30 Липня 2014 18:13
Ви гарна енергійна думка. Ті з читачів, хто до вас добре ставиться - і буде добре ставитися. А на думку інших - начхайте. Все-рівно нікому нічого не докажете (і не доказуйте ніколи). Успіхів.
РГФ до Майя Показати IP 30 Липня 2014 18:14
Не беріть чужу заздрість близько до серця. Вам вже чоловіки у коханні зізнаються)))) Може це важливо)))
Колишня сусідка) Показати IP 30 Липня 2014 16:51
Майя, молодець!
сексуальний радник Показати IP 30 Липня 2014 18:55
Майя - сексуальна жінка і ще дасть фору тим 20-літнім з силіконовими висячими сіськами, що по ночах хлещуть пиво в барах і мочаться під себе. З такою жінкою можна почати все спочатку.
іванов до сексуальний радник Показати IP 30 Липня 2014 20:49
а тебе мужик, видно життя добре покидало
Адамс Показати IP 30 Липня 2014 18:57
Я так розумію, виходячи з коментарів, що більшу увагу привернув саме одяг, а не фізична форма самих моделей. Так чи інакше - це досвід - давати чи не давати дозвіл публікувати фоти. Бери ріпстік, бери ролики - і на тренування. На чужий роток не накинеш платок. Просто тренуйся далі.
Ну до Адамс Показати IP 31 Липня 2014 17:44
на всі 100%. і ще - постановка фото, бо для публікації у засобах ЗМІ потрібна естетика, все ж таки.
іванна Показати IP 30 Липня 2014 20:59
ця сімя молодець!знаю їх добре!це дуже інтелектуально і духовно розвинені люди,котрі підтримують і фізичну форму.я підтримую їхнє захоплення,повірте одиниці з нас по вечорах займаються спортом,більшість по барах ,чи біля телевізора!я в цьому вбачаю величезну жагу до життя!МОЛОДЦІ!